Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Horčička s.r.o. (okres Mladá Boleslav) : Dělala jsem papíry na motorku. Instruktor p. Č. přivezl ke zkouškám nepřipravený motocykl se špatně nafouklými pneumatikami, díky čemuž jsem se málem střetla se zemí. Nebýt mého manžela zkoušky bych nedala. Pokud jsem nedělala testy na stránkách tak se nejezdilo aniž by měl jakékoliv informace o mých znalostech. Díky jeho špatnému přístupu jsem papíry dodělala koncem srpna, takže sezóna v p****. Předražená ztráta času. Určitě nedoporučuji. Paní I.
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Přidávám doporučení, rychlé a fair jednání, efektviní výcvik na zaverecnou zkousku.
 • Autoškola Sluka (okres Tábor) : Jsem naprosto spokojená s výběrem autoškoly. Na zkoušky jsem byla řádně připravena a na každou hodinu jízdy jsem se moc těšila. Učitelé zde byli opravdu přátelští a nikdy jste se s nimi nenudili. Za mě doporučuji :)
 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Přátelský a zárověň profesionální přistup. Perfektní komunikace, vždy se dal rozumně domluvit čas, místo začátku i konce jízdy. Vyuka teorie též na velmi vysoké úrovni. Za úspěšné zvládnutí autoškoly patří dík Standovi ml. Autoškolu Ambrož můžu jen doporučit, za mě absolutní spokojenost.
 • Autoškola Credit (okres Opava) : Katastrofa! Za sebe rozhodně nedoporučuju. Pan učitel Kukelka stále neměl čas,ráno před prací jezdit nemohl,večer už zase nechtěl! Jízdy tak 2x týdně,což je málo. Neustále něco měl a zvyšoval na mě hlas! Přístup hrozný. Autoškolu jsem šla dělat jinde a byla hotová do 2týdnu jízdy téměř denně!!! Takže ne. Fakt hrozná zkušenost
 • Autoškola HeKu (okres Praha 4) : Paní Kubínová je skvělá učitelka a naučila i mě v 37 letech jezdit.Je milá,klidná, nekřičí a neuráží.Na autě se mi dobře jezdilo.Je rozhodně vhodné pro začátečníky.A díky její skvělé přípravě jsem písemné i jízdy udělala na poprvé.Bude mi na sedadle vedle mě chybět.Kvalitní výcvik za dobrou cenu!Míša
 • Autoškola Zdeněk Šefr (okres Jablonec nad Nisou) : Od června do září tohoto roku jsem navštěvovala autoškolu u pana Šefra. Nejprve jsem měla trochu strach z toho, jak to bude probíhat, ale hned po první hodině má učebně ze mě strach opadl. Všechny hodiny na učebně probíhaly ve velmi příjemné atmosféře s nadsázkou a všechny materiály nám zdarma autoškola poskytla. Oba instruktoři(pan Šefr i pan Bajgar) byli dost trpěliví, takže na mě nekřičeli, když jsem náhodou zahla na opačnou stranu nebo špatně přeřadila. Autoškolu jsem udělala na 1.pokus a můžu ji tak jedině doporučit! :-)
 • Autoškola Rozehnal (okres Frýdek-Místek) : V listopadu 2016 jsem já Bronislava Kvičalová učila v této autoškole a jestli stěžovatelka píše o nějaké učitelce která ji učila musí taky znát její jméno. Jestli stěžovatelka patřila mezi žáky autoškoly na učilišti tvz SKLENIK A její docházka na jízdy byla spíše nedocházka , nebo když už došla a byla po flámu ,tkzv nevyspalá,apod...COŽ SE NA TOMTO UČILIŠTI STÁVALO DENNĚ NA JÍZDÁCH, tak reakce učitele ve všech autoškolách je " takovým žákům zastavit jízdy " takhle se AŠ nedělá. Kdyby ta AŠ byla moje takového žáka vyloučím z AŠ. Proto na těchto stránkách neosočujte majitele této autoškoly , který vůbec nevěděl jak docházíte připravení na jízdy... Hezký den Bronislava Kvičalová učitelka AŠ s 18-ti letou praxi
 • Autoškola Sluka (okres Tábor) : Všem bych 100%doporučila.Skvělý,přátelský přístup a vyborna domluva ohledně jizd.Tak ještě jednou děkuji p.Prchalovi bez Vás bych to nedala.Autoskola Sluka/Prchal je opravdu nejlepší!!!!!
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Atuokškolu Smolíček jsem si vybral na základě zhodnocení informací webových stránek jednotlivých Opavských autoškol. Na webu p. Smolky jsem se dozvěděl vše potřebné včetně oporavdu podrobných podmínek pro získání řp.- A. Již v tomto tento web dalece překonává tristní prezentace ostatních autoškol. V dobrém výběru mne utvrdil klidný a přirozený přístup p. Smolky. Dostatek prostoru a času na trénink na cvičišti a zejména velmi, ale opravdu velmi pohodovou formu výuky - či provázení během jízd. Tak nějak bych si představoval výuku autoškoly. Rozhodně doporučuji s důrazem pro zájemce o řp. na motorku. Díky ještě jednou.
  Ondřej Balnar
 • Autoškola Tomek (okres Blansko) : Super autoskola,pan ucitel Florian v Brne hodne nauci a je hodnej.Zkousky jsem dala na poprve
 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Autoškola Hardyn je super autoškola, kterou doporučuji. Jezdila jsem s panem Hardynem a dnes jsem úspěšně udělala zkoušky. Byla jsem velmi spokojená s autoškolou a kdo si rozmýšlíte kam do autoškoly, tak určitě do téhle. :) :)
 • Autoškola Vávra (okres Vsetín) : Vždy vstřícný pan Vávra.
  Vždy vyjde vstříc, at´už časově nebo dobrou radou.
 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Dnes jsem úspěšně udělal závěrečné zkoušky a stal jsem se řidičem. A za všechno děkuju hlavně paní učitelce Růžičkové, která semnou odjezdila všechny, a snad jen občas náročné jízdy. A nikdy se nestalo že by byla zlá nebo nepříjemná.. Vždycky mi chybu řekla v klidu a když jsem potřeboval tak mi poradila nebo vysvětlila co jsem potřeboval. Jízdy jsme si plánovali podle času a vždy mi višla paní učitelka vstříc.
  Autoškolu můžu jenom doporučit. Všichni jsou hrozně ochotný a milý. Autoškola Hardyn je nejlepší !!
 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Dnes jsem úspěšne udělal závěrečné zkoušku a stal se ze mě řidič. Za všechno děkuji hlavně paní učitelce Růžičkové, která semnou odjezdila občas dost náročné jízdy ale nikdy nebyla zlá nebo nepřijemná. Vždycky mi chyby vysvětlila a když jsem potřeboval tak poradila.
  S Autoškolou jsem byl nad míru spokojenej a můžu jenom doporučit.
  Michal Moravec
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Výborný přístup, lektor. Jsem ráda že dělám kurz zrovna v této autoškole. Jsem velice spokojená a všem jen doporučuji!
 • Autoškola Student (okres Praha 2) : Studenta mohu jednoznačně doporučit.

  Za volantem jsem skoro nikdy neseděl, s pedály jsem neuměl a o pravidlech provozu jsem věděl akorát že se jezdí v pravo. Ale i přesto jsem zkoušky udělal na první pokus. A to především díky kvalitě výuky a přístupu této autoškoly. Pan Benák parádně vysvětlil teorii a pravidla provozu. Pan Krupka mě dokonale naučil ovládat automobil a úžasně připravil na závěrečné praktické zkoušky.
 • Autoškola Irena Hnátová (okres Plzeň-sever) : V teto autoskole to bylo bezva. Instruktori byli super a mily obvzlast s romanou to bylo skvely hodne jsem se toho naucil a dost jsme se i nasmaly a to k tomu myslim i patri ne jen cucet ven z auta ale taky si to trochu uzit a zazit nakou srandu. Auto se kterym jsem jezdil bylo taktez super ani se mi ho nepadarilo nastesti odrit coz by byla velka skoda. Teorie byly taky zabava a dost me toho naucily. Za sebe muzu rict - jsem velmi spokojen a rad za rok prijdu svuj ridicak rozsirit. Jarda jaryn piskule ze hvozda
 • Autoškola Dejvice (okres Praha 6) : Autoškolu jsem vybírala asi rok. Dokola jsem četla různý recenze na netu, projížděla všechny možný stránky různých autoškol, atd. Nakonec naprosto jasným vítězem v recenzích byla právě autoškola Dejvice. Nakonec jsem zjistila, že i moje dobrá kamarádka v této autoškole absolvovala výcvik a s naprosto čistým svědomím mi ji taky doporučila. Tudíž nakonec volba byla jasná. A mohu říct, že rozhodně nelituju! Tuto autoškolu můžu všem na 100% doporučit!! Osobně jsem si dělala řidičák na skupinu B a jezdila jsem s Alešem, se kterým jsem byla naprosto spokojená. Je to velmi přátelský a trpělivý člověk, který vás připraví nejen na zkoušku, ale především vás připraví být slušným a zodpovědným řidičem i po zkouškách. V této autoškole se vás opravdu snaží naučit nejen tupě řídit auto, ale správně a včas reagovat na různé situace, které v životě můžou nastat. Co se týče času, tak autoškola je v tomto případě velmi flexibilní a jízdy jdou skvěle naplánovat s instruktorem podle vašich možností. Jezdila jsem většinou 2x do týdne a proto jsem řidičák zvládla za 2 měsíce. Ještě na závěr bych zmínila teoretické hodiny, které byly velmi přínosné a zároveň vtipné, díky panu Kořínkovi, kterému patří taky moje velké díky za zvládnutí závěrečných jízd.
  Opravdu při výběru autoškoly nekoukejte na to, jestli ji máte blízko a nebo kolik stojí. V tomto případě se vyplatí investovat do kvalitní výuky, který se vám rozhodně dostane v této autoškole!! Ještě jednou velké DÍKY všem v této autoškole:))
 • Autoškola Irča (okres Uherské Hradiště) : Za prvé říkají si jak male děti Irča Pája. Už to se mě nelíbilo ale budiž. Irena to je fakt... pořad jen řvala, telefonovala a sama neumí jezdit. prostě děs. Ta mladá to je asi dcera jel jsem s ní jednou to děs ta už vůbec neví , která bije. Dokáže udělat kolaps na každé křižovatce i když bych ju normálně projel, začala mávat rukama a šlapat mě na pedáli. Pak jsem chtěl jít dělat, tam i motorku ale nakonec jsem si to rozmyslel. Auto stačilo. když jsem viděl motorky, že pořád mají dvojí ovládání a jezdil bych jen na staré vraně tak jsem šel jinde. A cičiště na motorky , tak to je taky děs malé hrbaté. tuto autoškolu vůbec nedoporučuji. Jarda
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY