Řidičský průkaz

• Od: Igor ( ) Řidičský průkaz
    Dobrý den. Chci si pořádat o nový řidičský průkaz ale nevím či bude vadit když doklady mám vedené na jiné adrese v ČR a nájemní smlouvu na jiné adrese v ČR? Podle komisaře, musím předložit doklad o pobytu v ČR, nájemní smlouvu, pracovní smlouvu. Jen v dokladech nemám uvedenou adresu jako na nájemní smlouvě. Jsem ze Slovenska.

Vloženo 19. září 2022 (22:18) uživatelem Igor ( ) z IP adresy 178.255.XXX.XXX
    • Od: zk RE: Řidičský průkaz
      Dobrý den,

zkušební komisař má pravdu. Musíte doložit, že se na území ČR zdržujete více než 185 dnů v kalendářním roce.

Vloženo 26. září 2022 (13:02) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Řidičský průkaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.