Logo všechny-autoškoly.cz
 

Autoškola Petra - hodnocení a reference 

Prezentace této autoškoly je v tuto chvíli aktualizována - některé údaje proto nemusí být aktuální.

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Petra

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Petra < <


   autoškolu jsem absolvovala před více než deseti lety a zajímalo by mě koho všeho stránský musí podmáznout, aby mu schválili oprávnění. Týpek přišel nejednou o řidičák kvůli jízdě pod vlivem,takže asi tak nějak.
Je mi líto všech těch lidí, co se nevědomky nechávají stále tímhle prasetem odírat z peněz
vloženo: 2. ledna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejdříve si musím vyzkoušet zda se mi toto hodnoceni podaří zveřejnit. Autoškolu už mám nějaký ten pátek úspěšně za sebou.To zcela bez potíží. A to vše díky autoškole Petra,.Nebýt trpělivosti,ochoty,klidu,které se vám tam dostává ,není problém udělat ŘP..Ti co si neuvědomují ,kolik svých nervů učitelé autoškoly kvůli nám stratí a vidí jen sebe ať se zamýsli sami nad sebou. A ceny? No ,co je dnes zadarmo? Doporučují a pozdravuji Iveta L
vloženo: 21. března 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem v půlce kurzu a do teď jsem velmi spokojený, hlavně kvůli přístupu učitele, který je klidný, všechno vysvětlí, přijede pro mě všude a i odveze. Jízdy probíhají v pohodě a hlavně v klidu a je poznat, že mu jde o to, abych to dal na poprvé :) s autoškolu nemám doteď žádný problém. Věřím že testy dám na poprvé, protože je průběžně opakujeme.
vloženo: 6. března 2017
vložil: Vít Maňásek , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po přečtení recenzí mi to nedá a musím napsat tu svou.
K autoškole Petra jsem se dostala přes kamarádku, která se dívala především na ceny. Nejdříve bych chtěla zdůraznit, že jsem autoškolu dělala od června 2016 do února 2017 (9 měsíců) a zkoušku jsem udělala jenom díky AUTOŠKOLE SMOLÍČEK. Pan Stránský pro mě přijel první hodinu a šli jsme na kafe do Ka-Varny, kde mi ukázal na co se mám v knize podívat a jaký program si mám doma stáhnout a dělat si testy. Knihu jsem si musela pořídit sama a učit se také sama. Hodiny teorie jsem neměla žádné, zdravovědu žádnou a učebna u pana Stránského taky neexistuje. Vše se „probíralo v autě“ a to pouhou otázkou „Ty vzadu, testy dobrý? Nějaký dotaz?“ a tím to končilo. Nejdříve mi to přišlo v pořádku, protože jsem nevěděla, jak autoškola funguje, ale když jsem se po dokončení dozvěděla, že má být minimálně 8 hodin teorie v učebně, 4 hodiny zdravovědy pochopila jsem, kde je problém. Pan Stránský mě požádal o napsání RECENZE hned třetí hodinu jízdy.
Jízdy jsem měla z počátku často, něž jsem zaplatila plnou částku 7300,-. Od té doby to šlo z kopce. První jízda probíhala v autě Seat Toledo v Kravařích na parkovišti. Auto vypadalo celkem dobře, ale nefungoval posilovač volantu, což pro mě jako pro začátečníka byl otřesný zážitek. 3x jsem se rozjela a bylo mi oznámeno, že jsem šikovná a můžeme jet na silnici, aniž bych znala značky, přednosti, blikry. Nevěděla jsem pomalu, jaký pedál je plyn a brzda. Hodiny probíhaly stylem vyzvedávání a odvážení žáků. Pan Stránský přijel, sedla jsem za volant a jela jsem odvézt žáka například až do Horního Benešova, Hlučína nebo až k Polským hranicím. Přes město se jezdilo minimálně. V autě jsme byli 4, někdy i 5. Seděla jsem uprostřed a mačkala se mezi lidmi. U jízd jsem často slýchávala „Teď pojedeme rychle, ale u zkoušek pomalu“. Takže značka s nejvyšší povolenou rychlostí 30 pro mě neplatila, protože na to se hrálo až u zkoušek. Druhé auto, kterým jsem jezdila, bylo Fiat Stilo. Pokažená spojka, chybějící kliky u dveří, motor byl pokažený. V autě se běžně kouřily 3 cigarety během jízdy, popel byl na zemi, na sedačkách. Občas když jsem seděla vzadu, si pan Stránský zakouřil společně s žákem a pokecali si, když zastavili před domem jiného žáka. Jízda někdy trvala i 15min, protože si pan Stránský musel vyřídit něco v bance, takže jsem na něj čekala půl hodiny před kanceláří, než si vše vyřídil a pak jsem se jen zavezla domů. Couvala jsem asi 5x. Podélné parkování, rozjezdy do kopce na ručku jsem nedělala ani jednou!
Celkem jsem měla 14 jízd, zatímco v jiných autoškolách mají za stejnou cenu 28. Jízdy se mi odkládaly a měla jsem 2 měsíce pauzu, protože „nebyl čas“. Dostala jsem se k jízdě den před zkouškami a na to nikdy nezapomenu. Auto u Globusu nešlo nastartovat a musela jsem pana Stránského 4x ROZTLAČIT. Než došlo ke zkouškám, bylo mi sděleno „Kdyby něco teorii jsi měla, zdrávku jsi měla, kdyby se pan komisař ptal.“ Testy jsem zvládla, ale jízdy otřesné. Každý rozjezd jsem doufala, ať se auto rozjede a nezůstanem někde stát.
Abych vše shrnula, pokud chce někdo ztratit 9 měsíců a vyhodit peníze za nic, je tato autoškola dobrou volbou. Jinak autoškolu absolutně NEDOPORUČUJI.

vloženo: 24. února 2017
vložil: Lucie Stankeová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tyto stránky s hodnocením sleduji už poměrně dlouhou dobu, a po své vlastní zkušenosti se pokusím vystihnout zde pár mých postřehů, které by mohly být klíčové při výběru autoškoly.

Zpočátku jsem byl nadšený a na autoškolu jsem se velmi těšil. Vždy mě bavilo řešit různé dopravní situace a měl jsem jistou průpravu z dopravní výchovy na základce. Doufal jsem, že autoškolu absolvuji bez vážnějších komplikací a překážek. Ovšem volba autoškoly Petra byla velmi nešťastná. Delší dobu před podáním žádosti o výcvik jsem sledoval ceny v Opavě. K této autoškole jsem se dostal víceméně náhodou a naneštěstí jsem se nechal zlákat nepravdivými recenzemi. Respektive tyto recenze se následně neshodovaly se skutečností. Proto se také přikláním k názoru, že značná část těchto recenzí je dílem pana Stránského.

Po vyřízení a vyplnění příslušných dokumentů, vypadajících jako nepovedené zmetky jsem byl ke konci dubna roku 2016 přihlášen do autoškoly. Při domluvě na ceně Vám bude sděleno, že můžete čekat na naplnění kurzua cena bude 6800, který se nikdy nenaplní nebo si připlatíte 500 za individuální kurz, pak Vás také překvapí dalších 400 za zdravovědu, o které už pak nejspíš ani neuslyšíte. Výuka zde byla otřesná, autoškola nemá žádné zázemí, cvičiště, učebnu, nic. První hodina proběhla formou schůzky v Ka-Varně v Bredě, kde jsem byl dotázán, zda jsou mi jasné předpisy a základní dopravní pravidla. Po odpovědi “ano” proběhla zkouška ve třech dopravních situacích narychlo načmáraných na kus papíru, už si nepamatuji jestli to byl ubrousek nebo kapesník. Následoval test na mobilním zařízení, když jsem jej s přehledem zvládl, hodina, respektive všechny hodiny teorie byly u konce. Po domluvě mi byl oznámen termín první jízdy. V daný termín jsem se dostavil na určité místo, nastoupil si do auta a žák za volantem se odvezl k místu bydliště, kde to převzal pan Stránský a jeli jsme na parkoviště v Kravařích. Zde mě čekaly první zkušenosti za volantem. Vysvětlení rozložení ovládacích prvků se nedostavilo, naštěstí jsem alespoň tušil správné pořadí pedálů. Po několika neúspěšných pokusech se auto dílem náhody a štěstí dalo do pohybu. Po 4 úspěšných rozjezdech ve volném stylu přískokem vpřed jsem byl pochválen a bylo mi oznámeno, že už není čas, a že budeme pokračovat příště.

Zbytek hodin byl víceméně rozvoz žáků vesnicích v okolí Opavy. Při takovém to přejíždění na 3 a 4, mezi vesnicemi se toho člověk opravdu moc nenaučí. Došlo i na pár průjezdů Opavou, nějaké ty přednosti zprava. Ovšem, nutno podotknout, že pan Stránský mi i při poslední jízdě citelně zasahoval do řízení. Jak pedály, tak i často přidržoval volant a to mě opravdu přivádělo k šílenství. V normálních autoškolách se pak také instruktor věnuje žákovi a sleduje vše kolem vozidla, snaží se žákovi něco předat. Tady tomu tak opět nebylo. Několikrát se stalo, že jízda byla zrušena a odložena nebo přeložena po tom, kdy jsem již 30 minut čekal na domluveném místě a pan Stránský nikde, ani zrušení jízdy 10 minut před domluveným časem nebylo nic neobvyklého. Docházelo k častému vyřizování osobních věcí, telefonátů s žáky během jízdy. Při přednostech zprava jsem nebyl veden prakticky k žádným návykům, jen jsem slýchal pohled, jenže pohled kolikrát nestačí… O řidičských zlozvycích, které pan Stránský toleroval bych mohl také vyprávět. Stalo se, že žák zapomněl na bezpečnostní pás, ale nikomu to nevadilo. Nebo situace kdy žák jako řidič v autě doslova ležel, jedna ruka na volantu, výhled přes volant, vykloněný ze sedačky, druhá ruka na řadící páce.

Kurz jsem ukončil koncem června a už jsem se těšil, že budu mít řidičák do prázdnin a budu mít klid. Kdepak, o tom se mi mohlo leda zdát. Zkouška byla několikrát odložena po telefonátu pana Stránského vždy, opravdu vždy den předem, z různých důvodů. Komisař si vzal dovolenou, ano, přestože předem souhlasil s termínem zkoušky, porucha auta, brzdy, spojka, táhla a já nevím co všechno ještě, zkrátka ke zkoušce jsem se dostal až na konci prázdnin po 2 měsících, kdy jsem neseděl za volantem. Testy byly v pořádku. Ale na jízdu jsem byl tedy těžce nepřipraven. A k mému neúspěchu nahrál i fakt, že komisař nemá očividně pana Stránského rád, a proto mě vyloženě chtěl vyhodit a také to, že každý rozjezd byl vesměs dílem šťastné náhody a ne nacvičenou technikou. Dále je velice nepříjemné, když vás komisař vyhodí kvůli tomu, že pan Stránský nemá dostatek chladící kapaliny.

Vozový park bych shrnul slovem děs. Hlavním vozem je na první pohled solidní Fiat Stilo, jak je uvedeno na těchto stránkách, ovšem toto vozidlo je odporným, zakouřeným a polorozpadlým sotva jezdícím vrakem. V interiéru se povaluje plno různých odpadků, plechovek, obalů od tyčinek a všeho možného, ulomené prvky či madla jsou samozřejmostí. Vyklepané řízení a poměrně vysoký nájezd. Druhým autem, se kterým jsem měl tu čest jel Seat Toledo s rokem výroby kolem 2000. To by ovšem nevadilo, problém je opět roztřesené řízení, téměř spálená spojka a pro řidiče začátečníky snad nejhorší věc a to nefunkční posilovač řízení, řídit tento španělský krám je to peklo. Nikomu bych to nepřál.

Autoškolu jsem nakonec dokončil a zkouškou úspěšně a bez potíží prošel po přestupu do autoškoly Credit a několika kondičních jízdách. Přístup a zodpovědnost si nedovoluji srovnávat, protože to je věc přímo nemožná. Postavte ke sprintu Teslu a Trabanta..

Závěr? Pokud si chcete pokecat, povozit se po okolí Opavy, poznat okolní vesnice, mít nervy v tahu, zbytečně utratit plno peněz jak za výcvik tak i za opravné pokusy, protože zkoušku nejspíš neuděláte dříve než na 3. pokus. Pan Stránský si s Vámi opravdu rád pokecá, sem tam dojde i na řešení nějaké otázky z techniky, avšak alespoň dobře řídit Vás nenaučí. Po vlastní zkušenosti a zklamání tedy tuto autoškolu určitě NEDOPORUČUJI!

Přeji všem moudřejší volbu než jsem učinil já.
vloženo: 12. února 2017
vložil: Já nespokojený..., emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den pane nespokojený.
Úvodem chci konstatovat, že většina mých recenzí je podepsána konkrétními jmény žáků a jejich e-maily a tudíž autorizována provozovatelem těchto stránek.
Žádná z mých recenzí nebyla nikdy označena jako neoprávněná.
Sám si zde nic nepíši, kromě mých odpovědí.

Žáci mají právo změnit autoškolu pokud jsou nespokojeni kdykoliv v průběhu kursu nebo po ukončení.
V případě, že jste byl nespokojen již na 1-ní naší teoretické hodině a následném výcviku, očekával bych Vaši reakci. /proč jste čekal s kritikou půl roku???/ Normální je situaci chtít řešit a pokud to nelze, tak odejít.
Tak jako Vy jste odešel k jiné AŠ, tak zase k naší AŠ přešla např. studentka Veronika K. z AŠ Hlučín. A ta naopak byla spokojena /recenze před Vámi/.

K Vašemu slohovému cvičení chci dodat jen maličkost.
- vozidlo ve výuce trpí a může se pokazit
- s Vaší ostatní kritikou nesouhlasím. Jako př. uvádím poplatek za zdravotní přípravu. Jste si opravdu jistý, že jste platil 400.-Kč??? Všichni ostatní platí 100.-Kč.
- ceny kursovného máme na našich stránkách uvedeny a platí na rozdíl od některých jiných AŠ. Žádné, jiné skryté poplatky nemáme.
- a snad jen závěrem malé doplnění k p. komisaři. Dosud si myslím, že komisař je profesionál a objektivně hodnotí všechny stejně bez ohledu na to, zda má nebo nemá někoho rád./komisař měl potřebu se Vám svěřit?/

Se svými bývalými žáky se potkávám jak na silnici tak v běžném životě. Za 15 r. výuky jich opravdu není málo.
Spousta nových žáků ke mě přichází na doporučení mých bývalých žáků /kamarádi, spolužáci, sourozenci,../.
Předpokládám, že pokud někdo někoho doporučí, tak byl asi spokojen jak s teoretickou tak i praktickou výukou a vším ostatním.

F.S.POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřele doporučuji tuto AŠ a především pana Stránského! &#61514;
Přešla jsem z jiné autoškoly a ve srovnání je Autoškola Petra úplně něco jiného. Chtěla bych zmínit, že jsem se naučila řídit beze strachu a pan Stránský na mě během jízdy ani jednou nezvýšil hlas (na rozdíl od mého bývalého učitele), byl velice přátelský a trpělivý. Bylo mi vysvětleno vše, co jsem chtěla vědět a naučeny všechny detaily, za které vyhazují u zkoušek. A zároveň jsme zvládli probrat všechny teoretické otázky, i když jsem teorii v mé předchozí autoškole neměla vůbec. Jde vidět, že pan Stránský má ke svým žákům nějaký vztah a dělá pro ně maximum. Také chci proto poděkovat za podržení u zkoušek! &#61514;
Co se týče vyzvedávání a domlouvání jízd – vždy skvělá domluva a přizpůsobovalo se podle mých potřeb, což velice oceňuji. Dalším plusem je, že pan Stránský okamžitě sežene termín a já nečekala na zkoušku celý měsíc, ne-li víc.
Takže tuto autoškolu lze jen doporučit, díky ní jsem úspěšně zvládla zkoušku. Moc děkuji za vše a přeji mnoho úspěchů! &#61514;
Verča

vloženo: 9. února 2017
vložil: Veronika K., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejdříve jsem zvažoval, zda tohle hodnocení napsat, následně jsem se ale rozhodl, že ho tedy napíšu. Autoškolu jsem si vybral kvůli recenzi a levné ceně, což byla největší chyba. Autoškolu jsem dělal přibližně 7 měsíců, poté jsem naštěstí přestoupil do normální autoškoly.
Souhlasím se vším co zde napsal Jiří Lojka jen bych přidal pár svých dalších věcí.
Autoškola nejdříve vypadala skvěle, i když jsme nebyli v žádné učebně, to bych jako problém nebral, vše se dá naučit doma.
Ale samotné jízdy byly tragické. Tahle autoškola spíš slouží jako taxík, kdy 4 studenti v autě se rozváží domů. V městě jsem řídil asi tak 4x a to až při posledních jizdách, jinak jsem jezdil mezi obcemi rozvážet. Poté měla přijít moje zkouška, kdy mi pan Stranský říkal, že jsem připravený já jsem si to nemyslel a chtěl jsem si dojezdit všechny své jízdy, rázem mi pan Stranský řekl,že již jsem všechno vyjezdil, což se mi určitě nezdálo, jelikož jsem si to doma zapisoval. O jízdách, které mi pan Stránský odložil asi 10x nebudu radši ani mluvit, ty důvody byly k smíchu. Následné dohadování se na dalších jizdách bylo ještě horší, jízdy jsem měl přibližně co 14 dní a to stylem, odvezete se domů. Jak říkám, vše je rozepsané již pode mnou, tak jestli si chcete autoškolu táké užít, tak tuhle si nevybírejte. Abych neříkal jen špatné věci tak si nemyslím , že pan Stránský je špatný člověk, jeho diskutování se žáky bylo v pohodě, ale auto a přístup takový není. Díky, nespokojený student.
vloženo: 9. února 2017
vložil: Nespokojený student, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravím nespokojeného studenta,
nevím, že by z naší AŠ v poslední době, žádal o převod k jiné AŠ náš žák.

Nicméně reaguji na Váš počet odučených hodin. Plný počet, t.j., 28 vždy odjezdíme a většinou přidávám jednu kondiční jízdu navíc zdarma. Nechápu, pokud Vám nesouhlasil počet, proč jste toto se mnou nekonzultoval??

Upřímně si nejsem vědom, že bych někomu 10 x zrušil domluvenou jízdu.
Běžná praxe v naší AŠ je jízda po dohodě, 1 až 2 x týdně.

I přestože, jste anonym, respektuji Váš názor a děkuji za něj-:D

F.S.

POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jako všichni studenti autoškoly Petra i já se s vámi chci podělit o mou zkušenost. Autoškolu jsem začal dělat u p. Stránského v Autoškole Petra v listopadu minulého roku. První hodiny byly seznamovací, vždycky jsem někde sedli a podrobně probrali základní otázky, okruhy a vlastně celý princip výuky. Asi po třetí schůzce jsem usedl za volant. První dojmy byly rozporuplné, jelikož jsem nikdy neřídil a nevěděl jsem pořádně co mám dělat. Pan Stránský mi samozřejmě všechno vysvětlil dávno před jízdou i během jízdy.
Myslím, že jeho zkušenost odráží trpělivost jakou má. Nikdy nebyl nervozní, vždycky všechno v klidu řešil a vysvětlil... I když jsem kolikrát zmatkoval :D, pan Stránský byl v klidečku.
Autoškolu jsem si vybral podle doporučení na tomhle webu. Proto zde píšu i své hodnocení a pokud váháte jakou autoškolu si zvolit, určitě zvolíte dobře, když si vyberete Autoškolu Petra.
Zítra mě čeká závěrečná zkouška, doufám, že zužitkuji všechno co mě p. Stránský naučil a zvládnu to ! A pokud ne, rád si zopakuji jízdy.
Moc děkuji
Pavel
vloženo: 15. ledna 2017
vložil: Pavel Zmrzlík,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravím Tě Pavle.
Děkuji zaTvoje milé hodnocení-:).
I já se těším na závěrečnou zkoušku-:DD
Dáme TO


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Petra jsem velmi spokojen,pan Stranský mě naučil novým věcem, kterým jsem rozuměl hned a když jsem měl problém tak mi vše podrobně vysvětlil.
Tuhle autoškolu mohu jen doporučit.
Ing. Gančař :D
vloženo: 12. ledna 2017
vložil: Jakub,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Díky, Kubo
blíží se naše závěrečná zkouška.
Jezdit umíš, to víš.¨-:)
A dáme ještě pár / KONTROLNÍCH TESLÍKŮ/ A DEM NA to-:)
Nemáš se čeho bát-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší učitel, suproví přístup,hodně mi pomohl při Závěrečných zkouškách.
vloženo: 10. ledna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Autoškola děkuje panu T.z Prajska, necháme ho v "anonymitě"-:).

Jsem fakt rád, že už TO máme za sebou, zvládli jsme TO-:))).

Udělals mi radost, a určitě i sám sobě,..., jak čtu na fb.
Ať TO jezdí, seš dobrej-:D


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vždy jsem měla strach z řízení a neuměla pořádně rozeznávat pravou levou. Pan Stránský mě to perfektně naučil a vždy byl trpělivý.
Vždy mi vyhověl v čase a důkladně mi vše vysvětlil a odpověděl na veškeré dotazy.
Vřele doporučuji. :)
A.
vloženo: 23. prosince 2016
vložil: Anna , emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Děkuji, vážím si toho...


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   8 měsíců, 12 200 kč.V autoškole Petra jsem začal jezdit 16. dubna 2016. Zkoušky jsem udělal 16. prosince 2016 NE VŠAK DÍKY P. STRÁNSKÉMU, ale díky autoškole Smolíček. Podělím se s vámi o své zkušenosti, obrázek si udělejte sami.
Teorie – bez učebny, proběhla první hodinu v Bredě v Kajotu – na tabletu jsme si prošli jeden test. Pak ještě jedna pětiminutovka v rámci jízdy, a to bylo vše. Na ze zákona povinnou 4 hod zdravovědu nedošlo.
Technická příprava – pouze v rámci jedné z jízd, co se kontroluje za kapaliny.
Vozový park – jedním slovem katastrofa: zakouřený neprostorný třídvéřák Fiat Stilo – rozbitý airbag (neustálé pípání), chybějící madlo na dveřích (zavírání přes stažené okýnko), nesezířená spojka,...v průběhu autoškoly asi 2 x v opravě. Náhradní auto Seat bez posilovače řízení vydrželo cca 3 týdny, pak se taky pokazilo.
Jízdy – začal jsem nějak jezdit bez jakéhokoliv detailního vysvětlení ovládání auta (od pedálů po tlačítka), až při cca 12 hodině, kdy mi opakovaně chcípl motor, mi po mém naléhání bylo konečně vysvětleno, jak správně ovládat spojku. Při jízdě jsem cítil neustálé zasahování do pedálů. Ve výuce není žádný systém (začít od základů a postupně přidávat). P. Stránský „učí“ stylem prostě jeď, nějak se to vyvrbí, např.jsem se učil rozjíždět do kopce – 3 pokusy, nešlo mi to, bylo mi řečeno, že to odložíme a vrátíme se k tomu, ale na to už nedošlo. 90% jízd probíhá jako přejíždění mezi vesnicemi (vyzvedávání ostatních žáků), na učení ve městě (semafory atd.) už moc času tedy nezbylo, stejně se jezdilo po stále stejné trase. Jízdu za tmy ani po dálnici jsem neabsolvoval.
Organizace - co se týče domlouvání jízd, zezačátku to bylo vpořádku. Poté se mi několikrát stalo, že mi p. Stránský zavolal 5 min před začátkem hodiny s nedůvěryhodnou výmluvou, že ji musí zrušit. Byl problém si domluvit i další jízdu, neustále jsem ho musel urgovat, ke konci už mi nezvedal telefony, nereagoval na zprávy. Neustálé odkládání jízd, v kombinaci s na 3x pokaženým autem, vedlo k tomu, že jsem měl často 14-denní pomlky mezi jízdami a v květnu a červenci jsem nejezdil vůbec.
Evidence – průkazku jsem nedostal, nic jsem nepodepisoval. Každá jízda trvala jinak dlouho. Celkově má být 28 hodin - zapisoval jsem si je – při 24 hodině mi tvrdil, že už máme doježděno a chtěl už po mně zaplatit kondičky, odmítl jsem s tímto odůvodněním, ty 4 hodiny dojezdil a platil až ty další hodiny. Z toho jde jasně vidět, jaký má p. Stránský ve své evidenci pořádek. Snažil se to tedy zamluvit tím, že se nejezdí na počet hodin, ale kilometrů, což je hloupost.
Zkouška – dostal jsem se k ní až v říjnu, předcházelo jí neustálé slibování a odkládání termínu, takže jsem jezdil naposled 16 dní před zkouškou. Byli jsme 4, ani jeden jsme neudělali jízdy. Komisař to komentoval slovy, že neumíme základy a jeden spolužák jezdí jako při 1.hodině. Chtěl jsem co nejdřívější opravný termín a k tomu kondičky, ale po opětovném neustálém slibování a odkládání mi konečně došla trpělivost a změnil jsem autoškolu. Potřeboval jsem dalších 16 hodin kondiček, abych se naučil základy, tedy cca 4000 kč. Podařilo se a jízdy jsem udělal. Děkuju autoškole Smolíček (recenzi připojuju jinde).
Nechtěl jsem, aby tohle absolvoval jakýkoliv další člověk, proto jsem se informoval na magistrátu města Opavy, co je možné dělat. Ani jsem nemusel zmiňovat název autoškoly a úřednice se sama dovtípila. Bylo mi řečeno, že p. Stránský je „známá firma“ v Opavě měl problémy a byl odejit. Jezdil tedy pod Kravařemi, kde jsem dělal zkoušku a tam už měl také problémy. Momentálně cca 2 týdny už jezdí pod Hlučínem. Bohužel na takovéto „podnikatele“ neexistuje ze zákona žádná páka, proto přelétává jako noční můra z města do města. Proto pokud si chcete ušetřit nervy, čas a peníze a pokud se opravdu chcete naučit řídit, tak se této autoškole VYHNĚTE OBLOUKEM a nedejte na recenze, které si evidentně p. Stránský píše sám. Taky jsem se nechal nachytat...
Jiří Lojka
vloženo: 18. prosince 2016
vložil: Jiří Lojka, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Reaguji vždy, takže i tentokrát.
Děkuji p. Lojkovi za názor.

Na každou situaci může být několik pohledů.
Škoda, že pan L. se mnou svoje problémy nikdy neřešil. Určitě bychom našli řešení.

Např.: Jsem přesvědčen, že ovládání spojky vysvětluji každému žákovi vždy na 1-ní jízdě a při 1-ním rozjezdu. Je normální, že pokud žákovi není něco jasné, ptá se. Že žák neovládá spojku, poznám určitě dříve než na 12-té jízdě.
Pedály-brzdu musí pochopitelně učitel použít, protože za žáka ručí.

Co se týká teorie, tak si žáci volí, zda ji chtějí na učeně nebo v kavárně. Nesouhlasím, že jsme měli s panem L. jen dvě konzultace.

Mrzí mě, že pokud pan L. tak výrazně napadá naši AŠ, dostatečně si neověří skutečnosti!
Není pravda, že by naše AŠ byla vyhozena z Opavy. A také není pravda, že provozujeme AŠ v městě Hlučín.

Ještě něco k nadstandardu. Jízda po dálnici a v Ostravě je po vzájemné dohodě.

Panu Lojkovi přeji, tak jako všem našim absolventům, hodně km bez nehod.

P.S. Recenze ostatních žáků jsou většinou adresné, navíc tyto stránky jsou dostatečně chráněny proti zneužití.
Já si kladné recenze sám psát nepotřebuji.

Stránský


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   8 měsíců, 12 200 kč.
V autoškole Petra jsem začal jezdit 16. dubna 2016. Zkoušky jsem udělal 16. prosince 2016 NE VŠAK DÍKY P. STRÁNSKÉMU, ale díky autoškole Smolíček. Podělím se s vámi o své zkušenosti, obrázek si udělejte sami.
Teorie – bez učebny, proběhla první hodinu v Bredě v Kajotu – na tabletu jsme si prošli jeden test. Pak ještě jedna pětiminutovka v rámci jízdy, a to bylo vše. Na ze zákona povinnou 4 hod zdravovědu nedošlo.
Technická příprava – pouze v rámci jedné z jízd, co se kontroluje za kapaliny.
Vozový park – jedním slovem katastrofa: zakouřený neprostorný třídvéřák Fiat Stilo – rozbitý airbag (neustálé pípání), chybějící madlo na dveřích (zavírání přes stažené okýnko), nesezířená spojka,...v průběhu autoškoly asi 2 x v opravě. Náhradní auto Seat bez posilovače řízení vydrželo cca 3 týdny, pak se taky pokazilo.
Jízdy – začal jsem nějak jezdit bez jakéhokoliv detailního vysvětlení ovládání auta (od pedálů po tlačítka), až při cca 12 hodině, kdy mi opakovaně chcípl motor, mi po mém naléhání bylo konečně vysvětleno, jak správně ovládat spojku. Při jízdě jsem cítil neustálé zasahování do pedálů. Ve výuce není žádný systém (začít od základů a postupně přidávat). P. Stránský „učí“ stylem prostě jeď, nějak se to vyvrbí, např.jsem se učil rozjíždět do kopce – 3 pokusy, nešlo mi to, bylo mi řečeno, že to odložíme a vrátíme se k tomu, ale na to už nedošlo. 90% jízd probíhá jako přejíždění mezi vesnicemi (vyzvedávání ostatních žáků), na učení ve městě (semafory atd.) už moc času tedy nezbylo, stejně se jezdilo po stále stejné trase. Jízdu za tmy ani po dálnici jsem neabsolvoval.
Organizace - co se týče domlouvání jízd, zezačátku to bylo vpořádku. Poté se mi několikrát stalo, že mi p. Stránský zavolal 5 min před začátkem hodiny s nedůvěryhodnou výmluvou, že ji musí zrušit. Byl problém si domluvit i další jízdu, neustále jsem ho musel urgovat, ke konci už mi nezvedal telefony, nereagoval na zprávy. Neustálé odkládání jízd, v kombinaci s na 3x pokaženým autem, vedlo k tomu, že jsem měl často 14-denní pomlky mezi jízdami a v květnu a červenci jsem nejezdil vůbec.
Evidence – průkazku jsem nedostal, nic jsem nepodepisoval. Každá jízda trvala jinak dlouho. Celkově má být 28 hodin - zapisoval jsem si je – při 24 hodině mi tvrdil, že už máme doježděno a chtěl už po mně zaplatit kondičky, odmítl jsem s tímto odůvodněním, ty 4 hodiny dojezdil a platil až ty další hodiny. Z toho jde jasně vidět, jaký má p. Stránský ve své evidenci pořádek. Snažil se to tedy zamluvit tím, že se nejezdí na počet hodin, ale kilometrů, což je hloupost.
Zkouška – dostal jsem se k ní až v říjnu, předcházelo jí neustálé slibování a odkládání termínu, takže jsem jezdil naposled 16 dní před zkouškou. Byli jsme 4, ani jeden jsme neudělali jízdy. Komisař to komentoval slovy, že neumíme základy a jeden spolužák jezdí jako při 1.hodině. Chtěl jsem co nejdřívější opravný termín a k tomu kondičky, ale po opětovném neustálém slibování a odkládání mi konečně došla trpělivost a změnil jsem autoškolu. Potřeboval jsem dalších 16 hodin kondiček, abych se naučil základy, tedy cca 4000 kč. Podařilo se a jízdy jsem udělal. Děkuju autoškole Smolíček (recenzi připojuju jinde).
Nechtěl jsem, aby tohle absolvoval jakýkoliv další člověk, proto jsem se informoval na magistrátu města Opavy, co je možné dělat. Ani jsem nemusel zmiňovat název autoškoly a úřednice se sama dovtípila. Bylo mi řečeno, že p. Stránský je „známá firma“ v Opavě měl problémy a byl odejit. Jezdil tedy pod Kravařemi, kde jsem dělal zkoušku a tam už měl také problémy. Momentálně cca 2 týdny už jezdí pod Hlučínem. Bohužel na takovéto „podnikatele“ neexistuje ze zákona žádná páka, proto přelétává jako noční můra z města do města. Proto pokud si chcete ušetřit nervy, čas a peníze a pokud se opravdu chcete naučit řídit, tak se této autoškole VYHNĚTE OBLOUKEM a nedejte na recenze, které si evidentně p. Stránský píše sám. Taky jsem se nechal nachytat...
vloženo: 18. prosince 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Sice pozdě, ale přece... S touto autoškolu jsem byla moc spokojená, sice dají páni komisaři zabrat, ale vše jsme nakonec zvládli. Pan Stránský měl super přístup, šlo se s ním domluvit na hodinách autoškoly tak, aby byla oboustranná spokojenost. Vše probíhalo v pohodové atmosféře. Takže můžu tuto autoškolu s klidem doporučit.
vloženo: 23. listopadu 2016
vložil: Zuzka, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zuzi, přeji Tobě, příteli a Vašemu "malému miláčkovi", v novém roce jen TO nejlepší a hlavně POHODU-:)
Děkuji, že jsi byla spokojená, zvládli jsme to. A Ty jezdíš jak drak, ale bezpečně, jak jsem se přesvědčil.
Posílám pozdrav do SLAVKOVA


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem spokojen. Zkoušky jsem úspěšné zvládl. Pan učitel Stránský, má výborný přístup k žákům. A je s nimi kamarádský, a proto jsem se hned cítil v autoškole příjemněji. Přijímá jakékoliv dotazy a umí vše výborně vysvětlit. Na konci kurzu, jsem jezdil prý dost slušně. :)
vloženo: 6. listopadu 2016
vložil: Marek, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravím Prajsko a hlavně Tebe, Máro. Musím říci , že opravdu jsi na konci kurzu jezdil víc, než "slušně". A TO ohodnotil i pan komisař. Atˇse daří, rád se přijdu podívat na některé Tvé -vystoupení-.
Hodně km bez nehod a kdyby byl problém, platí, že reklamace jsou u nás ZDARMA. Ale to Ty asi potřebovat nebudeš.-:)).


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mrzí mě, že to sem musím napsat ale nechci, aby se našli další lidé, kteří skončí tak jako já. Autoškolu jsem začala dělat po novém roce. K první zkoušce jsem se dostala až po letních prázdninách. Ano, cca po půl roce. Zkouška dopadla katastrofálně. Taktéž i další pokusy. Teorie byla všehovšudy jedna hodina, kde se vysvětlily křižovatky a základy. Není žádným tajemstvím, že tato hodina obvykle probíhá v restauračním zařízení. Další kousky teorie se se probíraly v autě mezi řečí. První hodina jízdy se konala večer na opuštěném parkovišti. Druhá s zcela nepřipraveným řidičem už v plném provozu. Stále dokola se jezdí dvě až tři trasy komisařů případně děláte taxi lidem. Po městě se jezdilo minimálně. Tyto věci by se daly vypustit, "prominout". Největším problémem alespoň pro mne byla "pomoc" pana S. při řízení. Neustále ruka na volantu, a šlapání na pedály. Překračování rychlosti, protože "teď to nevadí ale u zkoušek pozor!" Věci jako rozjezdy do kopce, podélné parkování..jednou a dost, umíte to přeci. Katastrofa! Jediné, co nemohu vytknout je víceméně pohoda a dobrý vztah k žákům, a to, že pan S. je opravdu ochotný dojet pro vás všude. Nyní jsem v nové autoškole, nemohu srovnávat neboť autoškola Petra nesahá té současné ani po kotníky. Mám strašně moc zlozvyků a divím se, jak to, že mě mohl pan S. připustit ke zkouškám v takovém stavu ("neumění řízení") v jakém jsem. Takže pro ostatní, vyhněte se této autoškole obloukem. A prosím aby se pan S. zamyslel nad tím, co za taškařici provozuje. Obírá tím lidi o čas.
vloženo: 5. listopadu 2016
vložil: nespokojená, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím pana Stránského a touto cestou bych mu ještě naposled chtěla PODĚKOVAT za jeho přístup a hlavně pevné nervy! Vím, že to vždy nebylo jednoduché, talent od přírody bohužel nejsem, ale nakonec jsme to zvládli a za 14 dní poprvé oficiálně vyjíždím :) Jsem opravdu štastná, že ho mám a snad mi to usnadní i získání práce! Kurz sice trval dýl, ale to není podstatné. Pan Stránský mi vždy vyhověl, vždy když jsem časově potřebovala, tak se mi přizpůsobil a vždy zodpověděl všechny mé dotazy. Jsem ráda, že jsem Vás poznala, jste pán řidič! Přeji hodně spokojených žáků a najetých kilometrů!!! Ps: Dlužím Vám knížku, kterou jste mi půjčil, v brzké době ji dodám, nemějte strach :)Mějte se krásně, pane Stránský!!! :)
vloženo: 6. října 2016
vložil: Lucinka,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Děkuji sl. Lutce, že byla spokojená a že jsme TO zvládli.
Byl to boj, hlavně s komisaři, jsou někdy až moc zbytečně přísní-:(, ale....,

Papíry sl. máte a jsem rád, že jste byla se mnou spokojená a , že jsem Vás naučil ZÁKLADY a jste s nimi spokojená.

Za 14 jízd se nikdo nestane PROFIKEM, to by měli páni komisaři pochopit-:(, pochopitelně je rozhodující 1-ní rok a cca minimálně prvních cca 1 000 km-:)).

V případě prbl., jsem pochopitelně ZDARMA k dispo.-:)
-:D


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Před několika dny jsem úspěšně a na první pokus zvládla závěrečné zkoušky v AŠ Petra.Na zkoušky jsem byla dobře připravená,všechny možné nástrahy pana komisaře jsem měla předem natrénované.
Pan Stránský je zlatý člověk.I pan komisař se divil,kde jsem se naučila tak dobře jezdit :)
VŠEM AŠ PETRA DOPORUČUJI!!!
vloženo: 19. září 2016
vložil: Radka,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Naše AŠ děkuje za TO, že jste byla spokojená.

Sl. Radko, předvedla jste "perfektní jízdu", jak hodnotil i sám p. komisař.
Několik dodatečných kondiček se asi vyplatilo.-:).

Klasika, přeji hodně úspěšných km bez nehod, dejte POZOR na Vaše -autíčko- bude mít jiný záběr spojky:D, a ať se daří i v osobním životě-:)

V případě prbl., myslím s "řízením a pod." jsme POCHOPITELNĚ k dispo.

Ať se daří, Vaše AŠ Petra:D


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Petra jsem naprosto spokojená. Pan Stránský je velice hodný a přizpůsobivý člověk a snaží se mi vždy vyjít vstříc. Teorii mi dokonale vysvětlil a když jsem něčemu nerozumněla, nechytal se za hlavu a vysvětlil mi to víckrát. Při jízdách mě vyzvedl i odvezl domů popřípadě mě odvezl na jiné místo, kam jsem potřebovala a za to jsem velice vděčná. V autě mě pan Stránský upozorní na chyby, které dělám a vysvětlí mi, jak na to. V autě nikdy řeč nestojí a vždy se zasmějeme. Pan Stránský je moc ochotný a nic mu nedělá problém :-). Určitě mohu tuto autoškolu doporučit. A kdybych si měla vybrat AS znovu, zvolím si bez pochyby autoškolu Petra:-).
vloženo: 19. srpna 2016
vložil: Lucie Stankeová,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Sl. Luci, děkuji za Vaše hodnocení. Těší mě, že jste u nás spokojená-:)

AŠ-Petra-F.S.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po 8 letech odkládání jsem se rozhodla udělat si řidičský průkaz.AŠ Petra jsem si vybrala na základě recenzí.A nelituji.Pan Stránský je úžasný,klidný a trpělivý člověk.Díky němu ze mě spadl největší strach z řízení.Hodiny probíhaly v naprosté pohodě a já se na ně vždy těšila.I přes mou pružnou pracovní dobu jsme se vždy dokázali domluvit.Až je mi líto,že už kurz končí.Všem,kteří váhají,rozhodně AŠ Petra doporučuji!!
vloženo: 10. července 2016
vložil: Bláža a pes :-),

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravím na dálku sl. Blážu. Děkuji za milé hodnocení, udělá - radost, když se "žák před zkouškou těší na ZK"-. Myslím si, že jezdíš skoro jako Tvůj přítel, a to je profi řidič. Parkování u Vašeho domu, to je fakt "masakr", sám mám prbl..,
a teď už jen naplánovat ter. ZK a prémie /kanystr PHM/ Vás nemine:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po 8 letech odkládání jsem se rozhodla udělat si řidičský průkaz.AŠ Petra jsem si vybrala na základě recenzí.A nelituji.Pan Stránský je úžasný,klidný a trpělivý člověk.Díky němu ze mě spadl největší strach z řízení.Hodiny probíhaly v naprosté pohodě a já se na ně vždy těšila.I přes mou pružnou pracovní dobu jsme se vždy dokázali domluvit.Až je mi líto,že už kurz končí.Všem,kteří váhají,rozhodně AŠ Petra doporučuji!! Bláža a pes :-)
vloženo: 10. července 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na zkoušky jsem byla nepřipravená a pan Stránský mi tvrdil jak jezdím dobře. Zkoušky jsem nezvládla, auto katastrofa, učebna žádná, jen vysedávání po různých nákupních centrer, dělání taxikáře jiným žadatelům. V autě nás sedělo víc žadatelů a při rychlém střídání jsem ani nevěděla kolik hodin má odjeto. Po přechodu do jiné autoškoly jsem zjistila, že pan Stránský mě nic nenaučil. Nedoporučuji.

vloženo: 16. června 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Reakce na ANONYM je složitý, nevím o koho jde-:(, a nepamatuji si, kdo přestoupil od NÁS.

Zatím přestupovali žáci z jiných AŠ k nám,...

Ale, v každém případě přeji sl., která byla nespokojená u nás a udělala TO někde jinde a jezdí, hodně šťastných, bezproblémových km.-:)

M.J., nepřipraveného žáka na ZK nepustíme, ale vím, že tréma je SVINSTVO-:(.

Naše "krédo" je úspěšnost na první pokus a bonus KANYSTR PHM, dle výběru:D,.... Rozhodně nechceme vydělávat na výhazovech, tak, jak je to bohužel dnes běžné v některých AŠ.

AŤ se daří.
F.S.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   AP mohu jen doporucit! Pan Stransky je vyborny ucitel se kterym se da dobre pokecat nejen na tema 'rizeni'. Velkou vyhodou taky je ze nemusite nikam dojizdet a cas si muzete taky zvolit jak vam vyhovuje. Pokud jste kurak, pripoctete dalsi plusove body... Proste v aute je vzdy pohoda.

Celkove nadseni vam asi klesne pri zaverecnych zkouskach, komisari jsou opravdu nekompromisni... Po druhem vyhazovu z jizd jsem byl nastvany a rikal si ze to snad nedam, ale pak jsem zvolil strategii 'ujezdi si sveho komisare' a pri kazde dalsi jizde se snizoval vycet chyb v zaverecnem hodnoceni. Jiz pri patem pokusu jsem poprve slysel 'dnes bych vam to uz dal (kdybyste ovsem nevjel do toho zakazu)'. To jsem vedel ze mam vyhrano a opravdu - po sestem pokusu jsem hrdym majitelem ridicskeho opravneni (zatim tedy ve stavu ocekavani).

Vsem budoucim zakum preju hodne stesti. S Frantou to urcite zvladnete!
vloženo: 22. května 2016
vložil: Radek, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Ráďo, dík za hodnocení.

Zvládli jsme TO spolu a TO je hlavní.:D.
Při zkouškách jsi měl "neuvěřitelnou smůlu na situace a ostatní TZV. řidiče, ale to se natrénovat "fakt" nemůže.

Jsem rád, že jsi byl spokojen s výukou, výlety do okolí a Ostravou.
Jezdit umíš a jen bacha na prvních cca 10 000 km-:)
Ať se daří a rád Tě uvidím.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Autoškola Petra byla dobra. Pán učitel Stránský, je dobry učitel a trpělivý. Flexibilní co se tyče jízdy a času jezděni.spokojenost.
vloženo: 15. května 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: My děkujeme "neznámému žákovi", ale byl jste spokojen-:), jsme SPOKOJENI i MY.

Hlavně pohoda, klídek za volantem, vzpomeňte si "co jsme si říkali",..., nevíte, kdo jede za Vámi a jak se zachová-:(, .

Počítej na 99 proc., že Tě chce předjet a Ty musíš -reagovat--:).

Pomalá i rychlá jízda je "nebezpečná", musíš dle možností splynout s DAVEM.

Není TO jednoduché,...,.

Kdyby byly jakékoli prbl., jsme k dispo.-.)

Zatím, ať se daří a hodně km bez nehod:D


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Petra byla a je jedním slovem perfektní. Trpělivost Pana Stránského je k nezaplacení. Celkový výcvik probíhal jak nejlíp mohl. Rady, technika otázky k testům všechno dokázal jednoduše vysvětlit, debaty v autě na různá témata no prostě suprové jízdy.
Vřele doporučuji a přeji skvělé výsledky při zkouškách. Zdravím z Velkých Hoštic :D
vloženo: 13. května 2016
vložil: Libor,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravím Velké Hoštice a Vás, Libore.

Když se míjíme, vidím Tvé "bliknutí", ale -:( nemáme čas -odpovědět--.).

Jsem rád, že jsi byl u nás SPOKOJENÝ-:), a vysvětlení "situace", pro kterou chtěl p. komisař vyhodnotit tvoji jízdu NE, jsme zvrátili:DD,

I pan komisař se může ZMÝLIT-:)).
...ale bylo TO na "hraně":DD

Přeji jako všem našim žákům hodně KM bez nehod-:))))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   František Stránský není jen skvělý učitel, ale také dobrý přítel. Má trpělivost i s beznadějnými případy jako sem byla i já.Pro to abyste úspěšně udělali AŠ dělá vše co je v jeho silách, někdy i víc.:) Mezi studenty nedělá rozdíly.
Doporučuju všem co se chcou stát skvělími řidiči :D
vloženo: 11. května 2016
vložil: Valerie, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: sl. Vali, nemám co dodat, perfektní "žačka", šikovná, inteligentní, ..., klasická dnešní mládež,..., .
Studentka prestižní Ostravské školy,..,-:).

Přeji v poho. maturitu, přímačky na Vaší VŠ, ..., a všechno jen,TO NEJ, a Vašemu příteli, ať TO dotáhne tam. kam patříííí.DDD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   František Stránský není jen skvělý učitel, ale také dobrý přítel. Má trpělivost i s beznadějnými případy jako sem byla i já.Pro to abyste úspěšně udělali AŠ dělá vše co je v jeho silách, někdy i víc.:) Mezi studenty nedělá rozdíly.
Doporučuju všem co se chcou stát skvělími řidiči :D
vloženo: 11. května 2016
vložil: Valerie, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pán učitel Stránský, je výborný učitel autoškoly, se všemi žáky má stejný přístup, je hodně trpělivý, je dobrá domluva o čase a místě setkání, já jsem moc spokojená a doporučuji novým žákům, co hledají vynikající autoškolu :-)
vloženo: 18. dubna 2016
vložil: Nikol,Kravaře, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Na dálku zdravím KRAVAŘE a sl. Nikol, která, přestože TO udělala až na x-tý pokus-:) je s námi SPOKOJENÁ. Já s Vámi Nikol, také.!!!!

Udělali jsme oba maximum, ať nám nepropadne limit 6-ti měsíců a to se nám podařilo:D.

Ty jsi TO mohla dostat už na svůj 1-ní pokus, nebýt toho, že jsi až moc "pečlivá"-:(, být hodný a "velmi poctivý" se dnes bohužel moc nevyplácí, na silnici se musíte chovat: slušně, ohleduplně, ale všeho s mírou:D, ale TO poznáš časem a jistě TO potvrdí i Tvůj přítel, který přešel z jiné AŠ a u nás TO v pohodě dodělal, "že ho zdravím".

Přeji Vám oběma jen TO nejlepší a TOBĚ, hodně km bez nehod a rád Vás uvidím na cestě:D, raději než na Tvém pracovišti-:), i když, ..., věřím, že pacienti jsou s Vámi slečno určitě spokojení, zatím-:))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola s panem Stránským byla pro mě nepopsatelný zážitek nicméně budu se snažit to zde shrnout do pár smysluplných vět.

První věc která mě potěšila, je pohodový přístup pana Stránského a to že s každým jezdí tak dlouho dokud si není jist že závěrečné jízdy zvládnete na 100%. Je pravda že já jsem své jízdy dal až napodruhé. Na mou obhajobu mohla za to erupce na slunci nebo sluneční skvrny.(Pan komisař, který se mnou jel obě závěrečné jízdy mi na konci druhé řekl, že poprvé jsem jezdil mnohem lépe a s tou druhou jízdou se to nedá vůbec srovnat, ale &quot;s odřenýma ušima&quot; a obrovským štěstím jsem tentokrát závěrečnou jízdu zvládl. Mou hlavou v tu chvíli proplula myšlenka. Proč jsem tedy musel tu jízdu opakovat když se mu líbila už napoprvé. Logicky jsem došel k závěru že zde na vině byly právě tyto sluneční anomálie).

Další věcí je obětavost. Přijede pro vás, projedete se a zavezete se kam potřebujete. Tohle rozhodně žádná jiná autoškola v blízkém okolí nenabídne. Je pravda že se mi párkrát stalo že 10 minut před jízdou mi přišla smska že pan Stránský nestíhá a dorazí později, ale není se čemu divit. Je to člověk který tráví čas za volantem od nevidím do nevidím a nechá žáky autoškoly ať se odvezou kam potřebují takže je nevyhnutelné že někdy na někoho opomene a nebo dorazí později. Jsme přeci jenom lidi a tyto věci se holt stávají.
V neposlední řadě si vážím toho jak se mi snažil pomoct při závěrečné jízdě velmi hloupou, nicméně pro mne velmi uklidňující a důležitou věcí, a to je puštění Country rádia. Byl jsem klidnější a hned se mi jelo lépe. Navíc nepodceňujte zdravovědu. Je lepší když si jí necháte vysvětlit od pana Stránského, má velmi unikátní styl přednášení a vysvětlování :-) .

Na závěr bych dodal, že kdokoliv přemýšlí o absolvování autoškoly a nemůže se rozhodnout, neváhejte. Cenově bezkonkurenční, individuální přistup ke každému, parádní atmosféra a navíc pokud jste časově vytížení a nebo se vám nechce dojíždět někde z koťehulek, tohle je správná volba :-) .
vloženo: 6. dubna 2016
vložil: Jan hartmann,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Honzo, děkuji za Tvé hodnocení, které mě udělalo, něco víc, než radost. -:)
Jseš nejenom chytrý a mohu říci "profesionální IT-opravář", za což ještě jednou kuju, ale i /diplomat/.

Vyjádřil jsi se elegantně,..., i já jsem nepochopil pana komisaře, "asi opravdu ERUPCE NA SLUNCI"...

jezdíš perfekt, umíš TO a rád se s Tebou uvidím ve Vaší oblíbeně Krčmě, zatím, ať se daří v nové práci:DD

AŠ Petra-Franta


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hrůza a děs , domluvíte se na určitou hodinu ale učitel vám 10 minut predem napíše , ze nestíhá ze dorazí az za hodinu třeba . Auto radši hodnotit ani nebudu jelikož se rovná pomalu Škodě 120. Pan Stránský byl z Opavy vyhozen proto teď jezdí za komisaři do Kravař ale tam to má také prý nahnuté a už teď plánuje , že odejde do Hlučína. Myslím si, že takhle by se Autoškola chovat určitě neměla. A aby člověk čekal na další zkoušku z jízd měsíc i dva je v této autoškole zcela normální . Informoval jsem se v jiných autoškolách a nejdelší termín čekání je týden!!!! Výuka probíhá v Kajotu nebo Ka-varně. Člověk si platí autoškolu aby jezdil a ne aby stál pořád u Kauflandu nebo dělal taxíka pro jiné žáky. NEDOPORUČUJI !!!
vloženo: 11. března 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravím na dálku anonyma, škoda, že jste se nepodepsal.
Máte pravdu: ŠKODA 120 x Fiat STILO....., oba vozy mají 4 kola a volant,...
Vzhledem k referencím od ostatních spokojených žáků, ať si každý udělá obrázek sám.
I Vám, ale přeji hodně km bez nehod.
F.S.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pro Vás, kteří hledáte flexibilní autoškolu, jež Vás skvěle připraví a během které se nebudete muset stresovat-jednoznačně volte AŠ Petra!:) Domluva bez problému a vyzvednutí na místě, které vám vyhovuje, je taky oproti jiným autoškolám nadstandard. A Vám, Pane Stránský, ještě jednou neskutečně děkuju za ochotu, trpělivost, vstřícnost a hlavně za to, že jste se mnou musel vždy přetrpět i tu mou “cestu necestu”, kterou tak ráda jezdím! :D Jezdilo se suprově! Jste jednička ve svém oboru a hlavně super člověk! :D Až mi po těch zkouškách najednou bylo líto, že už mi ty kurzy skončily… :D
vloženo: 2. března 2016
vložil: Valérie Grodová, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: zdrávím sl. Vali, byla a jsi "superrr", holt se někdo, myslím sl. Vás "narodil s volantem" v ruce.

Děkuji za hodnocení, dali jsme TO-:), a Vaše ZKUŠEBNÍ jízda byla oki-:), ..., máte u mě ještě slíbenou dálnici, po dohodě dáme-:),

jinak výborná kuchařka, dodatečně děkuji za malé sladkosti..., ať TO jezdí a drobné problémy, pokud nastanou u přechodu na jiné "autíčko" vychytáme, po dohodě, rada!!! dokud nebude ŘIDIČÁK v ruce ...NEJEZDIT!!!!:D

Rád Tě potkám kdekoliv na silnici, jezdit UMÍŠŠŚ-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový průběh AS byl skvělý , i přístup k žákům dával rady k nezaplacení .Strašně se dobře jezdilo s Panem Stránským .Doporučuji
vloženo: 1. března 2016
vložil: Martin Bandík,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Na dálku děkuji Martinovi, byl jsi moc prima,-:), nedali jsme TO napoprvé, i když jsi uměl jezdit než jsi vstoupil do AŠ,..., klasika, nervozita a někdy až "více než přísný p. komisař-:(",
ale máš TO, a Ty si TO zasloužíš-:)-:), jezdit UMÍŠ, to vím, ..., věřím, že i "ségra" bude u nás spokojená, a vzkazuje TI, "na dálku", že TO dá na první pokus a....-:), prý chce BONUS, kanystr (PHM)-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Stránský je neuvěřitelný pohodář,dá se s ním výborně domluvit.Hlavně pro mě to byla výhoda,jelikož jsem sportovec a musel jsem jízdy uzpůsobit mým tréninkům,soustředěním a závodům.Takže pro sportovce je autoškola Petra určitě správná volba,ale nejen pro ně.Také velkou výhodou je,že pro vás pan Stránský vždycky přijede kdekoliv v Opavě a okolí,což není pravidlem u všech autoškol.Takže všem můžu autoškolu p.Stránského jen doporučit.
Děkuju za super jízdy.
vloženo: 19. února 2016
vložil: Jakub Kubín, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ...odpovídám Tvůj "pohodář": děkuji, za hodnocení a za TO, že jsme TO dali na první pokus bez ztráta desítky.
Jízda byla sice s připomínkami p. komisaře, musím říci, že jsem jim někdy nerozuměl, ale KLASIKA, "s odřenýma ušama Vám to dám", 3 x jsi byl naveden do složité, problematické situace, ale Ty jsi to zvládl vždy na 1 s hvězdou, takže nezbylo nic, než konstatovat: UDĚLAL:D

Udělal jsi mi radost, věřil jsem Ti, ..., jó a ať se daří v našem "společným " sportu, rád Tě uvidím někde v "repre", věřím, že dostanu volňásek-:), zatím


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Petra mohu Všem žadatelům o řidičské oprávnění jen doporučit. Přístup pana Stránského je velice profesionální. Vše skvěle vysvětlí jak techniku tak i teorii. Před zkouškou pan Stránský udělal vše pro to, abych byla co nejvíce připravená na zkoušku a podařilo se. Pan učitel je velice sympatický a má pevné nervy a žáky při jízdě nestresuje.
Do autoškoly jsem chodila moc ráda.
Za vše mockrát Děkuji
vloženo: 7. ledna 2016
vložil: Veronika Dostálová, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Very, přeji Ti na dálku všechno nej v tomto roce, pohodu ve škole a hlavně bezproblémové první kilometry.

Ale o Tebe strach nemám, zkouška byla oka a v případě potřeby přítel určitě pomůže, kdyby, ale bylo nejhůř, AŠ-bezplatný servis:D

Za milé hodnocení ještě jednou děkuji
AŠ-franta


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Děkuji za svatou trpělivost při mých kondickach, hlavne přes Ostravu. Pan učitel František je opravdu velký pohodar a klidas. Mohu jen doporučit! Pohoda,klidek, to je jeho slogan, a tak to opravdu je. V prekernich situacích z toho bravurně vybrusli- vlastne vyjede. Ještě jednou děkuji. A zítra snad zvládnu tu Ostravu sama. Mějte se hezky a spoustu spokojenych budoucích řidičů, kteří absolvují školu aut s Vámi. Lenka, UP
vloženo: 18. prosince 2015
vložil: Lenka,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Děkuji pí. Lence z ÚP, ...sám jsem tam pár roků pracoval, -:), není TO jednoduché, po x letech /řídit/,....,-:(

ale jde o výsledek-:),

p.Lenka během, myslím 4 kondičních jízd se vrátila do POHODY-:),

poslední jízdy byly do Ostravy, ...,

no a konec OKA, sama si Tam jela zařídit TO co potřebovala-:)

následný den mi TO s radostí (potvrdila),

jen a jen děkuji za TO, že jste byla SPOKOJENA:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Prostě Luxus! Jsem moc spokojena, jak s panem učitelem, tak s autem. Nejlepší na této autoškole je, že se Vám vždy pokusí vyhovět. Nabere si Vás, kde chcete Vy, vyhodí Vás u baráku, tohle se v autoškolach nedělá, za tohle děkuji!! :-) Moc děkuji rovněž za pomoc a za velmi dobré a užitečné rady. JSTE PROSTĚ #1!!! Mohu jen doporučit, já teda doporučovat budu!!!! Autoškolo a pane Stránský, přeji Vám, aby se Vám pořád takhle dařilo a zůstal jste fajn člověk, máte mé velké DÍKY!!! Vaše Eli "bird" ;-)
vloženo: 30. listopadu 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ...děkujeme sl. Eli za Vaše velmi nadstandardní hodnocení:D,uděla jste nám radost-:).

I když byl p. komisař asi ten den velmi "přísný", a Ty jsi musela tuším 3 x parkovat couváním mezi auta-:(, zvládla jsi TO na jedničku-:), a byl jsem na svoji žákyni právem hrdý, to myslím upřímně-:),

mnoho běžných tzv. řidičů, by to asi NEDALO:D

tel. na sebe máme-:), v případě jakékoliv pracovní rady jsem Vám slečno k dispo, ať se daří i v osobním životě, zatím

Vaše AŠ Petra-franta-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu mohu jen doporučit. Pan Stránský je výborný učitel se svatou trpělivostí. Vše mi bylo vysvětleno (a ne jednou :-D). Díky Vám jsem dnes úspěšně dokončila kurz, velké díky a ať se daří :-)
vloženo: 21. listopadu 2015
vložil: Markéta školka, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:) děkuji ml. paní Markétě, že byla spokojena s výukou, ..., i já jsem pochopitelně rád, když žák dá zkoušku na 1-pokus úspěšně, je to nadstandard, protože komisaři jsou v dnešní době velmi "přísní", a to je pochopitelně jen a jen dobře:D,
....jen mě mrzí, že na nový, řidiče je přísný metr, a na silnici se nám prohánějí /tzv. řidiči/, co tam nemají "co pohledávat-:(, ale s tím my nic nenaděláme-:)

přeji Vám Markét pohodu ve Vaší školce:D, a první km v poho-:), event., nabízím za benzín....kondičky-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu mohu jen doporučit. Pan Stránský je výborný učitel se svatou trpělivostí. Vše mi bylo vysvětleno (a ne jednou :-D). Díky Vám jsem dnes úspěšně dokončila kurz, velké díky a ať se daří :-)
vloženo: 20. listopadu 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jen doporučit, výborný přístup, vše bylo vysvětleno ( a ne jednou) :-D Pan Stránský měl svatou trpělivost a díky němu jsem dnes úspěšně zakončila kurz. Přeji ať se daří :-) Markéta školka
vloženo: 20. listopadu 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolou Petra jsem velmi spokojená. Přístup k žákům super, domluva jízd vždy flexibilní, pan Stránský vysvětlil vše, co nebylo jasné. Cenově je to taky v pohodě. Velká výhoda v tom, že nastoupíte na jízdy a zavezete se tam, kam potřebujete, ať už domů nebo kdekoliv jinde. U mě velké plus. Určitě doporučuji :) M./Palestina
vloženo: 10. listopadu 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravíme na dálku Palestinu a sl. M., "necháme v anonymitě":D,
jsme rádi, že jste byla sl. M. spokojená, spolupráce probíhala v poho., a hl. ať se daří na silnici. Tel. č.: znáte-:), kdyby něco-:)

přejeme, tak jako všem, hodně km bez nehod a pozdravujte přítele-.)

Vaše AŠ Petra


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud někdo vybírá Autoškolu,tak vřele doporučuji Autoškolu &quot;Petra&quot;!!Pan učitel Stránský je pro mě &quot;Mistr&quot; učitel!!Skvělý přístup,domluva,výuka!! prostě pohoda bez arogance!!Moc děkuji za přípravu ke zkouškám,trpělivost a kamarádský přístup!!Takových učitelů jako jste Vy by mělo být více!! Díky Vám jsem dnes bez problému složil zkoušky a za to veliké díky!!! Budu Vás jen a jen doporučovat!!! S pozdravem MAREK
vloženo: 20. října 2015
vložil: Marek Plhal,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: MARO, děkuji za Tvé hodnocení, i JÁ jsem byl spokojen s "výukou", :DD, vše po dohodě, jízdy, teorie, /vše bez problémů/, dal jsi TO na 1 ní pokus, a TO se cení-:), je TO nadstandart:D, jezdit umíš, Ty to víš, dej si pozor na prvních km,...., ale Tvoje partnerka Ti určitě pomůže,...,

pokud by se vyskytly prbl., reklamaci:D přijímáme-:), a dle potřeby jsem Ti k dispo,

ZDARMA-:)

zatím, a rád Vás oba uvidím na našem "vánočním večírku", ter. sdělím v předstihu-:)

ještě jednou, děkuji za spolupráci a měj se....:D


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud někdo vybírá Autoškolu,tak vřele a s klidným svědomím doporučuji Autoškolu "Petra"!!Pan učitel Stránský je pro mě "Mistr" učitel!! Skvělý přístup,domluva,výuka!prostě pohoda bez arogance!!Moc děkuji za přípravu ke zkouškám,otevřenost a kamarádský přístup!!Díky Vám "mistře" jsem dnes bez problému složil zkoušky!! za to Vám veliké díky a budu jen doporučovat!!!! Takových učitelů jako jste Vy,by mělo být více!! děkuji Vám! MAREK PLHAL
vloženo: 19. října 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola s panem učitelem Stránským je skvěla. Vše mě naučil abych to jako antitechnický typ pochopila a vše co nešlo jsme spolu natrénovali :) Vše bylo ok a já na poprvé zkoušku složila :) Děkuji panu učiteli
vloženo: 14. září 2015
vložil: Kristýn Bokišová,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:), mě nezbývá, a dělám TO opravdu rád, ještě jednou PODĚKOVAT, za perf. přístup k výuce, -:),


2 x jste mě pochválila, a to se nestává:D, i JÁ 2 x děkuji-:), rád Vás sl. Kristýn uvidím na našem /vánočním večírku - termín po dododě s žáky/ včas oznámím,..., zatím ať se daří v běžném životě a škole-.), a ještě jednou děkujeme


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola s panem učitelem Stránským je skvěla. Vše mě naučil abych to jako antitechnický typ pochopila a vše co nešlo jsme spolu natrénovali :) Vše bylo ok a já na poprvé zkoušku složila :) Děkuji panu učiteli
vloženo: 10. září 2015
vložil: Kristýn Bokišová, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Slečně Kristýn z Benkovice děkujeme, ale malá technická připomínka, sl. Kristin není "anti technický ...-:)"typ, během výuky došlo k defektu, a sl. vše organizovala, asistovala při výměně pneumatiky,..., a zastínila "kolegu, průmyslováka, který měl problémy s m.j., postavení trojúhelníku :DD, a ještě nám udělala pořádek v zavazadlovém prostoru, (klobouk dolu, smekám-:)),a pochopitelně jsme taky spokojeni, že jsme to zvládli na první pokus, a přejeme Kristince hooodně km bez nehod, a protekci-:) u věříme budoucí sl. MUDr:DDD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak chci ohodnotit autoškola 100% přístup k zakum učitel klidas vše naučí v naprosté pohodě pan stransky naprostý klidas naučil mne vše co jsem chtěl vřele doporučují autoškola Petru je to velká konkurence oproti všem autoškola široko daleko nemnel sem problém nikdy děkuji vám negr. Haj ve slezsku
vloženo: 17. srpna 2015
vložil: radas,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Posílám pozdrav a poděkování do Háje -:),
Ráďo, Ty jezdit umíš, to je bez KOMENTÁŘE, ale museli jsme o tom přesvědčit i pana komisaře, a to, se nám podařilo, ale byla to "síla":DD,

pls., počkej s ježděním, až dostaneš mít PAPÍRY, nebo -:(, bude PRUSER, ale Ty seš /chytrý chlapec/ -:)

ať se daří a Tebe i přítelkyni rád uvidím na našem /vánočním srazu/, zatím, měj se -:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všechno super, pohodový přístup pana učitele, klidná jízda bez stresu. Doporučuji!
vloženo: 11. srpna 2015
vložil: Martin, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: P. Martinovi děkujeme za "spokojenost" a zároveň se omlouváme, že jsi absolvoval závěrečnou ZK na "renaultu", nechtěl jsem před zkouškami měnit vuz, bylo by TO vúči Vám NEFÉR,

seriozní je: jít na ZK s učitelem s kterým jezdíš nejčastěji a na vozidle ,..., to samé,..., ale jednou se auto vyměnit musi-:(,

s novým Fiatem jsou žáci "spokojeni", jen je trochu živější-:), ...,

ať se daří, a v případě REKLAMACE, tel znáš-:))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolutní flexibilita, co jsem nevědal tak mi bylo jednoduše vysvětleno, perfektní připrava na zkoušky => zvládl jsem je na poprvé :D Všem rozhodně doporučuji.
vloženo: 9. srpna 2015
vložil: Lukáš Fojtík, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: vrely dik Lukymu, "nejen dobry a mozna jeden z nej. absolventu:D, ZK byly napoprve-:), ale i nadstandartni AT-kolega, na dalku dekuji za nasi spolupraci a Tvemu "doskolovani,..., v PC dovednostech-:), fakt ses TRIDA-:), rad v budocnu vyuziji Tvych schopnosti a sikovnosti,..., jezdi Ti to, takze, zdarma kondicky ASI-:), jak jsi rekl NEPOTREBUJES, a TO, je ta nejlepsi REKLAMA pro me:D, zak UMI:DDDDDD

dik za skvelou spolupraci


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Perfektní přístup, flexibilní domluva, perfektní připrava na zkoušky => zvládl jsem na poprvé :) Vše rozhodně doporučuji :D
vloženo: 9. srpna 2015
vložil: Lukáš Fojtík, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super přístup, skvělá a hlavně rychlá domluva, pohodové jízdy. Vše co jsem nechápal mi bylo vysvětleno, co mi nešlo natrénováno. Na zkoušku jsem šel 110% připravený. Bohužel jsem udělal chybu za kterou učitel nemohl = moje blbost. =) Na podruhé vše ok. =) Oceňuji hlavně práci s žáky a flexibilní přístup. Určitě všem pana Stránského doporučuji. :)
vloženo: 13. července 2015
vložil: Adam Juchelka,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: zdravime na dalku Adama, jezdis perfekt, bez chyb, at Ti TO vydrzi, /pokuty za to nestoji-:(/, i nase AS byla s Vami spokojena:D, mala jedna chyba, druhy, ale hlavne uspesny pokus, parada:DD, at se dari,..., reklamace prijimame a zdarma ,...,:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji tuto autoškolu všem, cena není velká a dá se platit postupně, domluva taky není nejhorší a hlavně se pan Stránský snaží udržet žáka v klidu a aby se co nejvíc naučil. Jen spokojenost
vloženo: 9. července 2015
vložil: Dominik,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dik za Tvoje hodnoceni Domco, at se dari-:), jako sousedi se potkavame, takze, kdyby NECO, piskni:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dneska zkousky a mise splnena na prvni pokus. Domluva s ucitelem v pohode i sam ucitel na pohodu. Co sem nechapal to vysvetlil, co sem chtel to naucil a co sem potreboval to sme natrenovali, hlavne tesne pred zkouskama mi to pomohlo.
Stavajici vuz nic moc, ale pro nove zaky se uz chysta lepsi tak verim ze to budou mit jeste prijemnejsi.
Kazdopadne preju dalsi spokojene a uspesne absolventy teto autoskoly.
vloženo: 1. července 2015
vložil: Honza L, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: zdravim na dalku Honzu i jeho pritelkyni, oba ZK zvladli a v poho:D, jsem rad, ze jsi byl spokojen s vyukou, ktera byla korunovana uspesnym pokusem NAPOPRVE-:), "je to v dnesni dobe nadstandart", souhlasim, ze soucastne auticko je "nic moc", taky konci-:(, nove je pripravene, opedalovane, ale menit autak tesne pred zkouskami sem nechtel, nebylo by to fer, ..., jine auto, jiny zaber spojky,...., preji Tobe i Tve slecne hodne km bez nehod a at se dari-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dneska zkousky a mise splnena na prvni pokus. Domluva s ucitelem v pohode i sam ucitel na pohodu. Co sem nechapal to vysvetlil, co sem chtel to naucil a co sem potreboval to sme natrenovali, hlavne tesne pred zkouskama mi to pomohlo.
Stavajici vuz nic moc, ale pro nove zaky se uz chysta novy tak verim ze to budou mit jeste prijemnejsi.
Kazdopadne preju dalsi spokojena a uspesne absolventy teto autoskoly.
vloženo: 1. července 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dneska zkousky a mise splnena na prvni pokus. Domluva s ucitelem v pohode i sam ucitel na pohodu. Co sem nechapal to vysvetlil, co sem chtel to naucil a co sem potreboval to sme natrenovali, hlavne tesne pred zkouskama mi to pomohlo.
Stavajici vuz nic moc, ale pro nove zaky se uz chysta novy tak verim ze to budou mit jeste prijemnejsi.
Kazdopadne preju dalsi spokojena a uspesne absolventy teto autoskoly.
Honza L
vloženo: 1. července 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dodatečně děkuji p. H z Opavy, jméno nechávám v anon., až podle data Tvého příspěvku a data ZK, jsem poznal o koho jde, že jsi se nepodepsal-:), vůbec nevadí, hlavně, že jste byl pane SPOKOJENÝ,

co se týče autíčka, máte pravdu, chudák končilo-:(, ale naučilo spoust žáků řídit, a...., každé auto v AŠ pochopitelně trpí-.(, a vyměnit auto za nové by bylo vůči žákům NE FÉR, proto jsi absolvoval závěrečnou ZK na RENAULTU-:(, ale již jezdíme ve Fiátku, 1,8, trochu sporťák a žáci si libují:D,

přeji hodně pohody Tobě i Tvé přítelkyni, s Vámi oběma jsem byl maximálně spokojen. Zatím-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Řidičský průkaz jsem si vyzvedla před týdnem, a s Autoškolou Petra jsem byla maximálně spokojená.
Vše, čemu jsem nerozuměla, mi bylo okamžitě pochopitelně vysvětleno. Přístup byl maximálně flexibilní, pokud jsem potřebovala, mohla jsem si hodinu naplánovat po či před tréninkem, tak, aby mi vše vyhovovalo.
Za mě rozhodně 5*. :)
vloženo: 27. června 2015
vložil: Kačka, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ....."dlouho jsme patrali, "ktera" Kacka nam dekuje a je spokojena, ale predpokladame, ze sl. Katka z Opavy, uspesna reprezentatka ve /voltysu/, oml.se za pravopis, diky sl. jsem zjistil, jak krasny je TO sport, a jak je DOBRA-:), pokud se nemylim, tak sl. Kaca dala testy na 100 - procent, jizdy napoprve-:) a nam nezbyva nez dorucit /slibeny kanystr PHM dle vyberu/, :DD, ....radi predame a dekujeme za TO, ze jsi byla SPOKOJENA-:),..., zatim, a tel. slecno, v pripade potreby -:( ,znate-:), prejeme hodne dalsich uspechu-:))))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, jízdy supr, skvělé odreagování vždycky. Pan instruktor nam vsechno krasne vysvetlil, projel s nama "chytaky" a jeste jsme si u toho pokecali paradne, takze urcite doporucuji!!! :) :D
vloženo: 24. června 2015
vložil: Nelča,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: sl. Nelly, dekujeme za Vase hodnoceni, spoluprace na jednicku-.), problem NEEXISTOVAL, vzdy jsme se dohodli, ..., co mam poprat mile, hezke sl. z prestizniho gymnplu??, krasne prazdniny, uspech na VS, a hodne km za volantem,..., tel. znas a jsem vzdy k dispo-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   vyborna autoskola, vyborny pristup,sympaticky ucitel, skvela cena, co vic si přat ?
vloženo: 24. června 2015
vložil: Vojta, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Vojto, zdravim a dekuji, ..., ty uz po silnicich radis jak "uragan", jak jsem slysel:D, ale TO, ze jsi si vzpomnel, mi fakt udelalo radost, ...., jsem rad, ze ses Ty i Tvoje pritelkyne, /oba jste TO dali/ napoprve,..., abych nezapomnel, na sl. Hancu a maminku-:), ..., z jednoho baraku ctyri zaci:D, a vsichni napoprve:DD, ale jen sl. H., 100 procentni test-:), kanystr nafty (premie) predan, jeste jednou at se dari....:-DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak zdárně hotovo. Teď bych všem, co chtějí dělat řidičský průkaz doporučil tuto autoškolu. Domluva byla výborná a výuka maximálně flexibilní. Co mi nebylo jasné, bylo okamžitě vysvětleno. Pár výletů mimo Opavu bylo super.
Až škoda, že čas za volantem utíkal tak rychle :))
navic sem slysel ze se pripravuje nove auto,takze luxus :)
Tímto ještě jednou děkuji a ať se daří pane Stránský
vloženo: 31. května 2015
vložil: Jirka, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: diky Jirko za "mile hodnoceni", pochopitelně jsem rad, ze jsi byl spokojen s našimi službami, pátral jsem o koho jde?-:), znám Te pod prezdivkou,...,ale uz vim, "odborník - bývala Galena, jinak KUNG FU, ze????, verim, ze Ti TO jezdi-:), měj se fajn, a přeji a verim, ze zdravotni stav (přítelkynině je stále jen a jen lepši,...,) a mate se fajn:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na hodiny autoškoly s panem Stránským budu rozhodně vzpomínat jenom v dobrém. Hlavním důvodem je asi to, že je na panu Stránském vidět, že v autoškole učí taky proto, že ho to baví a proto byla v hodinách taková sranda a celkově pohodička. Důležité ale je, že vše umí jasně a srozumitelně vysvětlit. Všiml jsem si, že často používá přirovnání k věcem, které jsou každému žákovi jednotlivě blízké, což se mi fakt líbilo. S domluvou časů a míst konaných hodin jsem taky neměl nejmenší problém. Vždy jsme se domluvili i přes můj nabitý harmonogram. A jak to bylo u zkoušek? Stoprocentně byl na mojí straně a pomáhal mi mnohem víc než bych čekal :D:). Takže ještě jednou díky.

vloženo: 14. března 2015
vložil: Dan (Kylešky), emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Na dalku dekujeme Danovi za jeho spokojenost, i s Vami, pane byla "sranda",...,at Vam vydrzi Vase vecna "pohodicka" a ,....., jen Ty vis jak CO:D myslim-:), hodne km bez nehod-:))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na hodiny autoškoly s panem Stránským budu rozhodně vzpomínat jenom v dobrém. Hlavním důvodem je asi to, že je na panu Stránském vidět, že v autoškole učí taky proto, že ho to baví a proto byla v hodinách taková sranda a celkově pohodička. Důležité ale je, že vše umí jasně a srozumitelně vysvětlit. Všiml jsem si, že často používá přirovnání k věcem, které jsou každému žákovi jednotlivě blízké, což se mi fakt líbilo. S domluvou časů a míst konaných hodin jsem taky neměl nejmenší problém. Vždy jsme se domluvili i přes můj nabitý harmonogram. A jak to bylo u zkoušek? Stoprocentně byl na mojí straně a pomáhal mi mnohem víc než bych čekal :D:). Takže ještě jednou díky.

Dan(Kylešky)
vloženo: 14. března 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Za mne maximální spokojenost. P. Stránský je neskutečný pohodář, vše podrobně vysvětlí a upozorní na záludnosti u závěrečných zkoušek. Časová flexibilita, osobní přístup, uvolněná atmosféra - vše na jedničku. Testy i jízdy zvládnuté napoprvé. Mohu jen doporučit :-)

Přeji jen to nejlepší a plno dalších spokojených žáků jako jsem já :-) (Nikča z mlíkárny)
vloženo: 9. března 2015
vložil: Nikol, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:), sl.Niky dekujeme za TO, ze jsi byla spokojena, My pochopitelne TAKY, jen vic takovych zaku/a prace ucitele AS je jako "prochazka ruzovym sadem-:)/, ..., s Vami me TO opravdu BAVILO-:), nic nebyl prbl., a kdyz nastal, tak jsme TO vyresili, treba COKOLADOU:DD, at se dari a preji uspesne pokracovani na Vasi skole v Krnove, tel. znas,..., zatim, TA jizda do Ostravy kterou jsme nestihli plati, a mate TO v ramci kursu, tj., ZDARMA, prejeme hezke UT. rano-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Díky lidskému, chápavému a profesionálnímu přístupu pana Stranského není získání řidičského průkazu žádným problémem. Je velmi ochotný, studentovi se snaží vycházet vstříc. Látku probírá postupně, vše vysvětlí a dokonce upozorní na záludnosti u testu.vloženo: 27. února 2015
vložil: Ondřej Urbník, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Díky lidskému, chápavému a profesionálnímu přístupu pana Stranského není získání řidičského průkazu žádným problémem. Je velmi ochotný, studentovi se snaží vycházet vstříc. Látku probírá postupně, vše vysvětlí a dokonce upozorní na záludnosti u testu. Urbaníkvloženo: 27. února 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:) Zdravim Vas HOTEL-intr, jsem rad, ze jsi byl spokojen Ondro, ikdyz, TO nebylo na prvni pokus, jezdit umis, ale male nepresnosti,..., napodruhe nebyl zadny problem, a PAPIRY "mas", rad jsem Te poznal a kdyby byl jakykoliv prbl. tel. znas, zatim, a at se dari:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kursy s panem Stránským jsou pohoda v autě jsem si je užívala, ale pohoda někdy až moc velká a zdálo se mi že to nebere vážně. Hlavně co se týče domluvy je to těžké, mění věci jako termíny a různé domluvy i ohledně peněz pod rukama a mezi řečí. Mi osobně to nebylo příjemné. Co se týče zkoušek tak žáky rozhodně neshazuje, na některé věci třeba zapomene, ale ne úmyslně.
Hlavní problém a mé varování je auto !!! Stará popelnice a to doslova, kouří se v ní takže smrad a popel kolem řadící páky.
Jinak s panem stránským se naučíte jezdit v klidu. Nemůžu porovnat s jinou autoškolou...vloženo: 25. února 2015
vložil: Pavla B., emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dekuji sl. pavle za hodnoceni, a za TO, ze se naucila zakladum jizdy v "klidu", i za pohodu...., myslim, ze pohoda u zacinajiciho zaka, je TO nejcenejsi-:), domluvy jizd u nas jsou JEDNODUCHE, /dle prani zaka,: u skoly, doma, ev. po dohode,..., TO jsme splnili-:),..., problemy s penezi u NAS nejsou-:), zak plati behem kurzu, napr., formou splatek,-KES nebo na ucet-, proti potvrzeni, pochopitelne, bez navyseni, ceny mame,..., jako mozna jedna z mala AS na "strankach", ..., kond. jizda 150.-, prezkouseni 200.- Kc.-, /davame potvrzeni/, nevidim jediny problem-:), ....,pokud zak nema u sebe financni hotovost, uciel za zaka na ZKOUSCE ZAPLATI,/myslim i TOTO je NADSTANDART, svym zakum verime-:), a pak se dohodneem o vyrovnani-:), zatim nebyl zadny prbl-:),

..., vyhrady k autu jsou na miste, pripravujeme auto nove, cekame na !opedalovani!, a uvedeni do provozu-:),

Zaverem prejem sl. Pavle tak jako vsem NASIM frekventantum hodne km bez NEHOD, a hlavne uspechy v osobnim zivote i na "poli", skoly, FY, MA., je Vase hobby,a,at se dari, a jste NEJLEPSIIIII-:)))), mate na TO, rad si o Vas prectu v Opavskem deniku,...,-:),

po technike stance ses fakt SUPER-:),, hodne uspe
chu na VS:DDPOZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V AS Petra jsem byla spokojená:) Pan Stránský měl ohromnou trpělivost a vždy všechno v klidu vysvětlil. Výuka teoretické části probíhala individuálně u kávy v max. 3 lidech což bylo super. :)
vloženo: 24. února 2015
vložil: Míša H., emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravim Prajsko a sl.Misu, dekujeme,
ze sis na nas vzpomnela, a ze jste byla spokojena:D,
v pripade potreby jsme Miso /zdarma/ k dispo:DD, zatim Vase AS-franta


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   U pana Stránského byla celá moje rodina, všichni jsme byli maximálně spokojení a všem doporučujeme :) Nikdy bych nevěřila, že to dám a už vůbec ne, že na první pokus :) Vždycky jsme se domluvili, při jízdách jsme se příjemně pobavili a do autoškoly jsem chodila moc ráda. Nemám jedinou špatnou připomínku. Děkuji moc! :)
vloženo: 11. prosince 2014
vložil: Hanča D.B., emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: :D dekujeme za hodnoceni,..., sl. Hanys byla opravdu PERFEKTNI, testy 100 procent, jizda nadstandarni, p. komisar hodnotil:..., mohla byste ucit v auoskole.../parkovani couvanim mezi auta na 1 ni pokus, /ne vzdy TO udelam sam:)/-:(, plati nase DOHODA, kanystr benzinu a jizda do Ostravy-:), zatim at se dari na /hotelovce/, MATURA a pochopitelne hodne km bez NHOD-:))), Vase AS Petra - franta:DDDD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   U pana Stránského byla celá moje rodina, všichni jsme byli maximálně spokojení a všem doporučujeme :) Nikdy bych nevěřila, že to dám a už vůbec ne, že na první pokus :) Vždycky jsme se domluvili, při jízdách jsme se příjemně pobavili a do autoškoly jsem chodila moc ráda. Nemám jedinou špatnou připomínku. Děkuji moc! :) (Hanča D.B.)
vloženo: 11. prosince 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   P. Stránský, co dodat. Má svůj osobitý styl výuky, žádné vysedávání po učebnách s více žáky, ale individuální přístup s maximálně třemi u kávy, pro mě bylo ideální. Při jízdách měl svatou trpělivost a staral se o psychickou pohodu žáka. Zkoušky jsem zvládla napoprvé. Děkuji
vloženo: 2. prosince 2014
vložil: Tereza Hrančíková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   P. Stránský, co dodat. Má svůj osobitý styl výuky, žádné vysedávání po učebnách s více žáky, ale individuální přístup s maximálně třemi u kávy pro mě bylo ideální. Při jízdách měl svatou trpělivost a staral psychickou pohodu žáka. Zkoušky jsem zvládla na pP. Stránský, co dodat. Má svůj osobitý styl výuky, žádné vysedávání po učebnách s více žáky, ale individuální přístup s maximálně třemi u kávy pro mě bylo ideální. Při jízdách měl svatou trpělivost a staral psychickou pohodu žáka. Zkoušky jsem zvládla na poprvé... Děkuji
vloženo: 2. prosince 2014
vložil: Tereza Hrančíková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Panu Stránskému všechna čest, že mě svým osobním přístupem dovedl ke zdárnému složení zkoušek na první pokus. Výuka teorie neprobíhala v učebnách s mnoha lidmi, ale na kávě s maximálně třemi žáky, takže každému se dostalo odpověďi i vysvětlení. Mohu jen doporučit. Tereza
vloženo: 19. listopadu 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: sl. Terce/studentce VS a zaroven perfektni servirce-brigada/, dekujeme za Vase hodnoceni, a za TO, ze jste byla spokojena s NASI vyukou-zvladla jste TO na prvni pokus, takze bylo vse OKI:DD,
parada, a blahoprejeme...., a prejeme hodne uspesnych km bez nehod,...,

s pozdravem pro Vaseho "kuchare", je perfektni, rad se zastavim a ochutnam,..., -:), zatim, a hodne uspechu v os. zivote-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych strašně moc poděkovat p. Stránskému, za pevné nervy při mojí výuce v autoškole. Byl vždy klidný a držel nervy na uzdě, i když v některých situacích, bych už vybuchla i já, byt na jeho místě :D. Moc se mi líbil přístup a otevřenost k žákům. I když jsem vždy měla minimum času, vždy se mi p. Stránský dokázal přizpůsobit a já jsem nemusela rušit mé "aktivity".
Zažila jsem v autoškole plno zážitků a na zkoušky jsem byla velmi dobře připravena.
Tuto autoškolu určitě všem doporučuji!!!
vloženo: 6. listopadu 2014
vložil: Luci Grodová, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:) slecne Luci dekujeme za spokojenost v nasi AS, pochopitelne ....prejeme TI, tak, jako vsem ostatnim ABSOLVENTUM autoskoly hodne km bez nehod a vsechno jen TO nej., v Tvem osobnim zivote, at se dari, akdyby NECO, tel. sl. znate, POMUZEM, ?? -:), treba, ale radeji nebudeme nic "predbidat", mejte se moc a moc FAJN-:))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych strašně moc poděkovat p. Stránskému, za pevné nervy při mojí výuce v autoškole. Byl vždy klidný a držel nervy na uzdě, i když v některých situacích, bych už vybuchla i já, byt na jeho místě :D. Moc se mi líbil přístup a otevřenost k žákům. I když jsem vždy měla minimum času, vždy se mi p. Stránský dokázal přizpůsobit a já jsem nemusela rušit mé "aktivity".
Zažila jsem v autoškole plno zážitků a na zkoušky jsem byla velmi dobře připravena.
Tuto autoškolu určitě všem doporučuji!!!
Moc děkuji! Luci Grodová :)
vloženo: 6. listopadu 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych poděkovat panu Stánskému za jeho ochotný přístup, smysl pro humor a hlavně TRPĚLIVOST, kterou s semnou měl. :D. ¨

Líbila se mi i forma výuky, kdy jsme nemuseli sedět někde v učebně a učit se barvy semaforu, jako moje kamarádky v jiné AŠ. ;)
Normálně si sednout v Mekáči a probirat to s semnou, blbcem, pěkně po lopatě :D.

Doporučuji, :)

Simča (Od Dominika) :)
vloženo: 24. října 2014
vložil: Simča, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Simi, dekuji za TO, ze jsi byla spokojena, ikdyz TO nedopadlo jak jsme oba predpokladali,..., byla si perfektnim zakem, vse jsi delala na vic nez 100 procent, ale NERVOZITA je "svinstvo", ale jezdit umis:DD, ikdyz jsme meli OPRAVKY-:, nemame se OBA za co stydet, zvladli jsm TO k -:) uspesnemu cili, Tveemu ridicaku:DD
preji hodne uspesnych !KM! bez nehod, jo a jezdila si LEPE nez Tvuj pritel, ktereho timto zdarvim-:), tlf. znas-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych poděkovat panu Stánskému za jeho ochotný přístup, smysl pro humor a hlavně TRPĚLIVOST, kterou s semnou měl. :D. ¨

Líbila se mi i forma výuky, kdy jsme nemuseli sedět někde v učebně a učit se barvy semaforu, jako moje kamarádky v jiné AŠ. ;)
Normálně si sednout v Mekáči a probirat to s semnou, blbcem, pěkně po lopatě :D.

Doporučuji, :)

Simča (Od Dominika) :)
vloženo: 24. října 2014
vložil: Simča, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velká spokojenost, pan Stránský vycházel ve všem vstříc, zodpověděl jakýkoliv dotaz a vše ochotně a rád vysvětlil. Nemůžu zapomenout na uvolněnou náladu a skvělý přístup po celou dobu jízdy. Autoškolu Petra doporučuju všemi deseti! :)

vloženo: 22. října 2014
vložil: David z gymplu:D:), emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Davide, dekujeme za Vase MILE hodnoceni, nase PREMIE,/100 procent TESTY a bezchybna jizda/ kanystr PHM, asi benzin-:), je Tva, -:)a k tomu na fb dohodnem jeste jizdu do Ostravy:D, at se dari v osobnim zivote a preji USPESNE pokracovani studia na Vami vybrane VS:DD

reklamace na vyuuku asi nbudou, ale tlf. znas-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velká spokojenost, pan Stránský vycházel ve všem vstříc, zodpověděl jakýkoliv dotaz a vše ochotně a rád vysvětlil. Nemůžu zapomenout na uvolněnou náladu a skvělý přístup po celou dobu jízdy. Autoškolu Petra doporučuju všemi deseti! :)
David z gymplu:D:)
vloženo: 22. října 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Je to skvělé si pěkně pokecat v autoškole v přijemě uvolněné atmosféře s panem stránským. Jsem rád i za ty služby navíc kterými jsem mohl zlepšit práci na jeho pc. Jsem rád i za delší cesty do ostravy kdy sme se střídali ve více lidech ,takže jsme si i pekne pokecali a taky probrali spoustu otazek na testy :D Díky pane stránský :D
vloženo: 19. října 2014
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: zdravim "sikovneho" IT Lukyho, asi jste si vybral spatny obor na Vasi "skole", prace a /tzv. opravy PC by Vam pane sli lepe, nez,..., AT to jezdi a rad se na Vas obratim s radou ....., jste jeden s tech NEJ, co jsem poznal ohledne PC, jses fakt DOBREJ!!!, zatim, a na dalsi nasi spolupraci se jen tesim-:)

franta AS PETRA

kdykoliv jsem Vam k dispo-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybral podle recenzí a opravdu jsem neudělal chybu. Po celou dobu kurzu panuje s panem Stránským pohoda, také bylo skvělé, že jsem byl vyzvednut doma, nebo na mnou určených místech a domů jsem se opět odvezl. Tuto autoškolu mohu všem vřele doporučit a pane Stránský, Vám bych chtěl poděkovat za perfektní výuku a do budoucna popřát mnoho zdaru :-) S pozdravem Honza Kuzník (Vávrovice) ;-)
vloženo: 17. října 2014
vložil: Jan Kuzník,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: HONZO, preji Vam uspesne dokonceni "vejsky", a vhodne uplatneni:D, jezdilo se mi s Vami opravdu DOBRE-:), pokud by byl prbl., tel. znas,...., jooo a dekujeme za TO, ze jste byl u nas SPOKOJEN-:), zatim:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan František mě velmi dobře připravil na zkoušky :) oceňuji časovou flexibilitu a osobní přístup - rady ze života do života :) navíc super cena a příjemné prostředí při výcviku - rozhodně doporučuji - své zkoušky jsem dal napoprvé a na 100% :) díky moc, přeju hodně štěstí do budoucna - snad se ještě potkáme, s pozdravem Albert (Opava)
vloženo: 8. října 2014
vložil: Albert, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: potesil jsi me, ALBI,
je TO cca 2. mes.co jsme meli ZKOUSKY, ale je FAKT, ze jsme TO, dali napoprve a TEST na 100 procent, a vysledek byl "ocenen" premii, kanystr benzinu-:), ale TO neni dulezite:DD, hlavne jste mi udelal RADOST, ze jste byl spokojen s nasi vyukou a celym KURSEM-:)a nezapomnel na NAS-:),
m.j., na Vasi brigosce v Tesku Vam to "sekne" a myslim si, ze zastinite "bezne prodavacky", a to myslim uprimne-:),
kdykoliv se s Vami rad kdykoliv potkam a "pohovorime", ...,at se dari-:)POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Děkuji moc panu Františku Stránskému za pevné nervy při kondičkách.Po 14 letech kdy jsem nejezdila, dokázal nemožné jezdííím!!! Franišku, jste skvělý člověk a učitel.Jsem ráda že jsem při jízdách měla právě Vás. Přeji Vám hodně zdaru a ještě jednou děkuji. Lenka (Háj ve Slezsku, Lekárna)


vloženo: 19. srpna 2014
vložil: Lenka Ž.,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Pozdrav do Haje pro ml.pani Lenku leti z Prahy, kde si vyrizujeme pobocku nasi AS.

Jsem rad, ze jsme uspesne "oprasily" par let stary ridicak,..., mate u me jeste slibenou Ostravu, ale jen pokud bude TREBA a myslim, ze TO zvladnete s manzelem SAMA-:)

Mejte se moc a moc f a j n :DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jízdy v autoškole byly vždycky v pohodě, nasmáli jsme se a dobře si pokecali...vím že to semnou není vždy jednoduché, tudíž děkuji panu Stránskému za pevné nervy :D během autoškoly jsme toho hodně stihli...třeba kurz bruslení nebo plavání :D věřím že vás jednou potkám v sadech a na bruslích budete válet! Všechno bylo vtipnou formou a dobře se mi s vámi jezdilo...na autoškolu budu dobře vzpomínat! Děkuji za super zkušenost :D
vloženo: 14. srpna 2014
vložil: Mája z hor, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: zdravim sl. Maju,budouci /milou, chytrou,.., budouci ucitelku,-:),..., napsala si TO moooc hezky, ty NASE kursy, radeji pomlcim, ..., pri plavani,..., az se vydychate, "co jste TO chtel rici-:), a to sem si myslel, ze sakra umim DOBRE plavat-:(, ale mladi a /sportovne zalozena a trenovana zacka da na prdXX,/...., jj,

ses fakt DOBRA, a o tech bruslich, jo, koupil sem chranice-:), a predlatim si u Vas/kurs/:D

ale hlavne, mame PAPIRY,..., na Vas asi nezapomenu, rad Vas uvidim na nasem srazu, /placeno AS/, a at to jezdi, jsme Vam sl. Majo kdispo:DDD, krasny zbytek P R A Z D N I N-:))))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po 15 letech rozhodování jsem si konečně vybrala - autoškolu Petra. Bylo to nejlepší rozhodnutí a můj strach z řízení byl překonán! :-) za to děkuji panu Stránskému.
Všem doporučuji. Příjemná atmosféra a skvělý učitel.
Pane Stránský, děkuji za naučení řízení a k pomoci získání ŘP :-) Už si nedovedu představit být bez ŘP.... Zdeňka
vloženo: 31. července 2014
vložil: Zdeňka,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdeni, zdravim na dalku a sem rad, ze nam TO jezdi a ses a bylas SPOKOJENA:D,

zacinali jsme od nuly, prvni jizdy byl "zazitek"-:), ale KONEC perfektni, ZKOUSKY napoprve, a to je dneska "nadstandart"-:)

dle me zkusenosti, pani komisari "pritvrdili", coz je dobre, -jsem presvedcen, ze mnoho byvalich tzv. taky ridicu by DNES asi neprosla-:)

pozdravuj doma a at se dari-:),...,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ohodnotit autoškolu s panem Stránským nejde snad jinak než super. Byla jsem velice spokojená, vždycky mi bylo vyhověno a strašně jsme se nasmáli. Při výcviku mi bylo vše teoreticky i prakticky vysvětleno. Dostávali jsme i přezdívky, které nás vždy pobavili. Na závěr nelze nic vytknout, spokojenost nadevše. Doporučuji Tálka
vloženo: 8. července 2014
vložil: Natálie Michalková, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: :DD, na dalku zdravim sl.Talku z Prachovniku, "koco" jezdis SUPER,..., bral bych Vas jako asistentku do nasi AS, maxim. spokojenost z Nasi strany, po jiste "nedorozumenosti", my si urcite ROZUMIME:DD, vse dopadlo TAK jak jsme si oba prali,...,/i Tvuj tatka-:)/, do Vaseho podniku rad zavitame a udelame Vam "snad?" trzbu
zatim at TO JEZDI, a drzim palce na VS-:))))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Sám za sebe přístup pana Stránského je strašně super k žákům autoškoly jízdy probíhaly v pohodovém prostředí a když jsem si nebyl v něčem jistý tak jsem se zeptal a bylo mi v pohodě zodpovězeno a vysvětleno tuto autoškolu bych doporučil všem. Při výuce byla vždy pohoda klídek a také zábava a navíc čeho si vážím tak je to opravdu skvělý přístup a jednání a také atraktivní styl výuky :)
vloženo: 2. července 2014
vložil: Lukáš P. (přestup) , emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravim Luky,-:),
jezdil si vyborne, jen jsme trochu prizpusobili Tve,..., /mozna CERNE navyky.../, a bylo vse OKI, pochopitelne DEKUJEME za kladne "hodnoceni", a at, se DARI a mej se, jak CHCES-:), :DD
nase AS je VAM pochopitelne k dispo, ale, jak Te znam, Ty to nebudes ASI potrebovat:DD
ZATIM-:))))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všem těm kdo ještě neví jakou autoškolu vybrat, maximálně doporučuji Autoškolu Petra. Sama jsem měla z autoškoly strach už jen tím, že jsem za volantem téměř nikdy neseděla a nemám ráda nervní povahy. Když mi byla tato autoškola doporučena slovy , že pan učitel je pohodář a veselá povaha a budu se na na hodiny jízd těšit - neváhala jsem :) A víte co ? Výcvik v autoškole beru jako skvělé období, kdy jsem se nejen naučila řídit, ale s panem Stránským jsme i při řízení vedli skvělé debaty o všem možném, takže opravdu jak jsem již uvedla a i heslo autoškoly zní - při výcviku musí být pohoda! Za sebe říkám ANO byla :) pan Stránský mi i maximálně vyhovoval co se týkalo jak večerních jízd tak i jízd mimo Opavu, jelikož pracuji v Ostravě, takže díky němu jsem si i natrénovala svoji budoucí trasu do práce :) Takže těm, kdo ještě váhají tak vřele doporučuji :-) :-) :-) Krásný den všem :)
vloženo: 26. června 2014
vložil: Lenka Kallerová ,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: zdravim na dalku sl. Lenku i jeji fy. VaK, urcite vyuziji jeji nabidky k "rekonstrukci" ...nasi stare kuchyne,

pochopitelne nase SPOLUPRACE, co by "taxi-vylepseni" ridicskych dovednosti PLATI, a jsme jen a jen radi, ze jste byla, jste a budete do budoucna s nasi "spolupraci" S P O K O J E N A" :DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S panem Stránským se mi jezdilo hodně dobře. Byla především pohoda a pan Stránský všechno ochotně vysvětlil. Cena je taky v klídku, nemůžu si na nic stěžovat. Jsem rád, že jsem si vybral tuto autoškolu. 100% Doporučuji :)
vloženo: 24. června 2014
vložil: Radim Prášil,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:)zdravim Vitkov a jsem rad, ze jste byl Rado spokojeny, ikdyz jsme TO dali prez nejaky TEN opravny pokus, ..., nervozita...,
jezdilo se mi s tebou FAJN a at se dari a preji uspechy ve skole, /vybral sis DOBRE, chemik ma dneska urcite budoucnost....
tel. znas, kdyby NECO-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Petra byla jasná volba. Slyšela jsem na ni a na p. Stránském samou chválu a nemohla jsem si vybrat lépe.
Nemyslela jsem si, že by mě mohlo řízení bavit, ale díky p. Stránskému, se kterým byla při jízdách pohoda, sranda, to tak opravdu je. Dnes jsem si vyzvedla řidičský průkaz a konečně se můžu vrhnout na cesty.
Pokud hledáte autoškolu, která Vás bude bavit, a která Vás vše pořádně naučí, zvolte jedině Autoškolu Petra.
vloženo: 15. května 2014
vložil: Míša,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: sl. MISO dik za hodnocni, sem rad, ze jsme TO zvladli, ikdyz, ne na prvni pokus, ale TO asi neni rozhodujici, ...
podstatne je, ze TO mas, ses SPOKOJENA a cejtis se za volantem OKI-:),

plati pochopitelne i pro Vas sl. Miso, v pripade PRBL., sem Vam "kdykoliv" k dispozici, zatim, a at se dari....:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybrala z toho že pan Stránský je opravdový kliďas a toho jsem po svém boku potřebovala.:)Člověk je vedele něj naprosto v pohodě. Sice jsem dostala řidičák až na druhý pokus, ale to jen ta nervozita, pan učitel se velice snažil, a vycházel ve všem vstříct. (což dělá málokterá autoškola). :)
vloženo: 9. dubna 2014
vložil: Karol-Slavkov,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:) zdravim Slavkov a pozdrav pro Karol, byla si "jedna z nejlepsich", 2-hy pokus byl jen za "lehky kontakt s chodnikem pri podelnem parkovani,...,", ale jak konstatoval p.KOMISAR, dobra jizda, no na na 2-hy pokus - USPECH :DD
at se dari u matury, pozdravuj naseho spolecnyho /kolegu manazera co nema cas na normalni vyuku/ a at se DDDARI, zatim a rad Vas Karol nekde na silnici potkam a treba na sebe -:)bliknem nebo??? , mej se FAJN-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybrala z toho že pan Stránský je opravdový kliďas a toho jsem po svém boku potřebovala.:)Člověk je vedele něj naprosto v pohodě. Sice jsem dostala řidičák až na druhý pokus, ale to jen ta nervozita, pan učitel se velice snažil, a vycházel ve všem vstříct. (což dělá málokterá autoškola). :)
Karol-Slavkov
vloženo: 9. dubna 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na autoškolu Petra jsem dostala výborné doporučení svých přátel a známých a z vlastní zkušenosti můžu říct,že autoškola byla vážně super:)Pan Stránký je výborný učitel se smyslem pro humor, a proto nebyla nikdy nuda :) vždy jsme měli o čem pokecat!:)pan Stránský mi vyšel ve všem vstříc a malé zpožděníčko kompenzoval kávou v meku
;-)Autoškolu můžu všem doporučit budu na ni vzpomínat ještě hodně dlouho a to v dobrém:):)
vloženo: 21. března 2014
vložil: Simča,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:)zdravim "stavebku v Opave a budouci ING,ARCH, pamatuju??-:), verim a preju at Ti TO vyjde, mala rada, pokud se nedostanes na poprve, NEVA - NAVAL, pockej ROK, jit na VS kde by Te to /nebavilo..../, nema cenu, je TO skoda roku, ¨...,
jsem rad, ze jste byli SPOKOJENI v AS, Ty i Tvuj pritel, ikdyz TO nebylo napoprve, jizdy s Vami obema byla POHODICKA, myslim TO uprimne, a ohledne te brigady, udelam MAXIMUM, zatim a pozdravuj treba pocestny a mejte se oba FAJN:DDD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pro autoškolu Petra jsem se rozhodla na základě doporučení svých známých a přátel,které bylo výborné a můžu říct, že měli pravdu,:)Pan Stránský je výborný učitel se smyslem pro humor, vždy jsme si parádně pokecali a nikdy nebyla nuda!:)pan Stásnký mi vyšel vždy vstříc a malé zpoždeníčko kompenzoval kávou v meku :) !:) prostě a jednoduše v autoškole bylo fajn :) budu vzpomínat ještě hodně dlouho a to jenom v dobrém :) S pozdravem Simča:)))
vloženo: 21. března 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ridicsky prukaz jsem ze zacatku vubec nechtela. Nakonec jsem si rekla, ze do toho pujdu, ale az ho budu potrebovat. Takova situace samozrejme nastala. Jelikoz mamka tuhle autoskolu velmi dobre zna, sama ji absolvovala, uz bylo predem jasne, ze tam skoncim take.XD Vyuka byla intenzivni, zabavna a nekdy i krapet v nemcine.XD Ke zkousce jsem byla dobre pripravena, ale prvni pokus nevysel, trema zapracovala. Tak sem posbirala vsechny sily a sla bojovat o ten svuj ridicak podruhe a vyslo to. Super zkusenost a jeste lepsi zazitky na ktere budu rada vzpominat. Also..Autoschule ist sehr gut.
vloženo: 20. března 2014
vložil: Michaela,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:)Zdravim sl. Misu i maminku, a hlavne pozdrav do HLAVNICE:D, jezdis super a v tom REICHU se urcite neztratis-:), bacha, maji lepsi silnice a "neomezena" rychlost, ale TY se urcite a rada prizpusobis-:)

s nabidkou projizdky /kondicky/, papiry se jeste tisknou/ rad souhlasim, je TO rozumne...,

a co vic prat, uzivej si sveho "mladi a moznosti",...., AS je Vam Misi kdykoliv k dispo:D

...Bei uns verlauft der unterricht auch auf dt....

-:)))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jestli chcete na autoškolu vzpomínat v dobrém tak vřele doporučuji AŠ Petra :-) s panem Stránským jsme vždycky skvěle pokecali, vyjde vstříc a malinké zpoždění umí vykompenzovat na výuce a tak :-D Ikdyž zkoušky nevyšly napoprvé tak to nevadilo, protože jsem si kondičky užila stejně jako celý kurz! Kdybych mohla, navštěvuji AŠ dále :-) Děkuji moc za super přípravu na řízení a taky za sponzoring našeho plesu! :-D
vloženo: 18. března 2014
vložil: Denisa Falharová, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Posilam pozdrav zakum z Mendlaku, dik za Tvoji spokojenost/ikdyz ne napoprve, ale u Vas me TO obvzlast mrzelo, jezdilas cely kurs na "jednicku", ale kdo NECHYBUJE, at hodi kamenem:D,

Jezdis dost DOBRE, komisar konstatoval, ze TO bylo oki, at Vam vyjde MATURAK, ale ten nemuze nevyjit-:)-:), zname TO... a mej se moc a moc fajn

tak jako pro ostatni, tel. znas a jsme kdykoliv k dispo.-:)POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pro Autoškolu Petra jsem se rozhodl prakticky hned, když jsem začal přemýšlet o řidičáku. Na pana Stránského jsem od známých slýchal jen slova chvály takže jsem měl jasno :) A opravdu, pan Stránský je opravdu skvělý člověk a učitel. Každá hodina s ním byla super ikdyž šlo do tuhého, protože po boku s takovým člověkem jako je pan Stránský jde všechno s usměvem, pohoda a klid která s ním v autě je, je nenahraditelná a jeho jedinečný styl učení kterým nas vedl je super protože když vás to baví tak se naučíte vše, prostě ŠKOLA HROU je to co můžete od Autoškoly Petra očekávat. Jak jízdy tak zkoušky si domluvíte tak jak Vám to nejlépe pasuje, protože pan Stránský to vždycky nějak skloubí dohromady, na todle je vážně machr :D :D Nikdy jsemm nelitoval mého rozhodnutí a jsem za to štastný, pan Stránský je opravdu skvěly člověk a nikdy na něho nezapomenu protože je nejlepší ;) Díky moc Kubajss
vloženo: 26. února 2014
vložil: Kubajss,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:)zdravim na dalku Tebe a S. LAZCE,

byl TO nekdy boj s casem(dnesni mladez ma toho volnyho casu "sakra malo" /skola, brigada, devcata, atd./, ale je fakt, ze jsme TO zvladli, ikdyz ne na 1-ni pokus, ale TO neni rozhodujici, jizdy s Vami, pane, byl pro me odpocinek, pokecali jsme o vsem moznym i nemoznym:DD,

velmi rad Te kdykoliv potkam na silnici a kdyby se cokoliv vyskytlo, znas MOJI odpoved,

problem na silnici neexistuje, vzdy musis najit TO nejlepsi reseni a hlavne rychle, casem budes jen a jen LEPSI a LEPSI
-:)mej se


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Začala bych asi takto,
dost dlouho jsem si namlouvala,že nikdy v životě nebudu a také nechci být řidičkou. Neuměla jsem se dlouho rozhodnout,jestli v mých 43 letech,vůbec ještě dostanu odvahu si udělat řidičský průkaz.Ale po vyslechnutí skvělého doporučení na AUTOŠKOLU PETRA jsem se rozhodla se přihlásit.Děkuji si za to, protože to byla ta nejlepší volba autoškoly.
První setkání s p. Stránským a můj obávaný strach,začínal pomalu ustupovat.Seznamování s autem bylo perfektní,jízdy ještě perfektnější a konec ještě lepší.Začala jsem se moc těšit na další jízdy s p. Stránským,protože jeho profesionální přístup je suprový.Dokáže totiž jízdu zpestřit kapkou humoru.Aby odvedl pozornost z mé hrůzy a děsu z mých očí z toho že něco nezvládnu při jízdě.Ihned mě pohotově, vždy dokázal povzbudit a rozesmát. Když si na některé situace vzpomenu,a to vzpomínám velmi často,s chutí se tomu zasměju.Pana Stránského obdivuji,protože on má totiž opravdu zlaté nervy.A také obrovkou trpělivost a velmi bystré chápání.Chtěla bych, vzkázat všem starším ročníkům a samozdřejmě i mladším ročníkům,kteří se právě rozhodují do které autoškoly se přihlásit.Tak vám vřele doporučuji AUTOŠKOLU PPETRA.
Když jsem to já,která nikdy v životě nechtěla být řidičkou. Nakonec díky p. Stránskému a také díky mému úžasně tolerantnímu
manželovi zvládla.Zvládne to každý.
Manžel chudáček,musel sice poslouchat mé noční můry. V podobě mluvení ze spaní,no naučil se toho díky mě dost(CHA,CHA).Přednosti z prava,spojka, spojka,brzda,no a to nesmím zapomenout na dívání se do zrcátka z prava.I malilinká modřinka.Z točení volantu.Budem mít z této autoškoly opravdu nezapomenutelné zážitky.Děkuji p. Stránský že jsme to spolu zvládli.DÁMY A PÁNOVÉ JÁ JSEM UŽ TOTIŽ ŘIDIČKA.Díky p. Stránskému HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ PARÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDA
Takže kdo ještě váváte,neváhejte a přihlaste se i když vám je kapku více roků.S p. Stránským to hravě a z kapkou humoru zvládne.Marci kytičková Kobeřice
vloženo: 17. února 2014
vložil: MARCELA,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: :D, zdravim "PRAJSKO" a hlavne p. Marci,

jsme oba radi, ze jsme TO ZVLADLI, i me bylo s Vami -fajn-, ..., nekdy trochu nervu, ale konec dobry, vsechno dobry-:), oba jsme pro TO udelali MAXIMUM, a jste ridicka a hlavne, rad Vas potkam na silnici a "bliknem" na sebe.

Zaverecna jizda byla SUPER, p. komisar konstatoval, lepsi nez ta mladez, vim, ze to byla drina a pochopeni od manzilka, ktery sem tam "vypomohl", ale,...,jde o vysledek:DD

rad se zastavim na "kafco" a proberem a doresime, ...ale to uz je nase soukromi

zdravim, dekuji za hodnoceni a at se dari v praci-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem s Autoškolou petra velice spokojen halvně s panem učitelem,je to v pohodě člověk,který rád pomůže a dobře se sním pokecá.Autoškolu petra bych doporučil každému :)
vloženo: 5. února 2014
vložil: Michal, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: zdravim na dalku p.Michala a cely Vas "hotel", chtel sem napsat internat:D,

patrils mezi TOP zaky, prbl. neexistoval, parkrat ses odvezl domu, ..., pripadal sem si jako v TAXIKU, vis jak TO myslim, no a TO hlavni, pochvala od p. komisare, ZK napoprve, vse bylo oki-:)

preju uspesnou maturu a nekdy se ozvu az budu potrebovat "sluzbicku", pozdravuj slecnu-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole Petra jsem byla spokojená. Pana Stránského jako učitele nemůžu vynachválit. Nemusela jsem mít strach, že dostanu vynadáno, když jsem něco udělala špatně. Všechny hodiny probíhaly v naprosté pohodě a naučila jsem se hodně věcí. Na zkoušky jsem byla dobře připravená, jak v teorii, kterou jsme v některých hodinách probírali, tak na jízdy. Vždycky mi pan Stránský vyšel vstříc, když jsem se nemohla dostavit na jízdy včas nebo jsem se potřebovala odvést domů-Můžu jenom doporučit. Skvělá autoškola :-)
vloženo: 31. prosince 2013
vložil: Markéta Bajtlová,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:)dik za spokojenost, byla si "prima" , nezapomenu, na nase zahajeni JIZD, /OSTRAVA, OPAVA, KRNOV,..., ale zvladli jsme TO, snazili jsme se vyjit vstric, /skoro vzdy/, ikdyz jsem nekdy skripel zubama:DD, prs. pokud by byl problem,/jakykoliv/, tel ZNAS, at se DARI-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Je to spolehlivá auto škola moc sem se tam naučil. Bylo mě naučeno všechno co jsem chtěl a potřeboval.
vloženo: 25. prosince 2013
vložil: Security RKL,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:)zdravim nasi "ostrahu" KUBO:D, sem rad, ze jsme TO zvladli, ..., za volantem ses dobrej-:), kanady nejsou nej. boty pro jizdu, ale kdo umi ten umi, preju at se dari, rad se zastavim na RKL a pokecame, zatim-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybrala na základě doporučení od mých kamarádů a můžu říct že jsem s výběrem byla spokojená. S panem Stránským v autě panuje věčná pohoda, člověk nemusí mít strach že by dostal vynadáno, když udělá něco špatně. Velkou vyhoda byla ta, že pan Stránský mě vyzvedl kde jsem chtěla a mohla se pak odvést až domů. Nikdy jsem nevěřila že budu řidičkou a najednou už mám zkoušky uspěšně za sebou. Tím bych chtěla poděkovat panu Stránskému a můžu říct že na AŠ Petra budu s radostí vzpomínat :) a věřím že kdo si AŠ Petra vybere, bude spokojeny :)
vloženo: 6. prosince 2013
vložil: Péťa Benková, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Peti. jsme radi, ze jste byla u nas spokojena, my take, 100 procentni test a jizdy napoprve, po delsi dobe si nekdo zaslouzil nasi PREMII "kanistr PHM", behem vanocnich svatku Vam ho rad privezu, tel. znate /v pripade jakehokoliv problemu/ a preji Vam, tak jako vsem nasim absolventum vsechno dobre, hlavne mnoho km bez NEHOD:D


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V AŠ jsem byla velice spokojená :) Pán Stránský je velice pohodový učitel s pevnými nervy :)Každá hodina mi velice rychle utekla, tak jako celý kurz :)Kdykoliv jsempotřebovala stačilo se domluvit ap. Stránský mi vyhověl bez problému :) Vřele tuto autoškolu doporučuji :)
vloženo: 5. prosince 2013
vložil: Pavlína,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: zdravim Pavli i tveho brasku, byli jste oba FAJN, ikdyz TO nevyslo napoprve, ale za chyby se plati, ale OBA jezdit umite a rad Vas oba budu potkavat na silnicich a /pochopitelne/ i jinde,..., a rad se neco priucim hl. u BRACHY, preju Tobe pohodovou sefku a brachovi hodne vyhranejch /zapasu/ v tom jeho miromilovnem MMA:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole Petra jsem byla nadmíru spokojená. Pan Stránský byl vynikající učitel, lekce s ním ubíhaly jedna radost, i jsem se něco naučila :D Těšila jsem se na každou hodinu a z každé jsem si odnesla něco nového. Dále bych ji určitě doporučila. Nemám žádných připomínek.
vloženo: 23. listopadu 2013
vložil: anonym-adéla,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:)zdravim sl.Adel i jejiho pritele z opavskeho intru, jsem rad, ze jste si na nasi AS vzpomela a byla spokojena:D

ja na nasi spolupraci taky jen tak nezapomenu, Vase cca 3 ti jizda a hned k Vam do "hor", byla perfekt, preji hezke vanoce Vam obema a at se dari na praxi v opavske nemocnici-:))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole Petra jsem byla nadmíru spokojená. Pan Stránský byl vynikající učitel, lekce s ním ubíhaly jedna radost, i jsem se něco naučila :D Těšila jsem se na každou hodinu a z každé jsem si odnesla něco nového. Dále bych ji určitě doporučila. Nemám žádných připomínek.
vloženo: 23. listopadu 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dnešním dnem 11.11.2013 jsem se stal řidičem,tímto bych chtěl poděkovat (autoškole Petra) panu.ing Stránskému Františkovi za suprový výcvik v autoškole.Nevěřil jsem ,že to zvládnu,ale tento člověk umí odbourat v každém človíčku strach ,trému.Všem doporučuji autoškolu Petra.Ještě jednou děkuji.vaclavikmiroslav@seznam.cz
vloženo: 11. listopadu 2013
vložil: Miroslav,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:) Mirku s Vami byla taky "sranda", ikdyz pred zkousama to bylo tak jako pred volbami p. presidenta, ale MY sme TO ustali, zvladli a na jednicku, daval ste si pozor na 200 procent, ale "proc NE??", ale POZOR velka peclivost a ohledoplnost se dneska bohuzel NENOSI, na silnici jezni /ruzni/ soferi a doporucuju hlavne predvidat, nevis, jaky blbec sedi za volantem pred a nebo za tebou:DD, ale jinak zdravim Tebe a Ostroj a nase dohoda plati, rad se s Tebou svezu na SNEHU a na vanocnim vecirku nesmich chybet-:)))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Petra mi byla doporučena mnohými kamarády. Jsem nadmíru spokojen. S panem Stránským zažijete hodně zábavy v autě, ale i mimo něj.. Termíny hodin jsme si naplánovali hlavně kdy jsem měl čas. Výhoda byla, že pro mě pan Stránský dojel až domů anebo na předem určené místo a nemusel jsem jezdit nikam. Jsem spokojen, zvládli jsme to spolu a Autoškolu Petra všem vřele doporučuji :)
vloženo: 6. listopadu 2013
vložil: Petr Uvíra,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: zdravim dalsiho ucastnika opavskeho kadru "mladych fotbalovych talentu", pry...-:), ale je TO urcite pravda,..., tesim se, az budu zadat Vas pdp., a Vy budete hrat "nekde jinde a za jiny klub a drobny.., zatim, at To jezdi.:DDPOZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem stoprocente spokojena, p. Stransky nauci vse pokazde byla zabava a kdyz jsem udelala chybu nerval nikdy vsechno vysvetlil
vklidu. Hodiny jizd i teorie vzdy po dohode i o vikendu. Maximalni
spokojenost, doporucuji
vloženo: 5. listopadu 2013
vložil: klarka upirka, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ...zdravim na dalku Klarku "upirku", sem rad, ze jsi byla spokojena, udelala TO napoprve a v pohode:D, dali si kondicku/nekondicku/ uz jako se soferkou, a ukazalas, ze TO umis, co dodat, jen vic TAKOVYCH, jako ses TY, kteri se neboji a umeji si rici co chteji za svy "penizky", a Ty se neztratis, at se dari na "nastavbe", s maturou - mohu pomoci -, pokud bys potrebovala, a rad se s Tebou uvidim,..., treba v Krcme na slibenem pivku-:))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vybíral jsem ze dvou autoškol a rohodl jsem se pro autoškolu pana Stránského což můžu s jistotou říct že byla dobrá volba. Učitel přátelský,vše co potřebujete vám vysvětlí na všem se sním dohodnete. Dá se říct pohodář :).Do autoškoly jsem se i těšil až se zase projedu. Teď už to mám za sebou a je ze mě řidič !! Super autoškola určitě DOPORUČUJI :) !!!
vloženo: 14. října 2013
vložil: Pavel Hrůza,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravim p. Hruza, predpokladam, ze jiz jste vlastnikem RP, a preju jako vsem at se dari ve skole, u matury, ale TO bude prochazka "ruzovou zahradou" s Vasim pristupem k uceni,..., a hlavne hodne km bez nehod-:), i ja jsem se na hodiny s Vami TESIL, byla sranda, a rad Te i ostatni uspesne RIDICE uvidim na /vanocnim vecirku/, dam vcas vedet na FB...

Tvoje zk. jizda byla perfekt., tak jako vzdy a na 1-ni pokus, TO se ceni:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vybíral jsem ze dvou autoškol a rohodl jsem se pro autoškola pana Stránského což s jistotou můžu říct že jsem si vybral dobře. Učitel přátelský, bez problému na všem se dalo dohodnout. Dá se říct pohodář :).Autoškolu sem bral jako něco na co sem se mohl i těšit a nakonec sme to zvladli a je ze mě řidič. Určitě doporočuju super autoškola !!!
Pavel Hrůza (pawel.hruza@seznam.cz)
vloženo: 14. října 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Stránského můžu jen doporučit,sama sem si jí vybrala na základě hodnocení a taky na doporučení kamarádky.Jízdy vždy naprosto v pohodě,vždy mi pan Stránský vyhověl jak časově,tak i tím,že pro mě jezdil až domů což pro mě byla velká výhoda.Přeju co nejvíce spokojených žáků a ještě jednou za vše děkuji.Eva P.Polom :-)
vloženo: 16. srpna 2013
vložil: Eva, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: -:)byly prazdniny, "honicka" a reaguji s odstupem, ml. p. Eve preji tak jako vsem pohodu na silnicich, ikdyz sme TO dali na 2-hy pokus, tak sem presvedcen, ze je a bude DOBRA RIDICKA, zdravim oblibenou P.POLOM-/cesta k Vam byla "uzasna", myslim ten zaverecny usek lesem,...,
nezapomenu jak nas vital Vas krasny "prcek", az dorosete, bude mit u nas PROTEKCI:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nikdy jsem si nemyslela, že se stanu řidičkou, a už vůbec ne, že bych zvládla závěrečnou zkoušku napoprvé. Nebýt skvělého, obětavého a profesionálního přístupu naprosto pohodového pana Ing. Stránského, těžko bych to dokázala. Z vlastní zkušenosti jsem se přesvědčila o pravdivosti kladně hodnotících dostupných referencí. Vše v klidu vysvětlí, s naprostým přehledem a úžasným postřehem řeší složité dopravní situace. Rovněž je dobrý psycholog, žákovi dodává sebevědomí, jedná s empatií a se smyslem pro humor. Má rád lidi. Tímto chci panu Ing. Stránskému velmi poděkovat a upřímně ho všem doporučit. Kdo zvolí tuto autoškolu, sází na jistotu. Jana z Brna
vloženo: 15. srpna 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Na nasi vyuku "nikdy nezapomenu", sl. Jana vyucujici na prest. gymnasiu v Brne a rychlokurs-intenzivni vyuka probihajici denne, casu jsme meli oba malo, ale ZVLADLI jsme TO na vybornou, prvni pokus-:)) a mohu rici, ze jsem ani na vterinu navahal, ze TO vyjde, ale na silnici clovek nikdy nevi, jsou situace, ktere nejdou natrenovat,...,

spoluprace byla nadstadnartni, no a tesim se na nase dohodnute kond. jizdy OVA a BRNO, dohoda plati za cca cenu benzinu:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, před zkouškama ze mě díky panu Stránskému padl i stres a nervozita. Autoškolu můžu jen doporučit :) Vždy mi pan Stránský vyšel vstříc a příprava těsně před zkouškou byla skvělá! :) Na autoškolu budu ještě dlouho vzpomínat. Nadšení z jízd mi vydrželo až do konce :) Za všechno moc děkuju - jak za rady osobní, tak i ty, které určitě využiju na cestách :)

vloženo: 14. srpna 2013
vložil: Petra Korbelová, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: moc dik za "velmi mile a uprimne hodnoceni", ...,zdravim timto CHUCHELNOU a Vam sl. preji vsechno NEJ:DD, byla si fakt SUPER, neni co dodat, kurs bez prbl., vzdy sme se dohodli, /vyzvednuti, teorie, atd., ZK na prvni ter., /SKVELE/, opravdu nadsandart,..., asi mam stesti na same SKVELE zaky-:),
rad Vas uvidim na nasem, srazu, nebo VECIRKU...,
a prs., dej si pozor na OSTATNI ridice,.., -:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, před zkouškama ze mě díky panu Stránskému padl i stres a nervozita. Autoškolu můžu jen doporučit :) Vždy mi pan Stránský vyšel vstříc a příprava těsně před zkouškou byla skvělá! :) Na autoškolu budu ještě dlouho vzpomínat. Nadšení z jízd mi vydrželo až do konce :) Za všechno moc děkuju - jak za rady osobní, tak i ty, které určitě využiju na cestách :)
Petra Korbelová, Chuchelná ( v kopcích :D )
vloženo: 14. srpna 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Omlouvám se, zapomněl jsem poděkovat-:(, z Vaší "Chuchelné mám mnoho dalších žáků, nejen p. komisaře-:),
ještě jednou, děkuji a ať se daří-:)))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na tuto autoškolu jsem narazila právě na internetu. Hledala jsem něco levného a právě AS Petra mi byla po přečtení hodnocení ideálem. Pohodový pan učitel, který Vám ve všem vyhoví, zasměje se s vámi, zajde na zmrzku či na kafe je fakt bomba!! A tím nejpříjemnějším pro mě byl taxík až domů.. a že jsem to neměla blízko :-D Dokonce jsem se tady potkala s kamarádem, se kterým jsme nakonec společně a úspěšně udělali závěrečné zkoušky, což bylo super! :-) Tímto bych chtěla panu Stránskému moc poděkovat, za výbornou přípravu na cesty, příjemně strávený čas a skvělé vzpomínky na tento kurz.
S pozdravem Lenka Kotulová, Bělá :-)
vloženo: 19. července 2013
vložil: Lenka Kotulová,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ZDRAVÍM Bělou, a Tobe preju krasne prazdniny,..., jizdy s Vama obema/myslim kamarada Martina/, ktery, tak jako TY TO udelal napoprve a bez pripominek p. komisare, smekam pred Vami obema, byla TO "parada" a udelali jste radost pochopitelne hlavne sami sobe, ale i MNE, rad Vas oba uvidim,/na silnici i ..../, pokud by byl prbl., t.c. znate, ....,

at se dari a hlavne POHODA, takova jako byla v ASPOZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuhle autoškolu jsem si vybral díky doporučení kamarádů a taky telefonátu s panem Stránským před zahájením kurzu, kde mi vše ochotně vysvětlil. Pan Stránský umí skvěle vysvětlit to, čemu nerozumíte jak v testech, tak i na cestách. Po první jízdě ze mě spadl strach a na autoškolu jsem se těšil. Domluva byla vždy bez problému a odvést se až domů byla velká výhoda. Teď si už jen počkat 2 týdny na řidičák :) Tímto chci moc poděkovat panu Stránskému a popřát mu ať se daří !! a všem doporučit Autoškolu Petra. Nebudete litovat !
vloženo: 2. července 2013
vložil: Martin Nevřela, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Na dalku zdravim /oblibene STRAHOVICE/, ...,co dodat,
i JA sem byl spokojeny, bacha na prvni km, ikdyz sis neco najezdil SAM, pocitej s Tim, ze se po silnicich prohaneji BLBCI-:(((, bohuzel, Tobe a pritelkyni preji hodne KM bez nehod a Vas oba rad uvidim na NASEM vecirk/srazu/, zatim-:))))
a tlf. na me znas-:)))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybrala právě na základě těchto hodnocení a nelitovala jsem :). Skvělý přátelský přístup, plánování jízd dle mého přání a času, každá jízda pro mě byla skvělým odreagováním. Na autoškolu budu vzpomínat jen v dobrém a skoro mě mrzí, že už je za mnou ;)
vloženo: 15. června 2013
vložil: Lenka Fryčová, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: AS dekuje sl. Lende za mile hodnoceni,...,
ale je TO zasluha predevsim Vase, zvladli jsme TO rychle, na prvni pokus /ato se ceni, myslim, ze pani komisari pritvrdili aje TO spravne,....,blbcu co to nekde "dostali za HUBUCKU" je asi spousta, vidime to na silnicich, Opavsko patri mezi nejhorsi okresy - statisticky, pry-:((, ja statistiky nedelal, ale cetl TO v nejakem periodiku..../

jeste jednou AS dekuje a preje tak jako VSEM ostatnim nasim frekventantum hodne km bez NEHOD a tel. sl. znate-:)/pokud by jste se chtela treba svest v zimnim obdobi, snih apod-:), za cenu projeteho benzinu-:)

at se dari i v osobnim zivote


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dlouho jsem se rozhodoval, do jaké autoškoly se přihlásím a jsem rád, že jsem si vybral právě kurz pod vedením pana Stránského. Pohodový, přátelský přístup, který mě až překvapil. Hned ze mě opadl strach z prvního řízení. Individuální plánování jízd, tak, aby to vyhovovalo obou stranám. Stačilo napsat sms nebo zavolat a bylo domluveno co a jak. Projeli jsme se i po dálnici nebo spojili 2 jízdy a podívali se třeba do Polska. Po domluvě jsme v rámci jedné jízdy zašli dokonce i na ryby (i když zrovna nebraly). Autoškolu Petra jsem doporučil všem přátelům, kteří plánují stát se řidiči a věřím, že budou spokojeni stejně jako já. :)
vloženo: 14. června 2013
vložil: Michal Ngo,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravim na dalku "vysokoskolaka Michala", s Vami jsem se opravdu nenudil, kurs i ZK v POHO-:), neco sem se priucil i na rybach, ikdyz tenkrat /fakt/ nebraly, nevysla nam TA akce na prehradu, ale TO se dohodnem, jsem rad, ze Ti TO jezdi, ses spokojenej, at se dari na VS, a nekdy vyrazime na ryby, rad Vas "hodim" za volant a UVIDIME jak ses zlepsil a "neco" se zase priucim z Tvych rad ohledne ...jak nahodit a co dat, aby BRALY-:))) atd.,
zatim se mej-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškola u pana Stránského je prostě super!!! vstřícné plánování, super přístup, každá jízda pohodová nálada, což hodně odbourává nervozitu, hlavně před zkouškama a za to děkuju :) jízdy sice až napodruhé, ale to jen díky mé blbosti...panu Stránskému přeji ještě mnoho úspěšných a spokojených absolventů :) AŠ Petra doporučuju Všem!!! Ondra
vloženo: 27. května 2013
vložil: Ondra,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: AS zdravi na dalku Ondru z KATERINEK, jezdils SUPER, jen sme to museli "doladit" pro p. komisare, ale zvladls TO /super/, a rad VAS Ondro potkam na nasich silnicich a rozhodne se nebudu za Vas pane stydet, protoze TY jezdit umis:DD, Tobe nemusim rikat, at si das bacha na prvni km, protoze "ses rozumnej"..., zatim, at se dari a tel. ZNAS-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nedávno jsem dokončil autoškolu u pana Stránského a mohu ji všem doporučit. Při jízdách pro mě vždy pan Stránský dojíždel tam kde jsem potřeboval a časově mi vyšel vždy vstříc. Výuka byla naučná a zábavná. S autošklou Petra jsem byl spokojen...Autoškola Petra byla dobrá volba :-)
vloženo: 5. května 2013
vložil: Patrik L., emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravim Prajsko a na dalku tebe Patriku, perfektni vykon, ZK na poprve, skoda, pral sem Ti NASI premii, /kanystr benzinu/, ale k tomu Vam pane chybel test na plny pocet bodu, ale i tak "klobouk dolu" pred Vasi jizdou,...,at se dari a v pripade potreby tel. ZNAAAS:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nedávno jsem dokončil autoškolu u pana Stránského a mohu ji všem doporučit. Při jízdách pro mě vždy pan Stránský dojíždel tam kde jsem potřeboval a časově mi vyšel vždy vstříc. Výuka byla naučná a zábavná. S autošklou Petra jsem byl spokojen...Autoškola Petra byla dobrá volba :-) S pozdravem Patrik L.
vloženo: 5. května 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ....Dodatecne Pato dekuji za TO, ze si byl spokojen a tak jako vsem, at se PANE dari:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Petra je báječná. Nemusíte se bát. oceníte přátelský, až otcovský přístup. Nic není problím, vše se vysvětlí a hlavně naučí. Komenský by měl radost. V AŠ Petra je to opravdu ,,škola hrou."
Oceňuji vstřícnot, časovou flexibilitu, nesmírnou ochotu Pana učitele i cenu výcviku.
Takže pokud hledáte AŠ kde se nebudete stresovat, bát a se vším Vám pomohou, VŘELE DOPORUČUJI.


vloženo: 13. dubna 2013
vložil: Sarah, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Na dalku zdaravim sl. Sarah, preju uspesne pokracovani na VS, ZK z jizdy napoprve, testy byly na 2 hy pokus, ale TO nas ...nemuze ROZHODIT, kdo nechybuje, at "hodi kamenem" a ...., ale ses /soferka/ a na prvni POKUS-:), a TO je opravdu moooc dobreee-.))...posilam pozdarav na PRAJSKO-:)POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Petra je báječná. Nemusíte se bát. oceníte přátelský, až otcovský přístup. Nic není problím, vše se vysvětlí a hlavně naučí. Komenský by měl radost. V AŠ Petra je to opravdu ,,škola hrou."
Oceňuji vstřícnot, časovou flexibilitu, nesmírnou ochotu Pana učitele i cenu výcviku.
Takže pokud hledáte AŠ kde se nebudete stresovat, bát a se vším Vám pomohou, VŘELE DOPORUČUJI.
SARAH

vloženo: 13. dubna 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Takže, vůbec nevím čím začít! Opravdu bomba tohleto! :)
Měla jsme velký, zdůůrazňuji velký strach z AŠ, ale po první hodině s p. Stránským vše opadlo! Úžasný člověk, skvělý učitel!
Opravdu jsem se na jíízdy těšila!
Jeho lidský přístup a flexibilita jsou úúžasné!
Kromě dobrého výcviku AŠ vám poskytne i velmi milý lidský příístup a podržíí vás před zkouškama, když nejste úplně ve své kůži!Dělá pro své žáky opravdu MAXIMUM!! :)
Mohu opravdu všem doporučit! a kdo příjde, nebude litovat!, to mi věřte :)
Leňula
vloženo: 15. března 2013
vložil: Leňula, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Leni, preji Ti at Ti Tvuj "nevsedni" humor vydrzi, uspesnou maturu/ale Ty /ukecas/ kazdyho a pohodove pokracovani na VS.

A vyber auticka nech klidne na mati, nezapomen, kdo plati, mam moznost do toho MLUVIT, vis jak TO myslim.

Rad si udelam cas a s ENI skocime zas treba na kafco...

At se dari:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem ráda že jsem si vybrala právě tuto autoškolu. Nikdy nebyl žádný problém, při jízdě absolutní pohoda.Vřele doporučuji a děkuji za všechno panu Stránskému.:))
vloženo: 4. března 2013
vložil: Denda :),

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: sl. Deni preji at ji POHODA provazi cely zivot, na spolupraci s Deni budu vzpominat jen v dobrem, a preju uspesne zvladnuti matury a uspesne pokracovani,...,ale o Vas se nebojim, Vy se neztrazite:DD, a hodne km bez nehod,..., rad Vas uvidim na nasem srazu-:))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   byl sem spokojený :-)
vloženo: 10. února 2013
vložil: Radim ,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Ráďo, diky za hodnocení, pozdravuj "opavské mrazírny" a hlavně ať TO jezdí, pochopitelně bez nehod-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dnes jsem si vyzvedla řidičský průkaz a jsem už 100% řidička! A za vše vděčím AŠ Petře! Pan Stránský má ke svým žákům moc milé chování, je obětavý a klidný a hlavně naučí perfektně jezdit. Jízdy s AŠ Petra byla jedna velká radost:) Vřele doporučuji všem! :)
vloženo: 30. ledna 2013
vložil: Jakšová Markéta, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Slecno Market, hlavne si TO v klidu oslavte, povedlo se nam TO, oc jsme usilovali, ZK napoprve a v predstihu pred Vasim "drahym", ktereho timto pozdravuji a Vam obema hodne km pochopitelne bez NEHOD-:), jo a zdravim KOBERICE-:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuhle autoškolu můžu určitě jen doporučit. Pan Stránský je skvělý instruktor s ochotou a trpělivostí vždy vše vysvětlit a pomoci nám. Moc bych mu chtěla poděkovat za jeho fajn přístup, což se týká hlavně vyzvednutí a odvozu domů, popř. na místo, kam jsem potřebovala. A nejvíc si cením jeho podpory při zkouškách. Bylo to super a na autoškolu s panem Stránským budu určitě ráda vzpomínat :).
vloženo: 25. ledna 2013
vložil: Zuzana Slámová,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: sl. Zuzce pochopitelne dekujeme za mile hodnoceni, jsme radi, ze byla s nami spokojena a citila se "dobre" nejen pri vycviku, ale i pri ZK, o TO nam jde predevsim,...,radi se s Vami uvidime pri JARNIM srazu potencialnich i byvalych a budoucich zaku nasi AS, dame vcas vedet-:), prejeme hodne uspesnych prvnich KM, a tel. ZUZI znas, /help/ linka je bezplatna a muzes pochopitelne kdykoliv-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Je to nejlepší autoškola!! Pan Stránský je dobrý učitel, má svatou trpělivost a perfektně vysvětluje veškeré otázky kterým nerozumíte. Snad 1000x mi připomínal , že se mám dívat do toho pravého zrcátka :-D . Zkoušky bez problému ;-) vřele doporučuji :-)
vloženo: 19. ledna 2013
vložil: Michaela,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: slecna Misa nejen dobre jezdi, ale je i vyborna kucharka/m.j./, jeji novorocni gulas byl perfekt. a na nektere nezbylo....,

co dadat, perfektni spoluprace, na nektere jizdy se neda ZAPOMENOUT, Ostrava byla super-:)),

at TO jezdi a nase AS je Vam pochopitelne tak jako vsem ostatnim absolventum vzdy k dispozici, zatim


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Z mé strany spokojenost největší. Autoškola se vám snaží maximálně přizpůsobit, jak časově, tak i s ohledem na vaše řidičské zkušenosti. Pan Stránský mě naučil zvládat provoz, tak ani jezdit ve větších městech mi nedělá problém. Při zkouškách vás podrží ;) Zdravím z Brna! Ať to jezdí
vloženo: 31. prosince 2012
vložil: Jiří Adámek,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Pane Jiri, pozdravujte "krasne" BRNO, je TO mala Praha a at se dari a sem rad, zes byl spokojen s nasim rychlokursem, dali sme TO napoprve a plnym pravem, mej se fajn a tlf. znas-:))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Petra mohu všem vřele doporučit! Pan Stránský je skvělý učitel, vtipný a hodně trpělivý, je ochotný a udělá pro žáky vše, co je v jeho silách. Při jízdě je skvělá a klidná atmosféra, dokonce je i možnost pouštění si vlastní hudby (což hodně oceňuji). Kdybych měla někomu doporučit nějakou autoškolu, určitě by to byla tato a pokud má někdo strach z řízení, tak se nebojte, pan Stránský vás všechno naučí a ještě přidá užitečné rady. :) Ještě jednou děkuji panu Stránskému za skvělou přípravu na zkoušky. :)
vloženo: 27. listopadu 2012
vložil: Aneta Strakošová,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ....slecne Anet hlavne prejeme at To krasne, jeji auticko nenabora-:), ale pamatuju si, zes jezdila super, takze Vas rad budu potkavat na SILNICICH:DD


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Stránský je super...nevím co bych tady vice psala jak to tady píše mnoho lidi...určitě bych ho doporučila takovéj přístup jako má on nemá žádná autoškola..všechno vysvětli a naučí uplně skvěle tak aby jsme to pochopili..fakt zlatéj člověk
vloženo: 15. listopadu 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: AS dekuje i za anonymni hodnoceni, /a pokud je kladne a takto krasne, uprimne napsano/, myslim, ze nezbyva nez jeste jednou podekovat anonymni /asi slecne/, za TO, ze byla spokojena s nasi vyukou,...,.

Pro Vas slecno X.Y., plati, to co pro ostatni: pokud by byl pbl., nas tel. znate, staci zavolat-:), at se D A R I, na silnici i v osobnim zivote, Vase AS PETRA


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup ,ochota ,přátelské jednání ,prostě nejlepší autoškola jaká může existovat,uvolněná atmosféra,pohoda.P.Stránský skvělý instruktor.
vloženo: 30. října 2012
vložil: Nikča,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Niky, dekujeme za Vasi spokojenost a Vas zodpovedny pristup, ikdyz byly jizdy napodruhe, stane se, nikdo neni dokonaly, sem rad, ze jsme zvladli Ostravu, nak. centrum apod., hodne uspechu pani vedouci...,rad se prijdu podivat a neco nakoupit, at se dari-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokial by sa ma niekto spýtal aku autoškolu by som doporučila, tak rozhodne práve Autoškolu Petra.
Atmosféra v tejto autoškole je výborná, uvolnená, p.Stránsky je úžasný inštruktor, s ktorým sa dobre jazdí. Ako velké plus by som podotkla, že si vás vyzdvihne doma a taktiež vás vždy doveze domov. Časová flexibilita a výborný individuálny prístup ku každému žiakovi.
Osobne som prešla k nemu z inej autoškoly a nelutujem, pretože ma výborne dopripravil k skúškam, ktoré mám už úspešne za sebou, za čo mu VELMI DAKUJEM.
vloženo: 24. října 2012
vložil: Monika, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: zdravim sl.Moniku a jsem rad, ze jsme TO dotahli do uspesneho "konce", a usetril Vas urcite "dalsich" neuspesnych pokusu, protoze TEN nas zacatek, to byl MASAKR, ale za to Vy nemuzete-:). Autoskola p.Ing. Tiche asi nebyla ta nejspravnejsi volba.

Hodne km bez nehod a pozdravujte na Prajsku :D


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jestli někdo zvažuje, u které autoškoly si udělat řidičák, tak neváhejte a volejte Stránského! Jeho autoškola není jen parádní, ale i nadstandardní :-) Fakt dlouho jsem se odhodlávala udělat si řidičák a měla jsem z toho strašný strach a díky p.Stránskému teď opravdu nechápu, proč jsem si ho neudělala dřív :-)

Kurzy probíhaly v naprosté pohodě, časově podle dohody žáka/instruktora, p.Stránský mě vyzvedával nebo po skončení hodiny zavezl tam, kde jsem potřebovala (byt, práce apod.)a na zkoušky jsem byla připravena na 100% (a podle toho taky dopadly ty výborné výsledky :-)

PS: Pane Stránský děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju děkuju ..... děkuju!!! Luci (dárek :-D)
vloženo: 23. října 2012
vložil: Lucie Kováčová,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Ja taky Luci dekuju za TO, ze jste byla spokojena, neco sem se priucil /z Vaseho pohledu -kantorskeho-:)-, ...

Jsem rad, ze tzv. darek k Vasi promoci splnil ucel a hlavne, Franta nezapomnel a dluhy PLATI.

Tu dalnici dame uz se sl. ridickou, tesim se-:), preju Vam hodne spokojenych "zacku"-:)-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Petra můžu všem vřele doporučit! :) Pan Stránský je skvělý, přátelský a upřímný člověk. Na závěrečné zkoušky mě skvěle připravil jak teoreticky tak i prakticky:) Vždy byl ochotný přijet na místo, na kterém jsme se dohodli. Udělal pro mě vše, co bylo v jeho silách a za to bych mu chtěla strašně moc poděkovat! :) Na tak skvělý kurz budu ještě dlouho vzpomínat! :) ještě jednou děkuji za vše a všem tuto autoškolu DOPORUČUJI! :)
vloženo: 21. října 2012
vložil: Klárka ,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravim Klarusku, i Vy jste byla "skvela".
pristup perfekt, dotazy zadny, kontrolni test na 99,9 procent, jen vic takovejch zaku, a pokud nahodou budete delat A plus, mate u nasi AS "SALE".
Rad Vas, tak jako ostatni uvidim na nasem letosnim vanocnim vecirku-:)
At se dari...


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můžu jen doporuřit , větší ochotu a snahu něco naučit jsem nezažila !! :))
vloženo: 27. září 2012
vložil: Denisa, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ....oml. se, ze jsem nepodekoval Deni, za Vasi SPOKOJENOST-:)
at se dari-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všem můžu jen a jen doporučit,na zkoušky jsem byla perfektně připravená a to hlavně proto,že pan Stránský je skvělý člověk.Vše vysvětluje zábavnou formou a vždy mi vyhověl.Nemám co dodat hodnotím na 1*. Pozdravuji z Pusté Polomi (kytičky) ;)
vloženo: 16. září 2012
vložil: Markéta Laryšová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla velice spokojená,pan Stránský je skvělý člověk,dokáže zábavnou formou vše vysvětlit, takže jsem byla dobře připravená,ale také je velice ochotný a cokoli jsem potřebovala,tak mi vyhověl.Opravdu VELKÁ SPOKOJENOST. :)))))))))))))(KYTIČKY) ;) Děkuji
vloženo: 16. září 2012
vložil: Markéta Laryšová,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Taky sem rad, ze sem Te poznal, "kyticky" rostou a TAXI stale plati, ale uz asi nebude zapotrebi-:))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jako bývalý absolvent mohu autoštkolu Petra jedině doporučit.Individualní a vlídný přístup ke studentům dělá z pana Stránského výborného instruktora. K tomu ještě časová flexibilita a výborná cena.Frantovi děkuje a zdraví žák z Dolního Benešova.
vloženo: 12. září 2012
vložil: Petr Baránek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi dobrá atmosféra, individuální přístup, nejlepší cena a časová flexibilita jsou hlavní atributy této autoškoly. Za sebe mohu říct: "Rozhodně neváhejte, ušetřete si stres z jiných autoškol a pojďte sem!:-)".

P.s. Ještě jednou díky za dobře odvedenou práci, Franto!
vloženo: 1. září 2012
vložil: Ivo,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravim na dalku "budouciho" pravnika, rad vyuziji Vasich sluzeb,...,

verim, ze tez za primerenou cenu-:)), ale hlavne hodne Ivo!!! km bez nehod a rad se s Tebou sejdu a pokecame, mej se a preju pohodu v osobnim zivote/jen Ty vis jak to myslim/, nekdy TO holt nevyjde, ale neni vsem dnum konec...., zatim


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Petra a konkrétně s p.uč. Stránským jsem byla nad míru spokojená. Delší dobu jsem hledala pro mě vhodnou, klidnou autoškolu, do které bych se přihlásila a po doporučení mých přátel jsem neváhala, přihlásila se, a pak také ani nelitovala. Tuto autoškolu mohu všem jen a jen DOPORUČIT. Pan učitel je skvělý, umí naučit a správně připravit. Udělal, co bylo v jeho silách a jsem mu za to neskutečně vděčná :)
vloženo: 8. srpna 2012
vložil: Eliška Kovalčíková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Myslím si, že tato autoškola bude vyhovovat určitě všem a budete do ni rádi chodit jako já. :) Perfektní domluva a nejlepší připravenost na zkoušky. I pan komisař je pohodový chlap, takže se není při zkoušce čeho bát. Byl jsem i v jiné Opavské autoškole a tohle bylo 100x lepší. Všem kdo chce v pohodě a bez stresu zvládnout kurz autoškoly nej doporučuji!
vloženo: 18. července 2012
vložil: Daniel,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Tak jako ostatnim frekventantum prejeme hodne uspechu za volantem a v osobnim zivote-:)).
Za hodnoceni - vrely dik, i Vy jste mel na skvele spolupraci svuj podil- a plati TO,co pro vsechny ostatni, ze pokud by byl prbl., tel.znate a staci zavolat,zatim-:))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Stránského mohu všem jen doporučit. Z řízení jsem měla docela velký strach, protože jsem asi před 6 roky dělala řidičák u jiné opavské AŠ, a po mnoha vyhazovech u zkoušek jsem to vzdala. Ani jsem nedoufala, že budu někdy v životě řídit. Kurs s panem Stránským ale probíhal velmi pohodově a v přátelské atmosféře, takže jsem se na hodiny vždycky těšila a hodně se naučila. Zkouška dopadla na poprvé výborně, takže chci takto moc poděkovat. Nedovedu si představit lepší autoškolu! :)
vloženo: 6. července 2012
vložil: MUDr. Barbora Kubíková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Stránského mohu všem jen doporučit. Z řízení jsem měla docela velký strach, protože jsem asi před 6 roky dělala řidičák u jiné opavské AŠ, a po mnoha vyhazovech u zkoušek jsem to vzdala. Ani jsem nedoufala, že budu někdy v životě řídit. Kurs s panem Stránským ale probíhal velmi pohodově a v přátelské atmosféře, takže jsem se na hodiny vždycky těšila a hodně se naučila. Zkouška dopadla na poprvé výborně, takže chci takto moc poděkovat. Nedovedu si představit lepší autoškolu! :)
vloženo: 6. července 2012
vložil: MUDr. Barbora Kubíková,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: sl. Bare preju krasne posledni prazdniny pred /spitalem/, byly to pohodove jizdy, dekuju za profes. osetreni meho synacka/usetril sem za pohotovost-:)/, neco sem se priucil z Vaseho oboru a rad namirim jizdu za sl. doktorkou, ale radeji na "treba kavu".
Bohuzel nejste prvni, ani posledni, ktera byla u konkurece nespokojena a nedokoncila, prestoupila, ev. TO resila jinak.
Preji jen same spokojene pacienty a treba se potkate se svym byvalym /hodnym/instruktorem, ktery byl na Vas pred temi cca 6 ti roky "prijemny" a ,...,ja napr. nezapominam a ridim se heslem "bozi mlyny..."
-:))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu můžu každému doporučit. Pan Stránský si vždy našel čas aby vyhověl žákovi. I přes to, že jsem v jiném městě na internátě a volné jsem mívala jen víkendy,nebyl to problém. Kurz začínal a končil u mého baráku, takže jsem nemusela řešit dojíždění. Hodiny probíhaly vždy za pozitivní nálady, a když jsem udělala velkou chybu, nebylo na něm znát, že by se nějak rozrušil. Všechny moje chyby mi řádně vysvětlil, procvičili jsme je, a mohli jsme se chystat na zkoušky. Můžu říct že jsem byla perfektně připravena a na zkoušce jsem jen zakrývala úsměv. Testy a technika, parádně vysvětlené, i člověk který k tomu nemá cit to pochopí a dokáže si to pak i představit(člověk by si mohl pomalu i spravovat sám auto :D ) Služby podle mě jsou nadstandartní. Takže proč váhat nad jinýma autoškolama?
vloženo: 19. června 2012
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ...preji uspesne dokonceni studia, patrila si k tem NEJ...zakum, proste paradni jizdy, ale nezapomenu na nasi jizdu po dalnici,...,privalovy dest a Ty :" ...ja nic nevidim...", ale zvladli sme to a do OLOMOCE dorazili-:), at se dari


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výběr autoškoly jsem zvažoval dlouho,po přečtení recenzí a doporučení na autoškolu Petra jsem byl rozhodnut pro tuto autoškolu... Mohu směle napsát že jsem byl nadšený,pán učitel Stránský mě toho mnoho naučil a pomohl mi orientovat se v provozu. Dal mi moho rad a podělil se semnou o jeho bohaté skušenosti které nyní jako řidič uplatním v provozu. Výuka probíhala naprosto skvěle přijel si pro vás domu při jízdě probíhala naprostá pohoda sranda i smích a vždy ste se odvezli i domů. Vždy se ke mě choval mile a veškerou látku mi vysvětlil perfektně,takže jsem byl skvěle připraven na závěrečné zkoušky. Tuto autoškolu musím jen a jen chválit a vřele všem doporučuji.
vloženo: 14. června 2012
vložil: Martin z Bolatice,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Zdravim "PRAJSKO" a hlavne Martina, na tebe se neda zapomenout-:), nase dohoda PLATI, hodne uspechu a ,....,ty vis sam


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na zkoušky v této autoškole jsem byla perfektně připravená a zvládla jsem je napoprvé. Velkou výhodou je, že vás vyzvedne doma, nebo před školou a odvezete se opět domů, nebo kam potřebujete. Pan Stránský je velmi přátelský a rád vám se vším pomůže a má se všemi velkou trpělivost.
Doporučuji každému! :)
vloženo: 26. května 2012
vložil: Annie, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na zkoušky v této autoškole jsem byla perfektně připravená a zvládla jsem je napoprvé. Velkou výhodou je, že vás vyzvedne doma, nebo před školou a odvezete se opět domů, nebo kam potřebujete. Pan Stránský je velmi přátelský a rád vám se vším pomůže a má se všemi velkou trpělivost.
Doporučuji každému! :)
vloženo: 26. května 2012
vložil: Annie, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Sl Enni taktez preji hodne km bez nehod, zk.napoprve, bez prbl., parada.
Rad Vas budu potkavat na silnici-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškole Petře nemohu nic vytknout. Hlavně přístupu a chování pana Stránského. K žákům se chová nejlépe,jak umí a líbí se mi,že se skoro nikdy nenechá vytočit z míry. Další plus dávám stylu učení techniky či testů. Sám pan kantor ví,že je to úplně zbytečné,učit se to zpaměti,proto vždy všechno řekne svými slovy - hlavně je POCHOPITELNÉ! A v té hlavně Vám to zůstane a vždy si všechno logicky odvodíte. Třetí plus dávám za to,že pan Stránský vždy odpoví na dotazy a nikdy Vás neodbyde. Čtvrté plus si zaslouží za jeho vstřícnost k žákům,stačí napsat panu Frantovi SMS a do hodinky stojí před Vašim domem. Zpátky samozřejmě se znova odvezete domů. Teď jen vyčkat na závěrečné zkoušky a pak hurá na silnice! Sl. Silvík:)
vloženo: 21. května 2012
vložil: S., emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ...slečna Silva mi /NÁM/ UDĚLALA RADOST, ŽE JE SPOKOJENA,...,NA ZK JE MYSLIM PRIPRAVENA PERFEKTNE,...,JEN TROCHU OTALI SE ZAV. ZKOUSKAMI-:), CHCE SI TO "ASI" JESTE V AS. TROCHU PRODLOZIT-:),PROC NE???,JSEM PRESVEDCEN, ZE zk DA NAPOPRVE,...,ZA HODNOCENI RADI DEKUJEME.


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu vřele doporučit hlavně díky osobnosti pana Stránského. Tento naprosto pohodový, klidný člověk je ideální učitel pro lidi, kteří sice řidičák mají, ale už dlouho dlouho nejezdili a mají obavy usednout za volant (jako já). I díky němu nemám už takový strach sedět za volantem a konečně opět jezdím.
Děkuji moc! Dáša K.
vloženo: 18. května 2012
vložil: Dáša K., emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: p.Dáše z Opavy děkuji za "poděkování",stačily nám tuším 3 kondičky a veselá p. Dáša se zase vrátila "mezi" řidiče,...,AŠ Petra přeje hodně km bez nehod-:))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všem doporučuji Autoškolu Petra. Byla jsem spokojena opravdu se vším. Nejvíce však s tím, že není žádná zbytečná teorie, kde bychom trávili hodiny zavření v učebně. Je to naprosto zbytečné. Cokoliv jsem potřebovala, pan Stránský zodpověděl a poradil. Má skvělé vztahy se svými žáky, což velmi oceňuji!!! Vždy přizpůsobil jízdu tak, aby mi to co nejvíce vyhovovalo a vždy mě odvezl domů, což se v jiných autoškolách moc nestává. Pan Stránský je klidný, obětavý a fajn člověk :-) Pokud chcete pohodovou autoškolu plnou srandy, volte právě tuhle :-) Nikol
vloženo: 26. dubna 2012
vložil: Nikol, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Sl.Nikol na dálku děkuji za její spokojenost, ZK dopadly jak jsme předp., tj na 100 % /testy na 50 B./ K tomu není co dodat, jen TO, že byla PERFEKTNÍ!
Jen na vysvětlenou pro ostatní potenciální žáky: pokud je dobrá atmosféra při výuce, žák spolupracuje a nefláká se,tak i teorie může připadat jak procházka "růžovou zahradou", u nás rozhodně nepředčítáme Zákony, nepouštíme "staré diapozit.,techniku učíme zábavnou formou na vozidle, kde i talent-netalent na techniku pochopí,co je ,...pojistka,žárovka,upevnění lana,hever a kam ho dát a proč,...atd...,
žák se může 5 x zeptat a po 6-té je mu odpovězeno,...,zkratka neděláme z nich "blbce"-:),žádný učený z nebe NESPADL, a něčekáme, že To budou umět sami.
To by nemuseli chodit do AŠ.
Sl. Niky přeji, ať Vaši žáci /na praxi nezlobí/,ať vyjde VŠ, pochopit. nejdřív matura.
A dejte si hlavně pozor na té Vaší "motorce", hodně km bez nehod-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Petra u pana Stránského je výborná.
Momentálně mám před zkouškama, jezdím sama a cítím se velice dobře.Sem tam se svezu s kamarády a s rozjezdem nemám problémy i kdy mi to pán Stránský neschvaluje. Čekám už jen až mi bude 18 a můžu jít na zkoušky.
Myslím si že se zkouškama nebudu mít problém, Těším se jen na Dálnici Ostrava.
vloženo: 15. dubna 2012
vložil: Katiie Hendrychová,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: sl. Káče děkuju, že je "spokojená", já jako -učitel-,jsem taky spokojen s jejím přístupem...,vidím, že JI to baví, jezdí perf., na to, že má odježděno cca 70 % jízd, tak bych se nestyděl ji předvést na ZK, /poch. po doježdění všech jízd/.
techniku pilujem a nebojím se, že by neuspěla,/přeztože je slečna kadeřnice a technika je pro ní "trochu vzdálená". ....,.
S jízdami tzv. NA ČERNO pochopitelně NESOUHLASÍM!!!, ale nemůžu Vám to zakázat.-:(
Prosím, buĎte rozumní a počkejte si, až ten řidičák budete mít v "packách"!!!!
Vystavujete postihu toho,kdo Vám umožnil se svést, a pochopit. sami sebe, ŘP Vám nikdo nesebere, ale dostanete zákaz řízení, pokutu a to za to svezení opravdu NESTOJÍ!!!!
Je mi jasné, že TO naše TZV. zlatá mládež zkouší,zkoušela, a bude zkoušet, /je v tom asi trocha adrealinu/... .
PROSÍM nedělejte TO. Děkuji.
sl. Káče přeju hodně pohody ve škole a ať JI zájem o výuku vydrží do zkoušek.
Připomínám, že v případě úspěšnosti u záv. zk "prémie" kanystr PHM plati-:)
ať se daři i ve Vašem studiu na její škole ve Vítkově.
Vaše AŠ PETRA


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Stránský je úžasný člověk, velmi kamarádský, rozumný a plně chápe dnešní mládež.
Výuka v autoškole je na první dojem perfektní ale se všemi kamarády jsme se shodli na tom, že jsem po zkouškách nebyli schopni se ani rozjet.
Proto nedoporučuji!!! při autoškole máte dojem že jste dobrý řidič ale ve skutečnosti vůbec neřídíte. Pravdou je že zkoušky byly bez problému ale myslím že všichni cítili pomoc se spojkou, minimálně!!!
Proto nedoporučuju, jdete raději někam kde na vás budou ječet ale naučí vás opravdu řídit!!!!!i když autoškole je jen začátek!!!

vloženo: 24. března 2012
vložil: DAN, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ...hodnocení nepsal /s největší pravděpodobností/bývalý žák naší AŠ, ale viz hodn. ze dne 6.června loňského roku, nejmenovaná,ale známá opavská AŠ...,hloupé a možná trochu ubohé,...,nespokojení žáci reagují opravdu, ale opravdu jinak....,
Ostatní reakce frekventantů - myslím, že vypovídají o OPAKU -:)
Pisateli,/autoškole/ přeji hezký večer a ať na SVÉ žáky "ječí" a možná je něco naučí?!?
Pochopitelně všem budoucím žáků přeje naše AŠ pohodovou jízdu bez nehod a hlavně rychle zapomeňte na svého "ječícího" kantora, -dle mého názoru /křik a ječení do výuky NEPATŘÍ/,...,
:D


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Petra u pana Stránského mohu jen doporučit. První hodinu jsme sedli hned za volant, což je super se od začátku do toho dostat, je to lepší než se divát na 4 hodinový film, jak řídit, který nám je více méně k ničemu. Praxe je mnohem důležitější.
Autošokla mi bude chybět, byla tam sranda, pan Stránský je super člověk, i při horších situacích umí být v klidu. A co je lepší než se učit v pohodovém prostředí, kde na vás nikdo nekřičí a vše vám několikkrát vysvětlí. V jízdách nám vždycky vyhověl, podle toho jak se nám to hodilo, mohli jsme se zavést i domů. Pokud se chcete naučit řídit a zažít trochu srandy, popř. poznat nové lidi určitě si vyberte Pana Stránského ;)
vloženo: 13. března 2012
vložil: Ivet, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: nezbývá než poděkovat sl. Ivet za hodnocení, suše kodstatuji, že na výsledku se podílejí obě strany, t.j. AŠ a ŽÁK, Ivet byla perfektní, zodpovědná, možná až někdy přepečlivá, ale to vůbec nevadí, vzhledem k tomu, že na "černo" nejezdila tak musím konstatovat, že sem byl překvapen jak jízdy -perf. zvládala-, "ZK abs. na poprvé, tuším, že o 1 bod ji utekla naše prémie, t.j. kanystr benzínu, ale o to jistě NEJDE, AŠ ji přeje hodně a hodně km. bez nehod a "pochopitelně kdykoliv bezpl. servis,radu, konzultaci
apod.,...ať se daří,....


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Opravdu všem mohu vřele doporučit, nemám, co bych vytkla. Pan Stránský je naprosto úžasný člověk, neustále v dobré náladě, pohodový, usměvavý, vtipný a strašně sympatický pán. Super přístup, všem se věnuje maximálně. Bydlím několik km od Opavy, po každé jízdě mě zavezl domů. A k tomu všemu super cena, co více si přát.
S pozdravem, Míša, gympl.
vloženo: 13. března 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: pro sl.Míšu..., platí to co pro sl. Ivet, obě jste byly perf., ZK. jste dělaly společně, obě jste absl. na poprvé a s pochv. p. komisaře, bez probl...,při ZK.panovala - pohoha, žádný stres-, ..., 4-tá, 5-tá rychl., žádné courání, prostě perf. řidičky,..., rozhodně se nebudu BÁT, Vás potkat na silnici ..."tak jako jiné AŚ své žáky ...- nechci
jmenovat,...,-ani se za Vás nebudu stydět!!!,-pro vysv.!!! reaguji na jistou AŠ z Opavy, která své žáky nechce na silnici PRÝ potkat,..., asi má černé svědomí, že je NIC nenaučila a šlo JI jen o peníze,...."nevím ale je to dle mého názoru hloupé a neseriózní,...
byly jste perf. a rád Vám bude naše AŠ k dispozici radou, ev. technickou pomocí, když se dostnete do nesnází, což se "bohužel", někdy čerstvým abs. AŠ stává, tel. znáte, ať se daří... i v osobním životě a v přípravě na VŠ,-:)))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    co bych mohla dodat myslim si, že za tu cenu to stojí.Nemám žádne problémy ,mám zrovná před zkouškou a jsem přesvědčená že to dám na poprvé. :)) Martina Opava
vloženo: 7. března 2012
vložil: Martina Opava, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ZK jsme zvládli z techniky, jízda SUPER, ale ty testy!!!, uteklo nám TO, myslím o 2 nebo 3 body, žádná tragédie, po dohodě dáme několik bezpl. konzultacích a "není co řešit", předv. na ZK. se u nás ZATÍM neplatí., věřím, že sl. Martinka TO na podruhé DÁ!!!-:))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola! Po špatných zkušenostech s autoškolou Nemo jsem potkala pana Stránského, se kterým jsem po několika jízdách ten řidičák nakonec opravdu udělala. Teď jezdím bez problémů, skvěle mě naučil. Je velmi ochotný a se vším vám pomůže, nenechá vás ve štychu. S ním máte jistotu, že ten řidičák fakt dáte, jde mu opravdu o vás!(a vůbec ne o peníze jako ostatním autoškolám). Přijede pro vás, ať jste odkudkoli, můžete se s ním domluvit kdykoli vám to vyhovuje.
Mohu jen vřele doporučit. Zdravím Vás :) :)
vloženo: 29. února 2012
vložil: Tran Thi Thu Ha,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: BOHUŽEL musím konsatovat, že sl. HA, studentka Gymnásia má PRAVDU, výše jmenovaná AŠ ji "opravdu" připravovala na stále opr. ZK, potažmo nový kurs za dalších, nevím, ale cca 8-9 000.- Kč, park. neprocvičováno, 4-tá rychlost, možná(jednou???), pátá TABU, není to hloupé,??? a úmyslné??? "kde se to má žák naučit, když ne v AŠ, ale jde o pohodlnost a nebo schválnost(!!!), a čekat až p. komisař, pochopitelně PRÁVEM vyhodí -žáka-, když něco neumí,ale za žáky ODPOVÍDÁ AŠ, pokud není žák připraven!!!
, tak ho SLUŠNÁ AŠ nepředvede na ZK..., tak by to mělo BÝT,..!!!, u nás to tak funguje, nejde nám o výhazovy, ale o spokojenost ŽÁKU, ...-:))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Stransky je uzasny clovek.Neustale dobra nalada.Prijemne vystupovani.Vse vas nauci i kdyby jste nechtely.Semtam nejaky vtip a nikdy se nenudite.Pan Stransky mi dal do zivota hodne a jsem mu za to vdecny.Autoskola Petra je ta nejlepsi autoskola jakou jsem si mohl vybrat.Doporucuji vsem :)
vloženo: 14. února 2012
vložil: Daniel Schwarz,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: dík za Váš názor a hodnocení, já Vám přeju "klasika" hodně km. bez nehod a pohodu v osobním životě/ať vyjde ta práce v uniformě a hodně úspěchů mezi provazi v ringu/, rád se přijdu podívat....,zatím


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Usednout poprvé za volant bylo pro mě dost stresující. Jakmile jsem se ale seznámila s panem Stránským, vše ze mě spadlo :) Jeho trpělivost, řidičské rady, zpestřená výuka a neustále dobrá nálada působí na člověka velice pozitivně.
Děkuji za všechno!
vloženo: 28. prosince 2011
vložil: Aneta :),

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ...zdravím Palestýnu a posílám pozdrav sl.Anetě s přáním "mnoha km bez nehody" pro Vás a Vašeho (tanečníka),rád jsem Vás oba poznal a konstatuji, že spolupráce v AŠ byla perfektní.
Přeji hodně úspěchů v r. 2012-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Usednout poprvé za volat bylo pro mě dost stresující. Jakmile jsem se ale seznámila s panem Stránským, nervozita ze mě spadla :) Jeho trpělivost, řidičské rady, zpestřená výuka a věčně dobrá nálada působí na člověka velice dobře.
Děkuji moc za všechno!
Aneta OA :)
vloženo: 28. prosince 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem pokročilejšího věku a představa nastoupit do kurzu a rozjet vůbec auto byla absurdní. Tyto obavy se hned v začástcích rozplynuly, a to zásluhou majitele a zároveň instruktora této autoškoly, který měl se mnou, než mě všechno naučil, velkou trpělivost a dovedl mě ke zdárným závěrečným zkouškám.
vloženo: 19. prosince 2011
vložil: Danuše Klímová,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ...děkuji za hodnocení ml.p.Klímové.
Testy,technika,jízda napoprvé...,perfektní,..!!! .
Můj komentář: p.Dana si přikoupila tuším 2 kond.jízdy cca.150.-Kč,po mém doporučení,(řekl bych pro větší svoji jistotu ohl. jízd."to,že byla pokročil. věku,myslím, že nebylo rozhodující, ale mezi "děckama cca 18 r.si tak mohla připadat",na výuce teorie byla opravdu přikladem včem !!, hlavně těm mladším...,jsem opravdu rád, že zvládla ZKOUŠKY napoprvé, a mohu jen popřát mnoho km. bez nehod...


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem pokročilejšího věku a představa nastoupit do kurzu a rozjet vůbec auto byla absurdní. Tyto obavy se hned v začástcích rozplynuly, a to zásluhou majitele a zároveň instruktora této autoškoly, který měl se mnou, než mě všechno naučil, velkou trpělivost a dovedl mě ke zdárným závěrečným zkouškám.
vloženo: 19. prosince 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byly jsme nadmíru spokojeny,jak s panem učitelem tak s cenou.Jízdy jsme vetšinou končily ve škole nebo doma navíc nám pan učitel ve všem vyhověl. Mužeme jen doporučit,bylo to vážně bezva markéta a Marie Dolní Benešov
vloženo: 6. prosince 2011
vložil: Marie a Markéta Holletschkové,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ...mě nezbývá než poděkovat děvčatům z D. Benešova...za spokojenost a akční přístup...,,musím kostatovat,že,byly akční,zvědavý,...,a hl. měly zájem se "opravdu něco naučit" sl. Markéta má u nás kanystr plný benzínu "vánoční akce" -bude předán osobně-,jen více takových žáků...DĚKUJI za důvěru-:)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi dobrá spolupráce s panem Stránským. Skvělý přístup k žákům, pohodová atmosféra, ochota, trpělivost, rozumná cena. Myslím, že to byla ta nejlepší možná volba autoškoly.

100% DOPORUČUJI!

vloženo: 9. srpna 2011
vložil: Andrea Teichmannová,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Děkuji... a přeji pohodový začátek Vaší "éry řidičky",hodně štěstí,AŠ Petra


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu doporučuji těm,kdo se nechtějí nic naučit,kdo si chce ježdění autem předem znechutit
vloženo: 6. června 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: ...papír snese vše,"anonym je anonym",hodnocení je tak NEGATIVNÍ, že nevěřím, že to napsal frekventant naší AŠ...,že by od/ne/spokojené konkurece, od které (jsem fér a nejmenuji,ani nepomlouvám, tak jako ostatní...) přešlo několik žáků k nám. Na vysvětlení uvádím, že byli záměrně připraveni!! na VÝHAZOVY a ev. následný kurs, t.j. opět zapl. 100% kursovného /m.j.:rozjezd do kopce-neučen, 5 tá rychlost TABU - 4 tá vyjímečně, parkování ani náhodou...hodně hloupé,že...?
V AŠ - Petra je standart: zač. a ukonč. jízdy dle možností /v 90%/na přání žáka,jízda do Ostravy /tramvaje/,v souč. době nabízíme jízdu po dálnici,rychlokurs v ceně klasic. kursu,...,opravdu to chceme žákům ZNECHUTIT ???

Reag.učitel a zároveň majitel AŠ Petra-Ing.Stránský/abs.ČVUT - a Pedag.fak.Ostrava,praxe jako lektor a učitel na SŠ...
Pro ANONYM "taky přeji hezký večer", jo a příště se srač.. podepiš:-)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   vynikající přístup ze strany p. Stránského. Pro žáka přijede až před dům a samozřejmostí je i odvoz domů.Předává praktické znalosti a né jako někteří, jen znalosti naučené z knih. Výborný přístup p. Stránského je důkazem, že i v dnešní době jsou učitelé schopni žáka něco naučit a předat mu spoustu rad a zkušeností. Autoškolu Petra mohu jen doporučit. Roman-Štěpankovice
vloženo: 1. října 2010
vložil: Roman Rásocha,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: "děkuji" Romane a za všechny další,DĚKUJI, které jste mi "doporučil" z PRAJSKA ...., ať se daří, rád se s Vámi potkám a ...pokecáme,,,,-:)), třeba o "tvých zkušenostech" z prvních km., ale náhodou sme se střetli na benzínce, a sem rád, že není prbl., zakže FAJN, a rád Vás potkám znovu a bude víc času na POKEC...,-:)))


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi individuální přístup ke každému žákovi, neuvěřitelná ochota pana Stránského. Zcela určitě mohu doporučit
vloženo: 7. února 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: děkuji všem za zhodnocení /kladné i záporné/,chvála se hezky čte/poslouchá/, ale i kritické hodnocení má svůj význam. Vždy je co zlepšovat ve výuce a přístupu k žákům(složení žadatelů je velmi! různorodé od vy/ne/vyučených,středoškoláků,někdy studentům VŠ až po ty dříve narozené) a náš cíl je vždy stejný:udělat MAX pro to, aby jste za své penízky získaly nejen "papíry",ale i návyky jak se chovat na silnici a pokud možno 1-ní rok a prvních cca 10 000 km neborat!!! a to je to gró, co je naším cílem.
Proto jsme zařadili noční jízdy, jízdy do Ostravy, po dálnici, na přání prakt. údržbu(v rámci dnešních možností)-výměna kola,dopl.a kontr. provozních kapalin,kontrola hl. drážky dez. a tlaku, připojení přívěsu/vozíku/ atd. .
A z tohoto důvodu prosím NEPIŠTE jako anonym, rádi se s Vámi spojíme a nabízíme bezpl. KONZULTACI.
V každém případě AŠ Petra děkuje všem i těm méně spokojeným frekventantům za Váš NÁZOR a přeje jízdy bez nehod.-:)Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Petra osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Petra < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Petra - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje