Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Fencl (okres Praha 9) : Nejhorší autoškola. Panu Fenclovi jde jen o peníze, jakmile ma příležitost bude z vás okamžitě tahat peníze. Co se týče učitelů, pan Hrabě, ko*ot, uchyl, pokud jste žena připravte se na neustále narážky a uchylné poznámky, nejsem žena ale byl jsem často svědkem jeho výroků. A co se týče jeho "výuky" Přijde mi že sám neví co vás chce naučit. Neustále se vytahuje se svými zkušenostmi, dělá že sebe mistra světa (přitom vypadá jak hov*o), jednu hodinu mi řekl ať používám jistou techniku brzdění, příští hodinu jsem tak dělal, z jízdy jsem měl skvělý pocit, dojeli jsme k autoškole, ale pan Hrabě mě zjebal za to že jsem dělal to co mi řekl ať dělám z minulé hodiny.. no nechápal jsem a s autoskolou jsem raději skončil. Druhý učitel se kterým jsem jezdil, 200 kilový dědek, kterého za sebou musíte udržet na maličké motorce, paráda, nejlepší když se rozjíždíte do kopce.. Shodou okolnosti tento pan bydli v miste meho bydliště a na vlastní oči jsem viděl jak vylezl ožralý z hospody, vlezl do auta a odjel domů, trošku vtipné na učitele autoškoly.
  Když to shrnu, opravdu špatná autoškola, učitelé strašní, nic nenaučí, jeden řekne to, druhý pravý opak, hrůza a co se týče Fencla.. jen prachy všechno ostatní mu je jedno. Nedoporučuji
 • Autoškola Student (okres Praha 2) : Absolvoval jsem v uplynulých týdnech výcvik na motocykl A, pod vedení Míry Petráska. Vzhledem k nízkým cenám a přirozeně velkému zájmu, bylo asi nejtěžší se do samotné autoškoly přihlásit. Honil jsem to již naštěstí během přelomu léta a podzimu loňského roku a tak jsem mohl již v zimě navštívit teoretickou část v učebnách a následně z kraje dubna začít již s jízdami po Praze. Několik let jsem nejezdil vůbec na motorce a jsem rád, že výcvik probíhá na cvičišti a poté v provozu. Pan Petrásek mi dával vždy věcné rady a sám dokázal motocykl perfektně ovládat a předvést požadované úkony. Myslím, že výcvik měl vysokou úroveň a svědčí o tom i fakt, že již v druhé polovině května jsem složil závěrečné zkoušky a dnes mohu jezdit. Ocenil bych zejména flexibilitu při plánování jízd a dokonce jsem měl štěstí, že po skončení jízd byl vypsán magistrátem termín za 3 dny a přesto jsme stihli ještě 2 jízdy jako generálku na samotné zkoušky. Navíc celá komunikace s autoškolou probíhala hladce po emailu a také uživatelské rozhraní na webu je velice příjemné. Za mě mohu jen doporučit.
 • Autoškola TELOS (okres Praha 3) : Kvalitni vyuka, ale delsi cekaci doba na ucitele a nekdy arogantni a neprijemne jednani ucitele k zakovi.
  ----------------------
  V dnešním provozu si myslet, že přijede instruktor na minutu přesně na Vaši jízdu i se začátečníkem, který může řídit před váma, je hodně naivní...
 • Autoškola TELOS (okres Praha 3) : Kvalitni vyuka, ale delsi cekaci doba na ucitele a nekdy arogantni a neprijemne jednani ucitele k zakovi.
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Rozhodně doporučuju, skvělý klientský přístup, obrovské zkušenosti s výukou a hlavně nadstandardní rozsah kruzu včetně cvičiště a samostatných jízd (A). Neumím si představit lepší průběh a děkuju.
 • Autoškola Kometka (okres Brno) : :-(
 • Autoškola Vantuch (okres Nový Jičín) : Pan Vantuch i pan Petr Man mě na praktické zkoušky z autoškoly připravili, jak nejlépe mohli. Nejsem talent od přírody, měla jsem neskonalý strach řídit motorové vozidlo, proto jsem se pro autoškolu rozhodla až ve svých 3O letech. A za volantem jsem regulérně seděla až v autoškole pana Vantucha. Pan Vantuch i pan Man se mnou měli obdivuhodnou trpělivost. Ani jeden se mi nesmál, neponižoval mé výkony a ani mi nevyčítal mé opakované chyby. Trvalo mi opravdu dlouho, než jsem se některé úkony naučila, a dělala jsem velmi dlouhou dobu identické chyby (místo 2/4; blinkr, kde nemá být; zmatkování v přednostech na stejných místech aj.), přesto na mě ani jeden nezvýšil hlas nebo nade mnou nezlomil hůl, ba naopak se mnou pro mě kritická místa projížděli opakovaně, abych si uvědomila, co dělám špatně. A autoškola pana Vantucha mi právě z tohoto důvodu byla doporučena. Zkoušku jsem složila napodruhé, napoprvé jsem udělala chybu, za kterou jsem si nesla zodpovědnost (opakování jízd)a za kterou jsem si mohla sama, nikoliv učitel autoškoly. Nikdy bych nevěřila, že budu schopna řídit auto. To, že dokážu dojet z bodu A do bodu B, není má zásluha, ale zásluha těchto dvou pánů, nikdo jiný mě jezdit neučil a ani jsem nikde na vlastní pěst netrénovala. Řidič formule ze mě nikdy nebude,ale měla jsem jediný cíl:navzdory strachu být mobilní a dojet za svými rodiči nebo za svými koníčky autem, ať nemusím stále čekat na autobusové zastávce nebo vlakovém nádraží navzdory zpoždění a povětrnostním podmínkám. A právě toto mi autoškola pana Vantucha umožnila.

  Z jiné autoškoly jsem po první jízdě utekla. Arogance, nervové výbuchy učitele a nesnášenlivost směrem k ženám mě z této jiné autoškoly vyhnaly po první hodině teorie a po první jízdě(vystoupila jsem celý zpocená z auta a šla domů pěšky). S o to větším strachem jsem šla do jiné autoškoly (pana Vantucha) a zde mi došlo, že když dva dělají totéž, není to totéž. Každý má možnost volby, já napodruhé zvolila správně.

  A teorie? Autoškola je pro dospělé jedince, nemůže nikdo čekat, že mu tam teoretické informace skočí do hlavy a spojí se v jeden celek JEN během výuky v autoškole. Jako v každém oboru je potřeba věnovat tomu čas i doma, aby informace byly pro nás osvojené a uložené v paměti. Pan Vantuch objasnil klíčové,upozornil na časté chyby, odkázal, kde najdeme ostatní, procvičil ve cvičných testech, zbytek je na žácích a je to pochopitelné, autoškola je kurz, nikoliv ZŠ, SŠ nebo VŠ.

  Jako humanitně vzdělaný člověk a ukázkový technický antitalent mohu těm, kteří se bojí řídit a nemají žádné nebo minimální zkušenosti s řízením motorového vozidla, tuto autoškolu doporučit. Naučila jsem se já (ne hned, ale po tvrdé práci učitelů i mé), naučíte se i vy.

  mfg.DS 13.6.2018
 • Autoškola Tauchman (okres Mělník) : Vstřícný přístup s lidskou tváří. Rozhodně doporučuji.
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Autoškolu jsem vybírala dlouho, hlavně podle recenzí.
  Od svého okolí jsem slyšela jen špatné zkušenosti z různých autoškol v Praze.
  Ale recenze na tuto autoškolu jsou pouze kladné - a pravdivé.
  Jsem ráda, že jsem si vybrala dobře.
  Přístup Romana Kříže je naprosto úžasný.
  Je to příjemný, KLIDNÝ (což nervák jako já potřebuje) a velice vstřícný člověk.
  Všechny jízdy v autoškole byly pohodové a vždy jsem se na ně těšila.
  Jsem ráda, že na takhle důležitou událost jako je získání řidičského průkazu, budu vzpomínat v dobrém, a to hlavně díky Romanovi.
  Kristýna
 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Autoškolu Hardyn v Kladně, mohu jen vřele doporučit. Výborný a zkušený přístup ke všem žadatelům o řidičské oprávnění. Nabízí zúčastnit se výukových hodin a volení si jízd podle toho jak máte Vy čas, čímž tím to řešením mi pomohlo k úspěšnému dodělání, na první pokus, závěrečných jízd autoškoly. Paní Andrea odvedla skvělou práci a mnoho věcí vysvětlila a naučila. Pan Hardyn taky super, hodně donutí se učit a být úspěšným při zkouškách, což znamená, že nejste autoškole lhostejní!
 • Autoškola TELOS (okres Praha 3) : Velmi bych ctěla poděkovat Iloně Volfové za trpělivost a přístup ke studentům. Stydlivě přiznávám, že před zahájením kurzu jsem neznala ani základní pravidla silničního provozu. Její vyučovací metoda je logicky organizovaná a strukturovaná, vše mě postupně naučila. M.
 • Autoškola Dejvice (okres Praha 6) : Rozšiřoval jsem si řidičák po 18 letech na A. Měl jsem z toho ze začátku respekt, ale mohu doporučit jak autoškolu, tak instruktora Aleše.
 • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : Autoskola Hodač je úžasná ne ze vás naučí řídit takového instruktora jsem si představovala klidného vysvětli vám to klidně tisíckrát. Má hlavně se všemi trpělivost a snaží se opravdu aby to všichni dokončili nemůžu noc jiného než jen chválit
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Tuto autoškolu mi doporučil kamarád ze školy, a jsem rád že jsem jej poslech. Autoškola je výborná, na teoretických hodinách se naučíte vše co potřebujete na splnění zkoušky navíc přístup k teoretickým hodinám je absolutně excelentní a profesionální. Když jsem poprvé sedl do auta moc jsem v sebe neměl důvěru, a proto můj velký dík patří instruktorovi Romanu Chmielovi který absolutně úžasně vedl můj výcvik a vrátil mi důvěru. Autoškolu určitě doporučím i ostatním.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Tato autoškola je super. Mohu doporučit. S panem instruktorem jsem byl spokojený....jde o to se hlavně naučit jezdit... Vstřícný přístup vše v pořádku.
 • Autoškola Kometka (okres Brno) : Není co dodat...maximální spokojenost s panem Liškou se dalo vždy během chvilky domluvit ať na jizdach tak na jinych věcech vždy mi řekl vše co potřebuju sebou a na závěrečnych zkouškach mě upozornil na co si mám dát pozor apd..Ohledně jizd mužu říct že pan liška je rázný a přisny , ale to v dnešni době rozhodně neuškodí když řidiči sedají za volant pod vlivem alkoholu nebo navykových látek a to i bez nich jezdí nebezpečne a bezphledně.. mě osobně výcvik vyhovoval a jsem spokojeny dokonce i s humorem pana Lišky
 • Autoškola Drive - Vršovice (okres Praha 10) : Loni jsem se zaregistroval, na internet jsem se hledal autoskoly a mezi tim Autoskola drive byl zvlastni. Jsem spokojeny a budu doporucovat vsem ty kteri hleda ten nejlepsi. Ikdyz jste cizinec nebo ne budete tam ucit vic nez nikde jinde. Dekuji vsem pro team Autoskola Drive vrsovice
 • Autoškola SBS (okres Šumperk) : Průběh celého kurzu byl příjemný, teorie sice delší, ale zase připraví pořádně na následné zkoušky. Jízdy fungovali tak, že jste si na teorii, či případně telefonicky domluvili časy, které vám vyhovují. Jízda nejen po městě, ale i mimo obec. Instruktoři jsou hodní, ale zároveň i přísní, ale myslí to dobře. Dokáží vás připravit na závěrečnou zkoušku bez problémů!
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Autoškolu určitě doporučuji, instruktor byl přátelský a neformální, zároveň věcný a zodpovědný.
 • Autoškola Drive - Vršovice (okres Praha 10) : Nejlepší autoškola jedině doporučuji!! Hlavně instruktorku Veroniku Stránskou ❤
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY