Kruhový obejzd

• Od: martin ( ) Kruhový obejzd
    Dobrý den,
    mám otázku ohledně kruhového objezdu o více pruzích.
    Představte si klasický kruhák o 2 pruzích, vjíždím na něj ze silnice o 2 jízdních pruzích, vjíždím levým pruhem a najíždím do levého pruhu na kruhovém objezdu. Potřebuji sjet na druhém sjezdu, v úrovni 1. sjezdu dávám znamení o směru jízdy blinkrem a na kruhový objezd začne vjíždět nákladní vozidlo se kterým se střetneme v úrovni mé pravé boční strany a jeho přední strany. Mám přednost, když jedu po kruhovém objezdu, ikdyž v době střetu už je nákladní automobil na kruhovém objezdu a já ho omezím/ohrozím vjetím do jeho jízdního pruhu ?

Vloženo 22. října 2020 (16:50) uživatelem martin ( ) z IP adresy 46.135.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Kruhový obejzd v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.