Dotaz !!!

• Od: Gabka ( ) Dotaz !!!
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Petra, Opava-Předměstí

Mám menší dotaz? Jak dlouho trvá lekce autoškoly? Když někdo začal dělat autoskolu v květnu a jízdy má jednou nebo dvakrát do měsíce ? Je to v pořádku ?

Vloženo 18. září 2016 (17:44) uživatelem Gabka ( ) z IP adresy 109.81.XXX.XX
    • Od: čech ( ) RE: Dotaz !!!
      Krásný den,
      to je na domluvě mezi Vámi a autoškolou, ale jsou autoškoly ( které to dělají tak jak mají) a ke zkouškám jdete (" B" )tak do 1,5 měsíce. Pokud máte jednu dvě jízdy za týden, tak si toho asi moc ani nezapamatujete a učitel u každé dvouhodiny začíná znovu.

Vloženo 20. září 2016 (07:30) uživatelem čech ( ) z IP adresy 82.144.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dotaz !!! v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.