Autoškola RS - vložení hodnocení

Vložení nového hodnocení autoškoly

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte s autoškolou osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní studenty nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Předem děkujeme za spolupráci.

hodnocená autoškola:Autoškola RS
asociace:
Jaké je první slovo (nebo slovní spojení), které Vás napadne, když se řekne Autoškola RS?

- napište ho sem:
bodové ohodnocení: - celkový dojem a kvalita služeb:
- přístup k žákům:
- úroveň vozového parku:
- úroveň ostatního vybavení a zázemí autoškoly:
- cena kurzu:
textové ohodnocení:

Vložením hodnocení stvrzujete, že jste žákem hodnocené autoškoly (nebo jste jím byl(a) v minulosti), že Vaše hodnocení vychází z osobní zkušenosti, je objektivní, nestranné a nezmanipulované. Provozovatelé autoškol zde nesmějí vkládat hodnocení, a ani k tomu vybízet třetí osoby. Důrazně doporučujeme toto pravidlo neporušovat - používáme velmi sofistikované metody na odhalování takového jednání a příslušná hodnocení veřejně označujeme za podvrh. Opravdu to za to nestojí, o čemž se už řada autoškol přesvědčila...