4 krásně ohromující francouzský buldok štěňata

• Od: taylor ( ) 4 krásně ohromující francouzský buldok štěňata
    4 krásně ohromující malý francouzský Bulldogs připraven od 13. února z vrhu 6.

Vrh se narodil v sobotu 15. prosince 2018.
    Tam jsou 2 chlapci a 2 dívky odešel.
    Zvednutý v zvířatech milující domov s ostatními psy, které jsou měkké jako hadry
    Budou vychováni v aktivní domácnosti, kde jsou dospělí a děti neustále a kolem zvuky, jako je hudba, vysávání dělat je dobře socializované šťastný, zdravý, sebevědomý mláďata.
    Štěňátka přijde s registrací KC,
    Puppy Pack, která bude zahrnovat, 4 týdny zdarma pojištění, mikročip podrobnosti, zdravotní kontrola certifikáty, wormed a bleší 'd
    k dnešnímu dni, 1. očkování a hračka a deka od narození pro pohodlí věc.
    Mláďata budou vyškolena.
    Jsou úžasné kvality, robustní a pravdivé zadejte Francouzky.

taylorcoleman005@gmail.com

Vloženo 19. ledna 2019 (02:56) uživatelem taylor ( ) z IP adresy 129.0.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek 4 krásně ohromující francouzský buldok štěňata v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.