Autoškola Vacek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vacek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vacek < <

Pan Vacek všechno krásně a trpělivě vysvětlí. Byl jsem ve 2 autoškolách a srovnání je neskutečné. Byl jsem naprosto spokojen, trochu vyšší cenovka stojí za to, pokud se chcete naučit řídit dobře.
vloženo: 12. března 2023

S touto autoškolou jsem byla nadmíru spokojena. Vše bylo v klidu vysvětleno a popřípadě zopakováno. Své závěrečné zkoušky jsem dala napoprvé a vím, že se nebudu bát hned sednout za volant. Neměnila bych, děkuji Vám!
vloženo: 26. prosince 2018

Klidný profesionální přístup. Nikdo na Vás nebude křičet, vše se Vám vysvětlí. Zkoušky jsem dala napoprvé. Mohu s klidným svědomím doporučit - obzvláště trémistům(jako já:-).
vloženo: 23. ledna 2018
vložil: Šárka R., emailová adresa nezveřejněna

Ochota, trpělivost, klid, žádné nervy,... asi takhle bych popsala můj skoro 3 měsíční &quot;pobyt v této autoškole. Skvělé zázemí a úžasně profesionální přístup od pana Vacka. Mnohdy se mnou měl těžké dny, ale každou hrubku, každý špatný krok se mnou v klidu probral. S absolvováním závěrečných jízd jsem tedy neměla obavy.
Tímto bych chtěla p. Vackovi poděkovat za trpělivost a za to obrovské úsilí, abych alespoň &quot;nějak&quot; dokázala vjet na silnice.
vloženo: 3. února 2017
vložil: Veronika Vávrová,

Pan Vacek vás zbaví možných obav z řízení, vše podrobně vysvětlí, zopakuje a nikdy nezvýší hlas. Oceňuji vstřícnost pana učitele ohledně individuálního studia a precizní přípravu na zkoušku.
vloženo: 4. srpna 2015

Pan Vacek je jeden z nejlepších instruktorů v Praze - učí přesně to, co je potřeba a ke konci radí tipy na co si dát pozor. Vyučuje klidně, má rodinný přístup (např. při domlouvání hodiny, klidně vám ustoupí když může) a snaží se navodit dobrou atmosféru při hodině. Po zkušenostech s jinou autoškolou jsem byl rád, že jsem přišel k němu. Můžu jenom doporučit!
vloženo: 12. listopadu 2013
vložil: Václav, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu Vacek bych doporučila všem adeptům a adeptkám na řidičský průkaz všech věkových kategorií, zejména pro trpělivý a vstřícný přístup ve výuce a nekonfliktní a klidnou povahu pana učitele Vacka. Během mé výuky jsem nezažila žádný stres ani strach z jízdy, žádné invektivy či narážky na to, že jsem začátečník a navíc žena....vše bylo korektní a v pohodě.
vloženo: 15. srpna 2012
vložil: Andrea Oulehlová, emailová adresa nezveřejněna

U pana Vacka jsem nejvíce oceňovala naprosto klidnou a pohodovou atmosféru během zkušebních jízd. Byl velmi ochotný vše nesrozumitelné opakovat do úmoru. Individuální přístup, profesionalita, trpělivost! Cítila jsem se velmi dobře připravena na závěrečné zkoušky. Pana Vacka mohu opravdu všem vřele doporučit. S ním Vám veškeré nervy a strachy z jízd opadnou!
vloženo: 22. května 2012
vložil: Miroslava,

Pokud máte s autoškolou Vacek osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vacek < <

Autoškola Vacek - navigace