Autoškola Tibenský - hodnocení a reference

výborné
vloženo: 23. srpna 2019
vložil: roman,

Už nikdy více. Lituji, že jsem se do této autoškoly kdy přihlásil.
vloženo: 15. března 2016

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den,
otázkou je, zda jste u nás někdy vůbec byl. Kdyby ano, tak by jste si určitě nejdřív postěžoval u nás, že něco není v pořádku a my bychom to jistě napravili, pokud by to bylo v našich silách. A to se nestalo, žádná stížnost nebyla. Z Vašeho hodnocení není ani jasné, co jsme vlastně udělali špatně. Nebo že by se jednalo o komentář od jiné konkurenční autoškoly? To by tomu způsobu totiž odpovídalo. Tibenský Martin

Autoškola JM je má druhá autoškola, a je opravdu HODNĚ DOBRÁ, A ZÁROVEN LEVNA! Vyborný přístup instruktora, věnuje se na víc než 100% OPRAVDU! Všechno vysvětli, je to klidas a pohodář! Můžu jen doporučit! Byli jsme u něj ja a můj přítel. Byli jsme donuceni odejít z autoškoly DANA VÍTOVÁ, a bohužel jsme zjistili, že jsme u autoškoly JM měli ZAČÍT! To, co nám dala za zbylý kurz je mnohem více, než autoškola DANA VÍTOVÁ na Cejlu!!! Nemají moc lidí, takže naplánovat jízdy kdykoli, i druhy den jde, jezdí až do 21 a jsou vstřícní, vyjdou KLIENTŮM - NÁM VSTŘÍC!
vloženo: 13. července 2010
vložil: Šárka,

Celkový průběh autoškoly probíhal bez jediné chybičky...nemohu si absolutně na nic stěžovat, naopak mohu jen chválit ochotu ve všech směrech.
Tady Vám opravdu vše s klidem vysvětlí a jsou moc milí :o).....Oproti tomu co jsem slyšela o ostatních autoškolách, já nemohu nic vytknout. Doporučuji 100%.
Lucie Dudková
vloženo: 8. října 2009
vložil: Lucie Dudková, emailová adresa nezveřejněna

Super autoškola, ochotní, milý, naučí vás v klidu, cokoliv bez problému a opakovaně vysvětlí. Strašně jsem se bála auta. Hned bych si to zopakovala!! Vřele všem doporučuji!!!

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo samotným provozovatelem této autoškoly nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 1. října 2009

Pokud máte s autoškolou Tibenský osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Tibenský < <

Autoškola Tibenský - navigace