Opakování autoškoly

• Od: BarbJ Opakování autoškoly
    Dobrý den, rada bych se zeptala dělala jsem autoskolu a u závěrečných zkoušek jsem nedala dvakrát jízdy. Potom jsem se přestěhovala do zahraničí takže řidičák nikdy nedodelala. Teď bych ho už konečně rada měla a musím si znova zaplatit autoskolu a dělat i teorie všechno odzacatku nebo stačí znovu napsat testy a udělat jízdy?

Vloženo 4. prosince 2018 (13:24) uživatelem BarbJ z IP adresy 37.188.XXX.XXX
    • Od: Autoškola Fast ( ) RE: Opakování autoškoly
      Zkoušky se musí udělat do půl roku od ukončení kurzu. Cca půl roku od 1. zkoušky. Pokud to do té doby nestihnete, musíte opakovat celý kurz od začátku.

Vloženo 6. prosince 2018 (14:45) uživatelem Autoškola Fast ( ) z IP adresy 37.188.XXX.XXX
    • Od: google vyhledávač přes zákony RE: Opakování autoškoly
      Záleží jak jste dlouho byla v zahraničí.
      Jinak zákonem č. 247/2000 Sb.
      § 39 je dáno v
      (2) Výsledek každé zkoušky se hodnotí stupněm "prospěl" nebo "neprospěl". Jestliže žadatel o řidičské oprávnění neprospěl v některé zkoušce, může zkoušku opakovat. Každá opakovaná zkouška může být provedena nejdříve za pět pracovních dní ode dne konání neúspěšné zkoušky.

(5) Neuspěl-li žadatel o řidičské oprávnění při zkouškách do doby 6 měsíců ode dne zahájení první zkoušky, je povinen před další zkouškou absolvovat novou výuku a výcvik v plném rozsahu.

t.j. že když neuplynula lhůta půl roku, máte šanci dát opravnou zkoušku každý 6.pracovní den. Když jste po lhůtě půl roku tak vše podstupujete znova a tam už je to jen o dohodě jestli Vám daná autoškola kde jste byla udělá jako svému bývalému žákovi třeba nějakou slevu.

Vloženo 4. prosince 2018 (20:38) uživatelem google vyhledávač přes zákony z IP adresy 213.220.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Opakování autoškoly v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.