Autoškola Bičiště - diskuze

Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: Nedoporučuji

Mila berusko, skoda ze jste si nezjistila úroveň výuky pana Biciste, kdyz uz mu tady delate takovou ostudu. Tam by jste totiz tvrdé narazila. K němu totiž chodí lide, kteří to právě nikde nemohli udělat.. Ma 30 letou praxi a za sebou spoustu úspěšných žáků. Učí porad stejně.Nic tak výrazného se za ty léta nezměnilo. Jen lidská hloupost, ta se tedy násobí několikrát!! Když mu do výuky přijde člověk který, dokonce neumí ani číst, tak takové "experty" opravdu těžko ucit.když už u něj člověk neudělá zkousky ani po te co si při platí alespoň 10 hodin, tak to zprominutim musí byt tedy "extrablbec", který nemá pro řízení automobilů vlohy!!

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.

Autoškola Bičiště - navigace