Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » poradna / diskuze

Poradna / diskuze 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Zábavný výcvik v autoškole



 
  • Od: Luci Grodová Zábavný výcvik v autoškole
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Petra, Opava-Předměstí

    Chtěla bych strašně moc poděkovat p. Stránskému, za pevné nervy při mojí výuce v autoškole. Byl vždy klidný a držel nervy na uzdě, i když v některých situacích, bych už vybuchla i já, byt na jeho místě :D. Moc se mi líbil přístup a otevřenost k žákům. I když jsem vždy měla minimum času, vždy se mi p. Stránský dokázal přizpůsobit a já jsem nemusela rušit mé "aktivity".
    Zažila jsem v autoškole plno zážitků a na zkoušky jsem byla velmi dobře připravena.
    Tuto autoškolu určitě všem doporučuji!!!

    REAGOVAT
    Vloženo 6. listopadu 2014 (21:39) uživatelem Luci Grodová z IP adresy 88.146.XXX.XX
    • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: Zábavný výcvik v autoškole
      Zdravime na dalku sl. Luci, /milou budouci ucitelku/, a nezbyva nam nez PODEKOVAT za TO, ze byla spokojena.

      My na na Vas, budeme vzpominat jen v tom nejlepsim, spoluprace probihala "uplne vpoho-:)", tzv. vedlejsi aktivity zaku nas NEPREKVAPUJI-:), a kurs /autoskoly, ktery si platite by mel byt "neco jako relax:DD,..., odregovani se od vsech svetskych starosti, kterych mate HODNE-:), matura apod.

      at se dari, akdyby, teeel. Luci ZNAAAAS-:)

      REAGOVAT
      Vloženo 7. listopadu 2014 (23:15) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX


Ostatní příspěvky v diskuzi:

Na této stránce je zobrazen příspěvek Zábavný výcvik v autoškole v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Navigace: