Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola ABM (okres Praha 4) : Autoškolu ABM doporučuji všem lidem, kteří mají zájem o řidičský průkaz přislušné skupiny. Přístup pana Kačinetze a učitelů v autoškole je velice profesionální a vlídný. Panuje zde příjemná atmosféra. Nikdy jsem se zde nesetkal s negativním či arogantním chováním, jak od pana Kačinetze tak učitelů. Naopak jsem vždy z autoškoly odcházel s dobrým pocitem. Jízdy jsem absolvoval u pana Bílka. Pan Bílek byl opravdu vynikající učitel. Neřval na mě, když mi bylo něco nejasné z pravidel silničního provozu, vždy mi všechno vysvětlil. A leckdy mě i pobavil nějakou vtipnou historkou. Autoškolu ABM doporučuji všem lidem, kteří hledají příjemný a férový přístup.
 • Autoškola Golem (okres Karlovy Vary) : Autoškolu Golem bych dopuručila všem ;) skvělý přístup k žákům,skvělá atmosféra během teorie(Marian Staněk) :) a jízdy s panem Janem Zikou....paráda. všichni jsou tam prostě fajn. Martina V.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Můžu pouze doporučit. Jsou tam strašně milí lidé, kteří se Vám snaží vyjít se vším vstříc. Rozhodně autoškola NOBE je autoškola, která Vás naučí řídit a připraví Vás na cesty. Rozhodně doporučuji a děkuji že to tam se mnnou vydrželi.
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Nejlepší autoškola v Kolíně a super učitel😉
 • Autoškola RS (okres Kolín) : S přístupem v autoškole jsem byla naprosto spokojena. Měla jsem možnost jet se všemi učiteli z autoškoly, každý je něčím specifický, ale rozhodně nelze žádnému z nich nic vytknout. Domlouvání jízd probíhalo s ohledem na studium a vždy bylo vše o vzájemné domluvě. Při kurzu jsem se v autě i dost nasmála, učitelé lehce vytvoří příjemné zázemí a jízda pak není napjatá. Na autoškolu budu vzpomínat určitě s radostí. Na 100% doporučuji!
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Autoškolu RS mohu s čistým svědomím doporučit všem. Skvělý přístup s plánováním i průběhem jízd. Automobily jsou pro začínající řidiče idéalní. S panem Švrčulou byly jízdy vždy pohodové a účinné.
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Autoškole RS dávám nejlepší hodnocení z jednoduchého důvodu, kvalitní lektoři, individuální přístup k žákům, rozumná cena a logické plánování jízd. Mohu vřele doporučit všem zájemcům.
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Autoškole RS dávám nejlepší hodnocení z jednoduchého důvodu, kvalitní lektoři, individuální přístup k žákům, rozumná cena a logické plánování jízd. Mohu vřele doporučit všem zájemcům.

  David Kuta
 • Autoškola Michal Pták (okres Ostrava) : Tak přidávám se s tím, že pan Pták chodil velmi často pozdě na jízdy a to má od baráku auto co by doplivnul. Zajímavé je, že k ženským se tenhle obšourník chová slušně a ke klukům asi jako k hovadům. Dělala jsem u něj autoškolu a mohla jsem srovnat s někým, kdo to taky absolvoval. Asi se chová tak, jak mu to momentálně vyhovuje. Rovněž zkracoval jízdy tím, že si nakupoval žrádlo nebo vyřizoval osobní věci, což si má dělat po práci jako každý jiný. Mohu srovnat s jinou autoškolou kde jsem dělala A, kde se chovají daleko lépe a vstřícněji než tohle primitivní ho**do, které mělo sice docela fajn teorii, ale nepamatuju si, že bych měla zdravovědu a za volantem stresuje a neumí se vcítit do toho, že ne každý ten řidičák udělá levou zadní. Rozhodně bych k němu už nikdy nešla kdybych dělala autoškolu znova a nikomu bych ho nikdy nedoporučila, protože autoškola jde udělat i s klidem ne se stresem.
 • Autoškola Veverka (okres Praha 4) : Dala jsem na pozitivní recenze. Nakonec ale mohu souhlasit jen s jednou recenzí, že pan Veverka je diskutabilní osoba.
  AŠ jsem ukončila hned v zárodku (cca po pěti jídzách, protože spíš než cokoliv jiného jsem byla neklidná a vycukaná. Potřebuju evidentně jinačí přístup, více trpělivosti, zájmu, vedení a empatie, kterými pan Veverka zrovna dvakrát neoplýval. Navíc, když mi instruktor na první jízdě řekne, že během jízdy občas usíná, ale je to známkou toho, že řídím dobře, moc klidu mi to nepřidá. Cena AŠ je bezkonkurenčně asi nejnižší v Praze, ale za tu taky dostanete adekvátní servis (žádná učebnice, teorie sfouknutá ve třiceti minutách a pak samostudium, starší auto,...). AŠ pana Veverky nehaním, ale nepěju na ní ani ódy. Prostě mi to nesedlo a raději si připlatím u konkurence za jinačí servis a přístup, který mi, doufám, bude více vyhovovat.
 • Autoškola Student (okres Praha 2) : Jedním slovem: výborná příprava. Na mou absolvovanou skupinu A je to opravdu potřeba. Chyby na motorce mohou mít dost ošklivé následky.

  Míra Petrásek je skvělý učitel s velmi lidským a pohodovým přístupem. Takže Míro: Díky ještě jednou.

  I když nebylo vše úplně tak jak jsem si představoval. Řidičák jsem dělal rok. I toto asi není chyba autoškoly viz například zde: http://www.metro.cz/cekani-na-ridicsky-prukaz-se-protahuje-dy2-/region.aspx?c=A170429_121022_metro-region_jsk.
  a https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/zaci-autoskol-cekaji-v-praze-na-zkousku-i-dva-mesice-nekteri/r~862adecc5ce011e7b1e2002590604f2e/
  Takže v případě skupiny A doporučuji dobře plánovat a tlačit na termíny.

  Strávil při tréninku hodně času v provozu na tandemu. Jsem aktivní řidič sk. B, takže jsem tolik výcviku v provozu nepotřeboval. Ale hodiny strávené v provozu mi pak chyběly při tréninku na cvičišti. Cvičiště mi šlo hůře než provoz, takže jsem nějaké hodiny na cvičišti připlácel. Nějak jsem nezapadal do standardního programu. Ale jsem si jist, že program by šel upravit, stačilo se včas ozvat. Standardní program je nastaven vzhledem k nejčastějšímu důvodu propadnutí u zkoušky - jízdě v provozu. Takže jeho nastavení má svůj dobrý důvod. viz https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/delali-jsme-ridicak-na-motorku-kuzelu-se-nebojte-je-to-hrack/r~e294f04a848b11e683920025900fea04/
 • Autoškola Vacek (okres Praha 8) : Celý kurz probíhal pohodově a klidně , bez problému se dala domluvit jízda na termín který mi vyhovoval. V průběhu jízd jsem nezažil aby pan Vacek někdy razantně zvýšil hlas či nějak urážel (a myslím že někdy k tomu mohl mít důvod :D )
  Tuto autoškolu doporučuji všem kteří se bojí začátku řízení automobilu
 • Alfa Autoškola (okres České Budějovice) : Bohužel jsme syna přihlásili do této autoškoly. Nedoporučuji jí nikomu, protože synovi neustále rušili naplánované jízdy, dovolat se tam je zázrak, jeho kurz se neustále protahoval, takže od dubna 2017, po nekonečném telefonování, jsme z nich vyrazili termín zkoušek v červenci, který i nadále několikrát změnili. Fakt děs
 • Autoškola Dubjak (okres Cheb) : KLIDNÝ PŘÍSTUP
  TAK ASI ANO
  INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  ANO

 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Tuto autoškolu můžu jen doporučit. Pan Lukeš je při výuce trpělivý a důsledný, byla jsem k závěrečným zkušebním jízdám zcela připravena a se vším dopředu obeznámena. Celkově hodnotím velmi kladně. :-)
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : sice prisny ale spolehlivy, nauci a pripravi na realitu na silnicich jsem ice nez spokojen
 • JM autoškola (okres Brno) : JM autoskolu jsem si vybrala predevsim kvulil cene. Pristup pana Tibenskeho byl skvely -> hned mi zavolal a vysvetlil mi, co vsechno je potreba -> administrativne supr!

  Samotna vyuka vsak nebyla nic moc a po 3 nepovedenych pokusech (jizda) jsem se rozhodla prestoupit do jine autoskoly (zkousku jsem pak zvladla na prvni pokus). Urcite tak nedoporucuji slabsim povaham, ktere nesnesou jeceni v prubehu jizd a zesmesnovani instruktorem. Verim vsak, ze "silnejsi" povahy to maji asi dobry.
 • Autoškola Dan (okres Brno-venkov) : Vyborny pristup Dana k zakum! Je to opravdu pravy instruktor autoskoly, ktery vas necha udelat chybu a pak vam hezky vysvetli, proc ji nemate uz delat. Z jine autoskoly jsem byla akorat zvykla na nervy a huceni.
  Do teto autoskoly jsem prechazela z Brna po 4 nepovedenych pokusech na zkouskach (jizda) a musim rict, ze to bylo to nejlepsi, co jsem mohla udelat :)
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Všechno začalo výběrem, který mi doporučili kamarádi, kteří již autoskolu u "Smolíčka" zvládli .. a musím říct že jak zábavná teorie plna vtipku s panem Smolkou, tak jízdy, které jsem měl s panem Budinou byli skvělé.. Pan Budina je skvělý chlapík, který má trpělivost a smysl pro humor.. A kolikrát jsme se pěkné nasmáli..
  Celkový dojem byl super a všem doporučuji jednoznačně tuto autoškolu..
 • Autoškola IPE (okres Šumperk) : Velice doporučuji autoškolu IPE.
  p.Pohl je velice milý,trpělivý a ochotný vždy poradit.Díky jeho výuce a výcviku jsem splnila zkoušky na poprvé.
  DĚKUJI :-)
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY