Brýle při zkouškách autoškoly.

• Od: Anonym Brýle při zkouškách autoškoly.
    Dobrý den, chci se zeptat, jestli při zkoušce z jízd komisař kontroluje jestli mám na sobě brýle nebo kontaktní čočky.

Vloženo 21. června 2021 (11:24) uživatelem Anonym z IP adresy 90.181.XX.X
    • Od: odpověd RE: Brýle při zkouškách autoškoly.
      Dobrý den,
      jestli myslíte zkušebního komisaře tak on musí kontrolovat vše co pro příslušnou zkoušku je potřeba. Jak žadatele o ŘP, naplnění podmínek např ze zdravotního posudku, tak i platnost technické kontroly vozidla s kterým se zkouška provádí. Je to oficielní státní zkouška a tudíž musí být naplněny všechny podmínky pro její vykonání. Když zkoušku vykonáte, budete mít v ŘP vše dle zdravotního posudku zapsáno v podobě harmonizačních kodu a Vaše povinnost je i tuto podmínku splnit když budete sám řídit.

Vloženo 22. června 2021 (06:38) uživatelem odpověd z IP adresy 88.103.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Brýle při zkouškách autoškoly. v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.