Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Triumf (okres Praha 9) : Po přečtení většiny hodnocení na internetu jsem byla lehce v rozpacích, když jsem do této autoškoly nastupovala. Rychle ze me nervozita opadla a zpětně můžu říct, že jsem si lépe vybrat nemohla! Pan Ludvík má v oboru dlouholeté zkušenosti, je velmi klidný, nerozčílí se jakmile žák něco pokazí, snaží se přizpůsobovat časovým možnostem žáka. Byl ochotný dojíždět pro mě až do Malešic, což jsem opravdu ocenila a tím si taky u mě získal velké plus. Určitě každý uvítá průběžné testy, které studenty připraví na závěrečnou zkoušku na magistrátu (při neúspěšném průběžném testu není problém test několikrát opakovat). Zkoušky jsem zvládla bez problému na první pokus, až mě to i vcelku mrzí, moc mě to bavilo :)
 • Autoškola Kometka (okres Brno) : Reaguji na příspěvek ze dne 25.února 2017

  Skoleni des bes...
  Školení se v autoškole neprovozuje a ani neprovozovalo.Takže anonyme...

  Pěkný den všem slušným lidem.

  Liška Milan
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Suprový přístup učitelů. Vyhovění času v kurzu. Na závěrečné zkoušky jsem byla plně připravena. Určitě doporučuji všem Autoškolu RS.
 • Autoškola Easy (okres Liberec) : Za 12 dní to bude rok co dělám autoškolu u této autoškoly a to mám čas denně! Normálně to trvá tak 3 měsíce a s tím jsem i počítal ale bohužel. Ze 3 měsíců je už rok. K 1.zkoušce mi daly jiného instruktora i jiné auto nebo spíše "vrak auta" než s čím a kým jsem jezdil, ani nevím, jestli se to vůbec smí. Jinak zkoušky mi navíc zrušily už 2x , prý z technických důvodů !!! Myslím že jde jen o peníze, když neuděláte tak platíte navíc kondiční jízdy po 250 za 45 minut a ke zkoušce si připlatíte 300 za přistavení auta autoškoly. Podle slov mého instruktora je pan Kobera neschopen přihlásit své žáky na závěrečnou zkoušku a to i několikrát za sebou. Z tohoto důvodu se zkouška o pár týdnů protahuje. Jen pozor na zákonem danou lhůtu 18 měsíců do kdy je nutnost zkoušku zvládnout s výsledkem prospěl. Pak už máte smůlu a opakujete celý kurz od začátku.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškolu Smolíček mohu jedině doporučit! Celá autoškola byla hrozně super a moc jsem si ji užila :-))
  Z první jízdy jsem měla opravdu hrůzu, ale když jsem poprvé vyjela, úplně to ze mě spadlo. Jízdy s panem Smolkou totiž vždy probíhaly v naprosto pohodové atmosféře. S panem Smolkou můžete klidně celou jízdu prokecat o všem možném a jindy zase jenom posloucháte (mimochodem skvělou) hudbu – prostě jak vám to vyhovuje.
  I když bych si někdy nejraději "nafackovala" za to, co jsem udělala, pan Smolka nikdy nekřičel. Klidně něco vysvětlí podruhé, potřetí i počtvrté, dokud to konečně neuděláte dobře :-).
  Nesmím taky zapomenout na skvělé auto. I když se mi k němu nepodařilo vždycky chovat úplně hezky, nikdy mě nezradilo :-).
  Panu Smolkovi patří obrovský dík za to, co mě naučil, za to, že jízdy s ním byly zábava, za to, že vždy vyšel vstříc při plánování jízd a za to, že byl vždycky v klidu a vtípky a vtipné příhody z něj jenom sršely :-)
  Přeji vám spoustu spokojených žáků, které můžete bavit a abyste měl svou práci pořád tak rád :-).
  Klára Novotná
  P.S. Máte můj obdiv za to, že se nebojíte sednout do auta s někým, kdo v životě neseděl za volantem a věříte, že vás nezabije :D.
 • Autoškola Kometka (okres Brno) : Skoleni des bes ne z me strany
 • Autoškola SBS (okres Šumperk) : Celý kurz probíhal naprosto bez problému, všichni milí, hodní, ochotní, přátelští. Ačkoliv jsem do autoškoly šla s nulovými zkušenostmi a na zacatku netušila co je spojka a k čemu je řazení, po třech měsících výcviku jsem zvládla závěrečné zkoušky a jsem víc než spokojena. Férové jednání, bezkonkurenční cena a skutečný zájem o lidi :-) Vřele doporučuju všem zájemcům:)
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Velmi se líbil přístup k výuce studentů - milý, lidský. V situacích, kdy student provedl chybu, na mě nikdo nekřičel nýbrž v klidu vysvětlen správný postup.
  Také se v autoškole velmi snažili přizpůsobit, tak aby člověk stíhal i jiné aktivity (škola/práce).
 • Autoškola Petra (okres Opava) : Po přečtení recenzí mi to nedá a musím napsat tu svou.
  K autoškole Petra jsem se dostala přes kamarádku, která se dívala především na ceny. Nejdříve bych chtěla zdůraznit, že jsem autoškolu dělala od června 2016 do února 2017 (9 měsíců) a zkoušku jsem udělala jenom díky AUTOŠKOLE SMOLÍČEK. Pan Stránský pro mě přijel první hodinu a šli jsme na kafe do Ka-Varny, kde mi ukázal na co se mám v knize podívat a jaký program si mám doma stáhnout a dělat si testy. Knihu jsem si musela pořídit sama a učit se také sama. Hodiny teorie jsem neměla žádné, zdravovědu žádnou a učebna u pana Stránského taky neexistuje. Vše se „probíralo v autě“ a to pouhou otázkou „Ty vzadu, testy dobrý? Nějaký dotaz?“ a tím to končilo. Nejdříve mi to přišlo v pořádku, protože jsem nevěděla, jak autoškola funguje, ale když jsem se po dokončení dozvěděla, že má být minimálně 8 hodin teorie v učebně, 4 hodiny zdravovědy pochopila jsem, kde je problém. Pan Stránský mě požádal o napsání RECENZE hned třetí hodinu jízdy.
  Jízdy jsem měla z počátku často, něž jsem zaplatila plnou částku 7300,-. Od té doby to šlo z kopce. První jízda probíhala v autě Seat Toledo v Kravařích na parkovišti. Auto vypadalo celkem dobře, ale nefungoval posilovač volantu, což pro mě jako pro začátečníka byl otřesný zážitek. 3x jsem se rozjela a bylo mi oznámeno, že jsem šikovná a můžeme jet na silnici, aniž bych znala značky, přednosti, blikry. Nevěděla jsem pomalu, jaký pedál je plyn a brzda. Hodiny probíhaly stylem vyzvedávání a odvážení žáků. Pan Stránský přijel, sedla jsem za volant a jela jsem odvézt žáka například až do Horního Benešova, Hlučína nebo až k Polským hranicím. Přes město se jezdilo minimálně. V autě jsme byli 4, někdy i 5. Seděla jsem uprostřed a mačkala se mezi lidmi. U jízd jsem často slýchávala „Teď pojedeme rychle, ale u zkoušek pomalu“. Takže značka s nejvyšší povolenou rychlostí 30 pro mě neplatila, protože na to se hrálo až u zkoušek. Druhé auto, kterým jsem jezdila, bylo Fiat Stilo. Pokažená spojka, chybějící kliky u dveří, motor byl pokažený. V autě se běžně kouřily 3 cigarety během jízdy, popel byl na zemi, na sedačkách. Občas když jsem seděla vzadu, si pan Stránský zakouřil společně s žákem a pokecali si, když zastavili před domem jiného žáka. Jízda někdy trvala i 15min, protože si pan Stránský musel vyřídit něco v bance, takže jsem na něj čekala půl hodiny před kanceláří, než si vše vyřídil a pak jsem se jen zavezla domů. Couvala jsem asi 5x. Podélné parkování, rozjezdy do kopce na ručku jsem nedělala ani jednou!
  Celkem jsem měla 14 jízd, zatímco v jiných autoškolách mají za stejnou cenu 28. Jízdy se mi odkládaly a měla jsem 2 měsíce pauzu, protože „nebyl čas“. Dostala jsem se k jízdě den před zkouškami a na to nikdy nezapomenu. Auto u Globusu nešlo nastartovat a musela jsem pana Stránského 4x ROZTLAČIT. Než došlo ke zkouškám, bylo mi sděleno „Kdyby něco teorii jsi měla, zdrávku jsi měla, kdyby se pan komisař ptal.“ Testy jsem zvládla, ale jízdy otřesné. Každý rozjezd jsem doufala, ať se auto rozjede a nezůstanem někde stát.
  Abych vše shrnula, pokud chce někdo ztratit 9 měsíců a vyhodit peníze za nic, je tato autoškola dobrou volbou. Jinak autoškolu absolutně NEDOPORUČUJI.
 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Všem vřele doporučuji autoskolu Hardyn, osobne jsem jezdila s panem Hardynem a nemohu si na nic stezovat. Vzdy mi vysel vstric, behem jizd mi radil a vysvetloval co delam spatne a jak to delat spravne a mel se mnou opravdu velkou trpelivost za co mu patri me DIK!! Diky nemu jse zvlada i zaverecne zkousky. Takze za me urcite skvela autoskola
 • Autoškola Sedláček (okres Příbram) : Autoškola beze stresu a v pohodě.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : AUTOŠKOLA SMOLÍČEK? Nejlepší autoškola pod sluncem!:) Tuto autoškolu jsem si vybrala poté, co jsem neudělala zkoušku u autoškoly Petra. Autoškolu jsem dělala dlouhých 9 měsíců!!! Rozhlodla jsem se tedy pro autoškolu Smolíček, o které jsem slyšela jen to nejlepší a vše se mi potvrdilo. Pan Smolka byl velice ochotný a ihned mě zapsal. Do týdne mi sjednal termín zkoušek a co nejdříve mi naplánoval jízdy. Jezdila jsem v novém krásném autě. Pan Smolka dovede vše skvěle vysvětlit a co je hlavní, dokáže pobavit. Je prostě číslo 1:) To, co jsem se naučila během 9 měsíců u jiné autoškoly, mi dokázal vysvětlit během 1 hodiny. A musím říct, že jsem už během první hodiny zjistila, kolik jsem toho z předchozí autoškoly nevěděla. Hodiny byly velice zábavné a mám díky nim spoustu zážitků. Nejvíce mě na tom mrzí, že jsem si tuto autoškolu nevybrala jako první, protože by těch skvělých zážitků mohlo být daleko víc. Zkoušky jsem udělala a jsem za to velice vděčná:) A proto chci panu Smolkovi ještě jednou poděkovat za všechno, co mě naučil.
 • Autoškola Blaheta (okres Nový Jičín) : Trpělivý a osobní přístup učitele k žákům, mnohaleté zkušenosti učitele s učením žáků v autoškole. Na prvním místě opravdu trpělivost, to dnes má málokdo - jde o muže-učitele :-). Každopádně mohu tuto autoškolu doporučit. Jen ta cena je vyšší než ve velkých městech - není zde taková konkurence, což je ale zase na druhou stranu dobře, protože se vám učitel opravdu věnuje.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Super autoškola . Na jízdy jsem dostal Pana instruktora Spustu a musím říct , že nikoho jiného bych nechtěl, s klidem dokázal naučit , vysvětlit a poradit. Za mě maximální spokojenost.
 • Autoškola MODUS (okres Olomouc) : Super přístup, doporučuji.
 • Autoškola MODUS (okres Olomouc) : Zdravím všechny,
  Po dlouhém rozhodování,kterou autoškolu si vybrat v Olomouckém kraji jsem si vybral právě Modus a myslím že jsem udělal víc než dobře.Naprosto spokojený jak s teorií tak s jízdami se super instruktorama,kteří opravdu naučí (ještě jednou díky) žádný stres,žádné řvaní :) Rozhodně doporučuji
 • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : Byla jsem spokojená pán Hodač,je velice vstřícný a trpělivý učitel tuto autoškolu můžu doporučit... Děkuji
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Do RS jsem zacal chodit po doporuceni bratrem a rozhodne nelituji. Jizdy se planuji, aby to vsem vyhovovalo. Atmosfera perfektni, clovek se neciti jak pri maturite. Prave ze naopak. V aute vladne pratelska nalada a pohoda, takze si clovek z toho tak vezme daleko vice. Pripravi na zkousky a na vsechny chytaky. Takze pokud me zase chyti jdu urcite zase sem. Mohu jen doporucit.
 • Autoškola Easy (okres Liberec) : Neuvěřitelně arogantní a nezákaznické chování. Tuto autoškolu jsem chtěl využít vzhledem k poměrně dobré zkušenosti s kurzem skupiny "B" v roce 2006. Situace se ale zřejmě rapidně změnila. První kontakt po letech jsem s nimi měl na konci září 2016, kdy jsem volal kvůli zájmu o kurz a zkoušku skupiny "A". Bylo mi řečeno, že kurzy již v roce 2016 probíhat nebudou a mám se ozvat příští rok. V pořádku. Zkoušel jsem proto volat po druhé v lednu, abych zjistil situaci a pan Kobera mi oznámil, že ještě brzy, mám to zkusit na začátku března. Nedalo mi a volal jsem dnes (konec února). Chtěl jsem vědět více informací a kdy mohu začít, protože jsme byli v kontaktu již řadu měsíců a na jaře chci už cestovat s "áčkem". Arogantním způsobem mi bylo sděleno, že pokud nemám přihlášku, tak nebudu mezi prvními i v souběhu s faktem, že jsem s autoškolou v kontaktu již od září. Na to mě ale pan Kobera v září, ani v dalších telefonátech neupozornil. Když jsem se ho zeptal, proč tomu tak je a zda si ze mně dělá legraci, tak mi řekl, že se o tomto nebudeme vůbec bavit, že mají internet a tam přihlášku. Když jsem se ho znovu ptal, proč mě na to neupozornil telefonicky a proč když o mně ví dopředu, tak se mnou nepočítá, následně položil telefon. Žijeme v socialismu, kdy byla jedna autoškola a nemusela mít zájem o své klienty? Doporučuji výrazně zapracovat na chování k zákazníkům a k lidem obecně. Váš přístup je ukázkový případ arogance a nezájmu o klienta.
 • Autoškola Easy (okres Liberec) : Neuvěřitelně arogantní a nezákaznické chování. Tuto autoškolu jsem chtěl využít vzhledem k poměrně dobré zkušenosti s kurzem skupiny "B" v roce 2006. Situace se ale zřejmě rapidně změnila. První kontakt po letech jsem s nimi měl na konci září 2016, kdy jsem volal kvůli zájmu o kurz a zkoušku skupiny "A". Bylo mi řečeno, že kurzy již v roce 2016 probíhat nebudou a mám se ozvat příští rok. V pořádku. Zkoušel jsem proto volat po druhé v lednu, abych zjistil situaci a pan Kobera mi oznámil, že ještě brzy, mám to zkusit na začátku března. Nedalo mi a volal jsem dnes (konec února). Chtěl jsem vědět více informací a kdy mohu začít, protože jsme byli v kontaktu již řadu měsíců a na jaře chci už cestovat s "áčkem". Arogantním způsobem mi bylo sděleno, že pokud nemám přihlášku, tak nebudu mezi prvními i v souběhu s faktem, že jsem s autoškolou v kontaktu již od září. Na to mě ale pan Kobera v září, ani v dalších telefonátech neupozornil. Když jsem se ho zeptal, proč tomu tak je a zda si ze mně dělá legraci, tak mi řekl, že se o tomto nebudeme vůbec bavit, že mají internet a tam přihlášku. Když jsem se ho znovu ptal, proč mě na to neupozornil telefonicky a proč když o mně ví dopředu, tak se mnou nepočítá, následně položil telefon. Žijeme v socialismu, kdy byla jedna autoškola a nemusela mít zájem o své klienty? Doporučuji výrazně zapracovat na chování k zákazníkům a k lidem obecně. Váš přístup je ukázkový případ arogance a nezájmu o klienta.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY