Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Daniel Uher (okres Plzeň-město) : Super autoškola, nemohl jsem se citít líp připravený na zkoušky než po učení pana Uhra
 • Autoškola Student (okres Praha 2) : S autoškolou Student jsem byla velice spokojená, jak s přístupem slečen v kanceláři, které byly vždy velice ochotné a milé, tak i s přiděleným instruktorem jízd M. Petráskem.
  Jízd jsem se dost bála, už jen z důvodu, že jsem si řidičák začala dělat až 2 roky po tom, co jsem si kurz zaplatila, ale také z rušného provozu v centru Prahy. Teď bych neměnila.
  Měla jsem veliké štěstí na pana instruktora, jelikož mi sedl svým přístupem k výuce i humorem.
  Už od první jízdy jsem věděla, že to s ním bude sranda a spadla ze mě veliká nervozita a na každou jízdu jsem se pak dokonce i těšila a jezdila se tam spíš "vypnout" od všeho ostatního.
  Měla jsem zaplacený kurz basic, ale jízdy jsem měla bez mála za dva měsíce odježděné.
  Obě části zkoušky jsem složila na první pokus a to jen díky skvělé přípravě a trpělivosti mého instruktora, kterému jsem opravdu vděčná a každému bych ho doporučila.
  Také bych ráda závěrem dala veliké plus vozům, které autoškola Student k výcviku poskytuje.
 • Autoškola Club (okres Opava) : Vynikají autoškola! Skvělý přístup pana Postulky. Rychlá domluva. Vše srozumitelně vysvětleno. Příprava na zkoušky na 100%. Doporučuji!
 • Autoškola Novodvorská (okres Praha 4) : Přátelský přístup k žákům a morální podpora před zkouškami a při nich, mi umožnily získat řidičské oprávnění bez větších potíží. Jak zní motto této autoškoly: "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti," tak to opravdu je a funguje.
  Děkuji, Mája Šafaříková
 • Autoškola Jaroslav Lepík (okres Frýdek-Místek) : Autoškola Lepík je skvělá volba, na zkoušky jsem byl velmi dobře připraven (zvládl jsem je napodruhé).
  Výuka teorie s panem Rusinou byla zábavná, jízdy jsem pak absolvoval s panem Hlauškem, který mi vždy výborně vysvětlil mé chyby a provedl mě přes všechny záludné místa ve FM.
  Také musím poděkovat za skvělý přístup - jakožto dojíždějící z Ostravy jsem neměl problémy s domluvením jízd i teorie.
  Cenově je autoškola vynikající, autoškola má i možnost úhrady kurzu na splátky.
  Nezbývá mi tedy nic jiného, než autoškolu Lepík doporučit a poděkovat týmu autoškoly za jejich trpělivost při mé výuce :).
 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Tuto autoškolu jsem zvolila na základě pozitivních referencí a mohu je jen potvrdit!
  Profesionální, ale hlavně pohodový přístup učitele Františka Jaroše. Skvělá domluva ohledně termínu jízd. Jízdy probíhaly vždy v klidu a pohodě.
  Výuka probíhá v přátelské atmosféře a je prosycena vtipy a historkami ze světa dopravy..:) :D nikdy nebudu litovat ,
  že jsem zvolila tuhle autoškolu. Spíš mi to bude dost chybět.Bylo to super :) :) Dnes jsem splnila svoji závěrečnou zkoušku :) Mohu tedy jen a jen DOPORUČIT tuto autoškolu a popřát Františkovi mnoho štěstí a VELKÉ DÍKY ZA PŘÍSTUP !!! :) :) :)
 • Autoškola Kousal (okres Vsetín) : Ivoše znám osobně a je to super člověk. Řidičák u něho dělala celá naše rodina - doporučuji. Karel T.
 • Autoškola Student (okres Praha 2) : Autoškolu Student jsem si vybrala ze dvou důvodů,jednak byla 5minut od mého bytu a druhak je v centru Prahy, kde se bojím chodit i pěšky, tak proč se tam nenaučit jezdit. Za instruktora mi byl přidělen Mirek Petrasek. Myslím,že lepšího instruktora jsem dostat ani nemohla. Vím o sobě jaký jsem zmatkař, proto jsem se jízd bála,ale Mirek mě hned při první jízdě odzbrojil svým optimismem a vtipkovanim a příjemná atmosféra v autě byla k nezaplacení. Celý můj kurz proběhl v maximální pohodě. Když jsem udělala nějakou chybu, vysvětlil mi co jsem udělala špatně a jak to mám provést v pořádku a ani nevadilo že jsem si občas během jízdy pěkně zanadávala. I přes můj strach řídit auto v Praze a přes moje zmatkovani mě Mirek připravil na závěrečky na jedničku a jsem mu za to nesmírně vděčná. Z mojí zkušenosti mohu tuto autoskolu jedině doporučit. :)
 • Autoškola Tomek (okres Blansko) : Doporučuji tuto autoškolu, vynikající cena, instruktoři kteří něco naučí a neřvou na Vás. Neměl jsem jakýkoli problém. Běžte tam dokud můžete !
 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : profesionální přístup, trpělivost se žáky, výborná komunikace
 • Autoškola Jedlička (okres Svitavy) : Autoškola Jedlička je nejhorší autoškola ve Svitavách a nikomu bych ji nedoporučil. Pan Jedlička se při jízdě chová hrozně na místo toho aby člověka uklidnil tak ho ještě více zneklidní. Mnohokrát jsem při jízdě slyšel větu "někdo na to má a jde mu to a někomu to jde hůře". Úplně stejné je to i u instruktorů autoškoly. Někdo na to má a umí člověka naučit jezdit viz. pan Procházka. A někomu to jde hůře či vůbec viz. Jedlička.
 • Autoškola OK (okres Brno) : Autoškolu jsem udělala na první dobrou. Paní Lesneková je trpělivá, probírá dopravní situace při jízdách - zeptá se na řešení situace (křižovatky), poradí, dostatečně dopředu hlásí odbočování atd.
  Pan Lesnek velice dobře vysvětluje teorii. Co se týče jízd: není tak trpělivý jako jeho paní, často podšlapává pedály, neřeší dopravní situace v provozu, dost pozdě hlásí odbočování.
  Tímto nechci říct, že jsou špatní. To vůbec ne.
  Co se týče aut: jezdila jsem v obou Pólech. Jen jednou v Golfu, protože Polo bylo v servisu.
  Na Passata nemá cenu se ani ptát, protože odpověď byla "komisař u závěrečných zkoušek nebude přelízat z auta do auta" takže závěrečky jsou jen s Polem a nemá teda smysl se učit jezdit s něčím jiným.
  Jízdy bohužel začínají a končí vždy u autoškoly. Je pravdou, že jízdy netrvají 90 minut, ale není to jen hodina.
  Řidičák mám, takže s autoškolou OK jsem spokojená. Jen mě teď čeká druhá autoškola. Po větě "u nás se ničí spojka" se teď musím znovu učit jezdit s minimálním použitím spojky.
  Vyjádření přítele: řidičák má a celkově jsem spokojen, až na jednu věc. Na červené je učí stát na spojce se zařazenou jedničkou. Toto beru jako špatnej postup. Spojka tímto strašně trpí a oprava je drahá.
 • Autoškola Jaroslav Lepík (okres Frýdek-Místek) : S panem Lepíkem jsem nadmíru spokojená a myslím si, že lepší autoškolu jsem si ani vybrat nemohla! :)Ve všem bez problému vyhoví, poradí a hlavně perfektně naučí jezdit a skvěle připraví na zkoušky. Teorie jsou super a zábavné. Tuto autoškolu mohu vřele doporučit!
 • Autoškola Jirák (okres Nový Jičín) : Autoškolu u pana Jiráka jsem dělala v roce 1993 :) Byla to super škola, dnes, kdy volím autoškolu pro svou dceru, není důvod vybírat, je to jasná volba komu ji svěřím...V úterý nastupuje do kurzu :)..Nezapomenutelné bylo učit se parkovat couváním mezi dvě stojící auta :) ..pan Jirák mě uklidnil, že u závěrečných jízd tohle určitě nebude... U závěrečných jízd: Tak a na konec nacouvejte mezi tyto dvě auta (pod Tyršovkou) :) šlo to na poprvé...prostě on UMÍ :) ...jo a mezi námi, jezdím 24 let a bez jediného ťuknutí :) Klepu na dřevo....
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Skvělá flexibilita plánování jízd i dostatečná příprava na zkoušky :)
 • Autoškola Roman Zrnovský (okres Liberec) : Toto byla má třetí autoškola ani nevím jak se mi podařilo u p. Zrnovského uspět ale líbil se mi jeho přístup. Ano pár kopanců udělá každý ale musí si jich být vědom. Moje první AŠ byla Hanzl no nic moc teda jezdil jsem s jeho manželkou a spíše jsem jen tak plaval na silnici bez známek pokroku a byl vyhozen několikrát komisařkou tedy jen vyhozené peníze x krát plus doplatky za další jízdy po 500 cena tedy hodně přes 10 000. Poté jsem zvolil AŠ easy ( Kobera ) tento člověk si najímá učitele aby si mohli přividělat, nic proti učiteli byl v pohodě a i rozumný hodně jsem se od něho i naučil. Ale tady Pozor !!! AŠ Není v oblibě u komisařů. Takže zase jsem jen prodělal hledal jsem už variantu jak se dostat nelegálně k ŘP. cestu jsme našel ale týden po tom byla velká šťára a bylo po naději. Tak jsem pak volil legální variantu a to autoškolu po 3tí a to bylo bingo říkal jsem si a často jsem slýchával názor kdo neudělá autoškolu na potřetí neměl by jí mít vůbec. Mě se povedlo 3 na 3 tj. 3tí autoškola a 3tí pokus Velký DÍK J.D. Vajda
 • Autoškola Melč (okres Praha 4) : Nejprve jsem měla pochyby, ale autoškola Melč je naprosto parádní! Pan Melč má naprosto skvělý smysl pro humor, učí velice dobře, zbytečně nestresuje a jízdy i teorie s ním rozhodne nejsou nuda :D
  Doporučuji!
 • Autoškola Pospíšil (okres Olomouc) : Jsem hrozně nadšený,že jsem si vybral tuhle Autoškolu! Mohu ji doporučit každému! Hodiny teorie byly zábavné a zajímavé.První jízdu jsem měl trochu větší obavy,ale díky velmi trpělivým a ochotným instruktorům jsem to hravě zvládnul! Na každou jízdu jsem se velmi tešil,zvlášť,když jsem jel s panem Pospíšilem,nejenom,že vás naučí řídit! Ale odpoví na každou vaši otázku(i když se ho budete furt ptát,tak vám vždy odpoví rád a s úsměvem) a užijete si sním hodně srandy.Prostě veselý člověk! K závěrečným zkouškám mně připravil perfektně! Udělal jsem je samozřejmě napoprvé. Byl jsem hrozně rád,že jsem mohl strávit čas v téhle autoškole vůbec toho nelituji a budu na ni v dobrém vzpomínat.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Dnešním dnem jsem ukončil "zdárně" rozšíření řidičského oprávnění o skupinu BE. Celý kurz probíhal v maximální pohodě a bez stresu. Lektoři jsou oba opravdu na vysoké úrovni. Všem tuto autoškolu doporučuji. Pavel Holík
 • Autoškola Jan Skřeček (okres Opava) : Autoškolu Jan Skřeček vřele doporučuji. P. Losert je velmi vstřícný a trpělivý. Vše umí vysvětlit, dává věci do souvislosti. Domluvit se na jízdách nebyl žádný problém, navíc jezdí o víkendech, od rána do večera. Byla jsem nadmíru spokojena.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY