Znamení o změně směru jízdy.

• Od: Jirka ( ) Znamení o změně směru jízdy.
    Dobrý den. Mám dotaz ohledně dávání znamení o změně směru jízdy. Přijíždím na křižovatku po hlavní, která se stáčí doprava, doleva je vedlejší a já chci projet křížovatkou rovně také na vedlejší. Kolega z práce mi tvrdí, že musím blikat doleva, protože opouštím hlavní silnici. Já mu zase tvrdím, že je to hloupost, že přece křižovatku projíždím rovně a doleva odbočit nechci. Kdo má pravdu?

Vloženo 30. července 2019 (15:17) uživatelem Jirka ( ) z IP adresy 178.23.XXX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Znamení o změně směru jízdy.
      Vy máte pravdu.

Vloženo 22. srpna 2019 (20:32) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek Znamení o změně směru jízdy. v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.