Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Ing. František Stránský hodnotí a poučuje autoškolu z Kopřivnice !

Ing. František Stránský - Autoškola Petra z Opavy se zapojil do diskuse u mé autoškoly a hodnotí ji + vytýká absenci ceny výcviku na našem webu. Napsal:

...tak trochu souhlasim se sl. Luckou,..., byla nespokojena,..., maly dotaz na AS: Vase CENA je tajna????, nebo se upravuje??? PROC??? je na Vasich strankach neverejnena????, je TO seriozni???,
nebo jen market.trik AS na sev. MORAVE????-:(

Nevím o tom, že by byl majitel autoškoly z Opavy přítomen jízdám slečny "Lucky" v naší autoškole v Kopřivnici (a ani by to nebylo možné). Podle čeho tedy hodnotí? Jak sám píše: Je to seriozní????(nemám těch otazníků přidat ?????)
A že neumí hledat na webu kde máme podrobnější ceník než on, za to nemohu. www.autoskola-farda.cz
Pavel Farda - majitel autoškoly

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.