Detailnější info

• Od: Natálie Detailnější info
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Petra, Opava-Předměstí

Dobrý den,chci se zeptat, kolik musím mít najezděných hodin a za předpokladu, že mám volno skoro každý den, jak dlouho by celý kurz trval? Předem děkuji za odpověď.

Vloženo 23. května 2013 (19:34) uživatelem Natálie z IP adresy 83.208.XX.XXX
    • Od: natálie RE: Detailnější info
      * jak dlouho by trval - kdybych začla teď (např. příští týden, pokud máte volno)

Vloženo 23. května 2013 (19:40) uživatelem natálie z IP adresy 83.208.XX.XXX
      • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: RE: Detailnější info
        omluvam se,ze reaguji az nyni, stale plati,to co jsem psal na zacatku, 14 dni od "nahlaseni", ale ztracite CAS, rada pro Vas, zavolejte na mob., ev.si me najdete na fb.,-:)),hezky den a at se dari i kdyz venku leje a leje,zatim

Vloženo 3. června 2013 (08:11) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX
    • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: Detailnější info
      Zdravim, od nastupu do AS /prvni hodina/,..., 15 ty den muzete na ZK, tzv. rychlokurs,/pochopitelne, ze bude volny ter. ZK.//, ale musite zvladnout teoret. cast./testy/, ale to by nebyl, prbl., -:)...dalsi dotaz????, cena u nas za rychlo kurs je stejna jako u norm. kursu-:)))

Vloženo 23. května 2013 (23:14) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX
      • Od: natálie RE: RE: Detailnější info
        Dobře, děkuji moc. Takže kdybych u vás chtěla začít autoškolu, stačí se přihlásit elektronicky?

Vloženo 24. května 2013 (14:22) uživatelem natálie z IP adresy 83.208.XX.XXX
        • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: RE: RE: Detailnější info
          jj,ideal. kont., na tel.,c.,606 728 696, nebo face: franta stransky a misto "fotky je logo AS panenka, ale to najdete"-:)))

Vloženo 27. května 2013 (22:31) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Detailnější info v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.