/NE/FER autoskoly

• Od: Ing. František Stránský ( ) /NE/FER autoskoly
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Petra, Opava-Předměstí

rada, doporuceni pro budouci...zaky autoskol.
    ...Jak zvolit autoskolu, ktera me za moje penize neco nauci nauci a privede k zav. ZKOUSCE
    ...nedivejte se na cenu, reklamu casto klamnou, kecy stylu dohodneme se,...,

CHtejte reference od minulych zaku, ceny za predvedeni na opakovane ZK., ptejte se na uspesnost u ZK./pochopitelne v AS/-:)),jak se ucitele venovali zaverecne priprave na ZK.

CO slibovali a co splnily,...,

jeden pr. za vse...
    nejmenovana zakyne, nejm. autoskola v okr.OPAVE.
    Zakyne nast. v mesici cerven:
    zapl. zalohu 2000 Kc, abs. obratem zdrav. pripravu, nekolik hod. teorie a ccca 3 tydny cekala na 1 jizdu.
    V momente kdyz si zarizovala prestup k jine AS, tak se puvodni autoskola rozhoupala a nez by vracela ...penize...nabidla zahajeni jizdy, neni TO UBOHE????
    Puvodni AS pochopila jak se ma chovat a zakyni preji at narovnani vyse nejmenovane AS
    VYDRZI, prestoupit muze kdykoliv-:))
    jsem fer a nejmenuji vyse popsanou autoskolu
    vsem budoucim zakum,ridicum, preji kvalitniho "kantora" a hodne km bez nehod
    AS PETRA - OPAVA

Vloženo 3. srpna 2012 (00:32) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek /NE/FER autoskoly v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.