VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

• Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
  • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

• RE: Předčasné ukončení autoškoly:: Asi takto: K datu ukončuji z vlasní vůle kurz autoškoly. Finanční rozdíl prosím pošlete na č.účtu…….. . Samozřejmě jméno, adresa, datum, podpis. [zobrazit celý text]
    1. května 2024 (19:44)
  • RE: prednost na krizovatce s ostruvkem:: Plná zelená na semaforu říká, ze můžete rovně, doprava i doleva za dodržení pravidel při odbočování vlevo i vpravo. Když v tomto případě jedete...[zobrazit celý text]
    1. května 2024 (19:38)
  • RE: RE: Jakou rychlostí se zde má jet :: Děkuji a ano je to stále ve vesnici [zobrazit celý text]
    1. května 2024 (19:34)
  • RE: Jakou rychlostí se zde má jet :: Pokud to dobře chápu, tak takto. 1. Maximálně 50 km/h 2. Maximálně 70 km/h 3. Maximálně 50 km/h pokud je to stále v obci. [zobrazit celý text]
    1. května 2024 (19:31)
  • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

• Autoškola Hanuš (okres Praha 9) : Skvělý přístup, ochotní učitelé vše na vzájemné domluvě, maximálně vyjdou žákovi vstříc.
    Právě jsem udělala řidičák na autobus.Naprostá spokojenost.
    3. května 2024 (09:52)
  • Autoškola H P (okres Bruntál) : Autoškola HP se mi moc líbila, jsem upřímně ráda že jsem se rozhodla pro tuto autoškolu.

Přístup Paní Paličkové se mi moc líbil, byl srozumitelný a hezky připravený. Líbilo se mi že jsme mluvili otevřeně o jakémkoliv tématu týkající se řízení, značek a situací na cestách.

Pan Palička mi opravdu moc pomohl pochopit vše!
    Za což vám opravdu dlužím velké DĚKUJI.

Děkuji za trpělivost a úžasný strávený čas v autoškole.

S pozdravem a velké DÍKY
    2. května 2024 (11:31)
  • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : Lidský přístup, vstřícnost, perfektní příprava k závěrečným zkouškám praktické i teoretické části, splátkový kalendář bez navýšení ceny, výborná komunikace. Doporučuji🙂
    1. května 2024 (18:46)
  • Autoškola 19 (okres Beroun) : Skvělá autoškola :) asi nejsem žádný retard, nebo dřevák, ale tuto autoškolu jsem zvládl na poprvé a v rekordním čase měsíc a půl :-) všem doporučuji....
    1. května 2024 (17:33)
  • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : Při jízdách je pan Hodač moc příjemný a hlavně klidný. Při jízdách si i dobře popovídáte když budete chtít. Celkově bych řekl že se mezi náma vytvořilo až jakési kamarádské pouto a díky tomu vše bylo mnohonásobně příjemnější. Rozhodně bych řekl že tento přístup je lepší než u větších autoškol, kde je mentorů více.
    1. května 2024 (13:09)
  • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
  • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
  • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:

Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Zajímavé tipy

www.autodoc.cz - zde si můžete vybrat vše pro své auto.

Mnoho užitečných věcí pro opravy automobilů najdete na Rexbo.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online. Můžete se také podívat na dalších projekty pro autoškoly, a to včetně slovenských autoškola testů.