Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Zdeněk Mazal (okres Olomouc) : Tato autoškola mě při výběru zaujala, ačkoli jsem ji moc neznala. Nicméně již při prvním setkání s panem Mazalem jsem si byla jistá, že to byla dobrá volba. Pan učitel je velmi příjemný, žáka nijak nestresuje a všechno dobře vysvětlí. Dělat řidičák u pana Mazala je opravdu radost. Kdybych si měla vybrat znovu, neváhám, a zvolím stejně. Moc doporučuji :)
 • Autoškola Polčák (okres Liberec) : Zkoušky ještě nemám. Bylo mi při platbě řečeno, že to stihnu do konce prázdnin, mezitím uběhl rok a jediné co mám je stres z jízdy. Neprofesionální přístup. Arogantní poznámky na mě sypal i před komisařem. Při závěrečných zkouškách se mě nezastal, prý aby byl zadobře s komisařem. Kdybych to věděl před rokem, nikdy bych k němu nešel.
 • Autoškola Polčák (okres Liberec) : Když se ohlédnu a zamyslím, volil bych jinou autoškolu, s panem polčákm jsem se naučil možná tak trasu z liberce do chrastavy nebo turnova a přístup taky nic extra ze začátku to vypadalo ideálně, ale to bylo fakt jen tu první lekci pak už to tak super zážitek nebyl
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Všechno proběhlo v naprostém řádku, byla i spousta srandy a příběhů, kterými jsem měsíc bavil kolegy. Kdybych řekl jen jedno špatné slovo, musel bych si upilovat frňák. Pokud se chcete naučit nadprůměrně (samozřejmě na začátečníka) řídit a hlavně bez zbytečného stresu, je to pro vás jasná volba. Pokud máte záchvaty smíchu a pojedete s panem Smolou, vyhněte se diskuzím o bylinkové zahrádce na terase, myšlenkách na díry na vozovce a zákopu pro stojícího střelce.
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Absolutní spokojenost! Můžu jen doporučit! Top
 • Autoškola Herzán (okres Karviná) : Autoškolu Herzán rozhodně nedoporučuji, na domluvené jízdy pan Kvíčala jezdil pravidelně pozdě, bez omluvy. Jízdy netrvaly 45 minut, ale tak 30..a mít 2-3 jízdy měsíčně je fakt málo..Neprofesionální přístup. Moje velká a osudová chyba..
 • Autoškola Iveta Galatíková (okres Karviná) : Výborná autoškola, po několika neúspěšných zkouškách v jiné autoškole jsem zde přešla a můžu říct, že teprve tady jsem se naučila řídit.Skvělý přístup, spolehlivost a zkoušky na poprvé. Rozhodně doporučuji.
 • Autoškola Student (okres Praha 2) : V autoškole jsem dělala B a A.

  Celkový průběh kurzu byl fajn. Teoretická příprava je na vysoké úrovni.

  Učitelem A a B byl Miroslav Petrásek. Je profesionál v tom co dělá, dá se s ním vždy dohodnout, trpělivý a přátelský. Snaží se najít způsob člověka naučit v rámci 13-20 hodin co máte zaplaceno. A i když jsem chtěla rovnou velké A bez jakékoliv znalosti o motorce - prostě chci a je to - podařilo se to. Potřebuje to víc hodin a praxe a byla to dřina ale s podporou učitele to šlo.

  Holky z kanclu jsou taky profi - respekt za obrovskou trpělivost a výbornou komunikace.

  Když jste četli jiné hodnocení a máte dojem že to nejlepší co je v autoškole jsou Mira Petrásek a holky v kanclu tak je to pravda)))

  Obě zkoušky jsem zvládla teorie z 1 a praxe z 2 pokusů. Je to asi o štěstí a moji nervozitě)))

  Dokonce kámoška která u pana Petráska byla na kondiční jízdě pak řekla " Ty máš lepšího učitelé než já". Takže klidně ho mohou doporučit.

  Co je trochu problém tak termíny zkoušek na jízdy - když jste to nezvládli poprvé tak docela trvá dostat další termín. Vím že za to autoškola nemůže - rozhoduje o tom magistrát, ale je to demotivující.

  Za gramatické chyby se omlouvám - čeština je pro mne cizí jazyk.

  Hodně štěstí a ať zkoušky dopadnou z 1 pokusů)


 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Na prvním místě je nejspíš nutné podtrhnout skutečnost, že narozdíl od svých vrstevníků jsem se do autoškoly nijak nadšeně nehnala, spíše šlo jen o výsledek postrkování od lidí v mém okolí, a podle toho jsem tedy i do autoškoly zprvu šla - zprvu.

  Ale musím říct, že díky Autoškole P+R se mi dost zásadně změnil pohled na věc.

  Nejen, že zde učí nesmírně sympatičtí lidé, díky kterým je jedna radost chodit dokonce i na teorii - a to přes skutečnost, že nikdo z mých známých teorii u ostatních autoškol nikdy nechválil, ba naopak, ale především perfektně znalí svého oboru, takže nemusíte trpět dojmem, že jste v rukou někoho naprosto nekompetentního (jako jsem také mnohokrát slýchala).

  Navíc samotná autoškola sídlí v srdci Holešovic, což vám na jednu stranu zajišťuje jednak poměrně perné první hodiny, ale zároveň i právě zaručuje, že se zaběhnete do pražské dopravní smrště ihned od začátku, a v budoucnu tak (doufejme!) i bezproblémově.

  Jestliže volit nějakou autoškolu, pak jednoznačně tuto. :)
 • Autoškola CooL (okres Brno) : Autoškolu Cool můžu jen doporučit. Je to autoškola na vysoké úrovni, a to hned v několika ohledech. Vozový park super a všichni instruktoři jsou příjemní a snaží se vás opravdu naučit jak správně řídit a jak se správně chovat v silničním provozu.
 • Autoškola VIVA (okres Uherské Hradiště) : Pan Vicena je trpelivy, klidny a ochotny. Vsechny jizdy probehly v pratelskem duchu, což mi jako tremistce velmi pomohlo. :-)
  Moc dekuji za pozitivni zkusenost!
 • Autoškola Beetle (okres Karlovy Vary) : Moc nových kšeftů a málo učitelů/vozidel.
  Nestíhají a žák má jednu jízdu za týden, kolikrát i tu zruší jen pár hodin předem. Autoškola minimálně na 3 měsíce..
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Jako instruktora jsem měla pana Spustu. Byla jsem s ním spokojena. Vždy se mi snažil vyhovět, před a po jízdách mě vyzvedl a zavezl, kam jsem potřebovala. Při výuce nechyběl ani humor. Jediná věc, na kterou bych si mohla stěžovat, je nácvik parkování. Nejsem si jistá, zda byl dostatečný.
 • Autoškola Pristaš (okres Praha 8) : Dobrý den míle kamarádi chci se rozdělit o přístupů P.Pristaše.Je to naprosto skvely člověk,ma s novačky trpelivost,celyurz probihal klidne.Vše co jsem potrebovala bylo vždy vysvětleno. Presto že jsem z autoškoly melavelky strach,jsem z jejiho prubehu nadčena.!!!!!!VŘELE DOPORUČUJI!!!!!.
 • Autoškola KETTY (okres Kutná Hora) : díky recenzi jsem se přihlásila do autoškoly ketty nelituji výborný přístup paní kettnerová je profesionál at je vám 18 nebo 50 let neváhejte a přihlaste se tímto vám mocděkuji za trpělivost a výbornou přípravu k závěrečným zkouškám ještě jednou moc děkuji šimonová ladislava
 • Autoškola AB - STŘED (okres Ústí nad Labem) : S autoškolou Střed jsem byla více než spokojena. Pan Jelen i pan Buchl jsou úžasní učitelé. Včera jsme s kamarádkou absolvovaly závěrečné zkoušky. Vše dobře dopadlo hlavně díky panu učiteli Jelenovi, který nás perfektně připravil. Po celou dobu byl velmi trpělivý, hodný, vše vysvětlil. Jízdy s ním byly pohodové, učil nás všemu, co bylo potřeba. Vycházel nám vstříc s časem jízd, protože jsme obě pracující. Jeho, až otcovský přístup je prostě skvělý. Nemůžu souhlasit s jedním výše uvedeným hodnocením, ohledně třídy. Je sice stará, ale pokud vás v ní učí profíci, jakými jsou oba učitelé, není co řešit. Panu Jelenovi bych tímto chtěla ještě jednou poděkovat a popřát spoustu úspěchů. :-)
  Tuto autoškolu určitě budu s radostí doporučovat.
  Dana Ugurelli
 • Autoškola AB - STŘED (okres Ústí nad Labem) : Tuto autoškolu budu určitě doporučovat dál. Dnes jsme s kamarádkou úspěšně složily zkoušky. A to hlavně díky panu učiteli Jelenovi, který nás celou dobu trpělivě učil všemu, co bylo potřeba.Právě díky jeho klidnému, až otcovskému přístupu se nám autoškola dělala dobře . Je velmi hodný a trpělivý. Podle ostatních žáků měl stejný přístup i pan Buchl.Pan Jelen nám vždy vyšel vstříc co se týče jízd, které s ním byly pohodové, vše trpělivě vysvětloval.Touto cestou mu ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů. Dana Ugurelli

  P.S. nesouhlasím s jedním hodnocením zde, co se týče učebny. Je sice už stará, ale pokud vás v ní učí super učitelé a profíci jako jsou oba výše zmínění pánové, není co řešit.:-)
 • Autoškola Lubomír Svoboda (okres Vyškov) : Autoškolu na velké A, jsem se rozhodl udělat ve 40 letech. Na motorce jsem do té doby nikdy nejezdil. Především chci vyzvednout práci instruktora Pepy Dolejše. Rozvrhnul jízdy, tak že jsem byl dobře připravený na zkoušky. Dobrá práce. Martin Dvořák
 • Autoškola Auto Tichý s.r.o. (okres Ostrava) : Autoškolu jsem se rozhodla absolvovat o dost později než velká část lidí a to ve věku 25/26 let. Odhodlávala jsem se dlouho především kvůli panické hrůze z aut. Vybírala jsem tedy pečlivě a rozhodně jsem nešlápla vedle. Teoretické hodiny byly pojímány prakticky a z velké části pokryly znalosti potřebné k testové části závěrečné zkoušky. Já byla poctivá a absolvovala jsem všechna témata, což hodnotím veskrze pozitivně. Samotné jízdy pro mne byly obrovským strašákem a noci před nimi jsem kolikrát probděla – samozřejmě zbytečně, protože mě čekali profesionální, vysmátí a důvtipní instruktoři, kteří mě ostravským provozem prováděli se vší trpělivostí. Právě díky jejich asertivitě a toleranci jsem z autoškoly neutekla po první jízdě a spolu s nimi se se svým strachem poprala. S přibývajícími jízdami v mém „jízdním pasu“ už jsem byla klidnější a na výcviky se začala i těšit. Na závěrečnou zkoušku jsem byla výborně připravená. Třebaže první pokus dobře nedopadl (vjezd do zákazu u pana komisaře prostě neukecáte), druhý už jsem zvládla a to i když se mi u pouštění spojky nervozitou klepala celá noha. Všem v autoškole Tichý moc děkuji za to, že se jim podařilo ze mne vykřesat řidičku! A věřím, že dobrou.
  Petra Polesová
 • HeleAutoškola (okres Praha 8) : Celkem dobrá autoškola, vyučující veskrze v pohodě. Ten můj se sice více než mému řízení věnoval vlastním věcem, ale to nakonec nebylo na škodu. Hodiny teorie užitečné a dokonce i zábavné.
  Výhrady bych měla dvě: výuka postupovala hodně pomalu, takže parkování jsme stihli sotva poslední hodinu, na větší silnici jsme se prakticky nedostali.
  Druhý problém jsem měla s paní Helenou, která je v pohodě, když s ní člověk souhlasí, nebo když s vámi podepisuje přihlášku. V jiných případech se chovala hodně arogantně a musela si neustále dokazovat, že hlavní slovo má ona. Měla jsem s ní pár jízd a takovou "buzeraci" jsem nezažila.
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY