Autoškola Nobe Opava - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Nobe Opava

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nobe Opava < <

Já můžu tuto autoškolu jen chválit. Jelikož jsem měl tu čest zkusit i jiné autoškoly v Opavě ,tak můžu říct že není co vytknout. Určitě bych chtěl poděkovat a pochválit učitele Jiřího Drexla který měl vždy trpělivost a profesionální přístup , díky kterému jsem zváldl zkoušky na první pokus a řízení mě začlo i bavit.
vloženo: 6. listopadu 2023

Celkově vše v pořádku, jeden učitel po celou dobu výuky. Uměl vše vysvětlit a naučit.
vloženo: 14. ledna 2019
vložil: Lukáš B.,

Nemůžu být víc spokojenější s výběrem, tato autoškola mi vždy vyšla maximálně vstříc. Rodinná firma - s dlouholetou tradicí, která učí lidi s láskou a velice jim záleží na tom, aby mladí lidé uměli perfektně řídit! Btw pan Vitouš - nejlepší učitel! Díky
vloženo: 12. července 2018
vložil: Kristýna,

vloženo: 12. července 2018
vložil: Kristýna, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu jsem měla v Opavě. Co se týče jízd, byla jsem byla spokojená. Jízdy se dali naplánovat podle mých možností.Možnost splátek se mi taky hodila, takže podle mě je to vhodná autoškola pro studenty i pracující.
vloženo: 17. dubna 2018
vložil: Nikola Waiserová,

S autoškolou jsem spokojený, zvolil jsem si kratší délku kurzu, žádné zbytečné protahování, instruktor p.Mrovec je fajn.
vloženo: 26. srpna 2017
vložil: Matouš Hodula,

Velké štěstí, pokud v autoškole narazíte na lektora Josefa Mrovce. Velmi oceňuji jeho vyrovnaný lidský přístup, podrobné a trpělivé vysvětlování při jízdách ... Lekce byla vždy maximálně efektivní a procvičování důkladné. Hodnotím kladně, jen díky jemu. + pochvala do kanceláře, paní Slezákové, za její skvělou práci při komunikaci s žáky.
vloženo: 19. prosince 2016
vložil: Ludmila Zahradníková, emailová adresa nezveřejněna

Průběh kurzu byl příjemný a časově flexibilní, obzvlášt díky panu učiteli Mrovci, který umí perfektně vysvětlit a naučit. Navíc málokdy a málokde narazíte na člověka s tak pevnými nervy...pokud mu po mně ještě nějaké zbyly :)

Jonatan Burda

vloženo: 17. prosince 2016
vložil: Jonatan Burda,

Fakt super autoškola. Pan učitel Mrovec fajn chlap. Mladý kluk, auto v pořádku a uklizené. Vše jsem stihnul podle představ. Teoretická výuka byla tak moc fajn, nemám co bych vytknul. Byl jsem velice spokojen.
vloženo: 2. března 2016
vložil: Mgr. Jan Šubert,

vloženo: 2. března 2016
vložil: Mgr. Jan Šubert,