Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » poradna / diskuze

Poradna / diskuze 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Ing. František Stránský hodnotí a poučuje autoškolu z Kopřivnice !



 
  • Od: Pavel Farda ( ) Ing. František Stránský hodnotí a poučuje autoškolu z Kopřivnice !
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Petra, Opava-Předměstí

    Ing. František Stránský - Autoškola Petra z Opavy se zapojil do diskuse u mé autoškoly a hodnotí ji + vytýká absenci ceny výcviku na našem webu. Napsal:

    ...tak trochu souhlasim se sl. Luckou,..., byla nespokojena,..., maly dotaz na AS: Vase CENA je tajna????, nebo se upravuje??? PROC??? je na Vasich strankach neverejnena????, je TO seriozni???,
    nebo jen market.trik AS na sev. MORAVE????-:(

    Nevím o tom, že by byl majitel autoškoly z Opavy přítomen jízdám slečny "Lucky" v naší autoškole v Kopřivnici (a ani by to nebylo možné). Podle čeho tedy hodnotí? Jak sám píše: Je to seriozní????(nemám těch otazníků přidat ?????)
    A že neumí hledat na webu kde máme podrobnější ceník než on, za to nemohu. www.autoskola-farda.cz
    Pavel Farda - majitel autoškoly

    REAGOVAT
    Vloženo 9. května 2014 (00:35) uživatelem Pavel Farda ( ) z IP adresy 213.155.XXX.XX
    • Od: Ondřej Bartoš RE: Ing. František Stránský hodnotí a poučuje autoškolu z Kopřivnice !
      Máte pravdu pane Farda,já taky cenu hned našel.Nevím proč na Vás pan Stránský hned útočí a přitom si ani ceník neumí najít.Podle jeho příspěvků,ktrerých jsou stovky,takto jedná ve většině z nich.On si totiž myslí že je asi nejlepši autoškolách v ČR a všechny může poučovat.

      REAGOVAT
      Vloženo 9. května 2014 (06:46) uživatelem Ondřej Bartoš z IP adresy 78.80.XXX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Bartoš, Ústí nad Orlicí - http://www.autoskolabartos.cz
      • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: RE: Ing. František Stránský hodnotí a poučuje autoškolu z Kopřivnice !
        ...pane Bartos ja na nikoho neutocil, jen jsem napsal svuj nazor, a TO se snad smi?, nemyslim si o sobe NIC, jsme jenom LIDI, ale kdyz se nekdo presentuje, /uspesnosti myslim cca 78 procent, tisici frekventanty, tak snad muze napsat i na sve stranky CENU tak jako VY-:), prs date mi v tomto za pravdu??,

        opravdu jsem nechtel nikoho POUCOVAT, nevim proc bych TO delal, jde jen o PRINCIP,
        ja opravdu zastavam nazor, ze kdyz neco kupuji, nebo si objednam sluzbu, tak me zajima za kolik-:), a nemam ZAJEM hledat cenu na strankach majitele, provozovatle a pod., souhlasite? nebo mate JINY nazor????, dik za odpoved
        hezky vecer a myslim TO uprimne-:)

        REAGOVAT
        Vloženo 11. května 2014 (01:21) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX
        • Od: Ondřej Bartoš ( ) RE: RE: RE: Ing. František Stránský hodnotí a poučuje autoškolu z Kopřivnice !
          S tou cenou Vám určitě za pravdu dám.Prakticky většina autoškol zde cenu neuvádí,z důvodu konkurenčního boje,který je někdy až nad rámec slušných mravů.Jak píšete vy,já cenu uvádím všude,ale z mého okolí jsem skoro jediný,ostatní mají ceny smluvní,tak to chodí v okrese Ústí nad Orlicí.Sám musíte uznat že někteří provozovotalé,jenž zde mají desítky pouze pozitivních komentářů,jsou psány s jejich pomocí.Dokonce byste se divil,že někteří žáci, jenž napsali hodnocení negativní,byli požádáni,aby ho smazali,pod pohrúžkou vyhození ze školy,ve které autoškolu absolvovali,tak to u nás chodí.Já se zastal autoškoláka,nic o něm sice nevím,jen vím že sto spokojených lidi napíše jeden komentář a tři nespokojení deset,tak už to u nás chodí.

          REAGOVAT
          Vloženo 11. května 2014 (04:52) uživatelem Ondřej Bartoš ( ) z IP adresy 78.80.XXX.XXX
          Tento příspěvek vložila Autoškola Bartoš, Ústí nad Orlicí - http://www.autoskolabartos.cz
          • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: RE: RE: RE: Ing. František Stránský hodnotí a poučuje autoškolu z Kopřivnice !
            DEKUJI za vyjadreni AS p.Bartose,

            a za jeho uprimnost, souhlasim, ze situace na TRHU AS je takova, jak presne "popisuje", je TO trapne a hloupe, -:(((

            TO, ze je mnoho /nekvalitnich podnikatelu, zname, jde o byznys, u nas,..., AS, nekvalitni SLUZBY, to musi posoudit ZAKAZNICI-:), pomluvy, TO je ceska vlastnost, KLASIKA ,
            mala reagce na Vas koment., "nekteri zaci byli pozadani, aby SMAZALI PRAVDU CO NAPSALI,...",
            klasika, NEKTERI zastupci SKOL jsou asi /nebo NE??/ zainteresovani na TOM kam nastoupi jejich zaci, /do ktere AS/,..., ! nekde primo vnucuji prihlasky!....,
            a vypada TO tak, ze, kdyz jdes do TZV. nasi AS, tak TE uvolnime z vyuky, ale kdyz jdes ke konkurenci tak TI TO neomluvime-:), je TO fer????

            Nase AS NENUTI zaky jezdit v dobe vyuky a jezdime v dobe jejich VOLNA-:)
            preji hezky den a dekuji za nazor:D

            REAGOVAT
            Vloženo 13. května 2014 (22:45) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX


Ostatní příspěvky v diskuzi:

Na této stránce je zobrazen příspěvek Ing. František Stránský hodnotí a poučuje autoškolu z Kopřivnice ! v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Navigace: