Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Rozmýšlení netrvalo dlouho a já se rozhodla pro tuhle autoškolu na základě doporučení přátel a recenzí. Teď můžu s jistotou říct, že to byla opravdu ta nejlepší volba. Pan Smolka s paní Smolkovou jsou velice příjemní a ochotní lidé se správným smyslem pro humor. Na teoriích s panem Smolkou se zasmějete, nepoznáte nudu a hlavně si z té hodiny plno věcí odnesete. Mé
  největší DÍKY patří panu učiteli, ke kterému jsem byla přidělena na jízdy. Pan učitel Pepa Budina- neskutečně trpělivý člověk.:) Na první hodinu jsem přicházela s nervozitou a na další jízdy nešlo nic jiného, než se těšit.:) Od začátku byl veselý, klidný a hodný. Vždy všechno vysvětlil s klidem, nikdy nezvýšil hlas, podpořil a podržel, když bylo třeba, byl opravdu trpělivý a hlavně jsem ráda, že mi věřil. V můj úspěch u zkoušky mi věřil víc, než já sama. A také díky němu jsem je zvládla napoprvé. U zkoušek opravdu podrží a je pěkné vidět, jakou z vás má radost! Pane učiteli, už teď mi ty klidné hodiny ježdění s Vámi chybí a bude nezvyk sedět v autě bez Vás. :D
  Pan Smolka i p. Budina mají srdce na správném místě, a jsem ráda, že jsem je poznala. Nejlepší učitelé=nejlepší autoškola. Moc vám za všechno děkuji!!!
 • Autoškola JK (okres Rychnov nad Kněžnou) : Pan Kvapil mě skvěle připravil na zkoušky a naučil mě vše co jsem potřebovala... Všechno umí vysvětlit vřele doporučuji všem!
 • Autoškola Bušta (okres Jičín) : Autoškolu Bušta doporučuji všem, mají ke svým žákům i starším, což je můj případ, osobitý, profesionální přístup a trpělivost a jako bonus je s nimi legrace.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškolu jsem si vybrala na základě doporučení přátel a recenzí. S výběrem jsem velmi spokojená. Vše probíhalo snadno. Vždy se dalo na všem domluvit. A co je pro mě důležité, že jsem se po celou dobu kurzu bavila. Když se blížily zkoušky a já si nebyla jistá, pan Smolka mi dodal sebevědomí. To mi hodně pomohlo a možná i proto se mi vše podařilo zvládnout na poprvé. Líbila se mi radost pana Smolky, když viděl mou radost z toho že jsem zkoušky zvládla. :)
  Paní Smolková byla taky vždy milá a příjemná. V den zkoušek přišla a všechny nás podpořila.
  Děkuji Dana
 • Autoškola Holas (okres Brno) : Doporučuji všem, i (hlavně) mimobrněnským! Nejlepší přístup všech instruktorů, trpělivost a bezvadná připrava :)
  Zkoušky na první pokus a především bez stresu.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : S výběrem autoškoly jsem váhala poměrně dlouho, ale díky mnoha recenzím a doporučením jsem volila právě pana Smolku. Musím říct, že jsem si vybrala nejlépe jak jsem mohla. Už první telefonát ohledně domluvy byl dobrým znamením. Příjemný hlas, milý přístup a hlavně ochota. První setkání hodnotím úplně stejně a o teoriích podaných v mnoha případech zábavnou formou ani nemluvím. Nemůžu snad říct jedinou špatnou věc. Hlavně musím ocenit tu neskutečnou trpělivost právě pana Daniela Smolky, kterému vděčím za vše a především za to, že jsem to všechno zvládla hned na poprvé. Nesmím zapomenout zmínit také usměvavou paní Smolkovou, která už na první pohled působí sympaticky. Hodnotím tedy tak kladně, jak to jen jde! Pokud také váháte s výběrem autoškoly, Autoškola Smolíček je jasnou volbou.
 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Bylo to skvělé!
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Vstřícní a ochotní zaměstnanci. Skvělá komunikace a práce s učni. Vždy se snažili vyjít vstříc a udělat maximum.
 • Autoškola Jaroslav Lepík (okres Frýdek-Místek) : Výborná autoškola. Byl jsem velice spokojen s přípravou a vedením ke zkouškám. Dík patří panu Rusinovi při teorii za jeho rady a lehce pochopitelný výklad, dále panu Lepíkovi za bezproblémovou organizaci, ochotu a vstřícnost. Největší dík patří panu Pavlíkovi za jeho vedení a klidný přístup při jízdách a také trpělivost když se mi něco nedařilo. Autoškolu bych s klidným srdcem doporučit svým známým.
 • Autoškola Student (okres Praha 2) : Úplná katastrofa
  Ne jen že termíny na jízdy jsou zhruba po měsících ale u zkoušek vás vyhodí opravdu bez jakéhokoli důvodu. Lidé co jsem tam potkal to dělali třeba na 4x jen aby si nahrabali více peněz z opakování záverečních jízd a za přikoupení kondyčních jízd. Toto rozhodně nedoporučuji cena je sice přívětivá ale ve skutečnosti zaplatíte mnohem více než kdekoli jinde.
 • Autoškola Student (okres Praha 2) : Tuto autoškolu rozhodně nedoporučuji!
  Zaujala mě levná cena basic pro skupinu B. Přihlásila jsem se v říjnu 2017. Obchodníka jsem si přednášky a začala jezdit. Za instruktora jsem měla paní Tomkovou, což je milá paní s příjemným hlasem, ale jakmile uděláte chybu ještě víc vás vystresuje. Jízdy jsem měla nárazově, maximálně 2x v týdnu, ale pak třeba delší dobu ne. Prý bylo moc lidi takže když jsem jela jednou za týden tak jsem byla velmi ráda. Začala jsem jezdit v prosinci 2017 a dokončila výcvik koncem května 2018.
  Pak jsem dělala teoretické zkoušky, které jsem dala napoprvé. Pak jsem čekala mesic na to až budí moci udělat i ty praktické. Když jsem si chtěla zařídit kondiční jízdy, abych si to oživila během toho měsíce, tak mi paní instruktorka neodepisovala ani když jsem ji psala asi 4 sms. Přišel den zkoušek a já po měsíci seděla v autě. Nicméně jsem jizdu zvládla, a měla jsem z toho dobrý pocit. Pan komisař mě ale vyhodil za věc u které dodnes nechápu kde byla chyba. A ikdyz jsem se na to ptala ostatních lidí co řidičák již mají tak mi říkali, že v tom nevidí chybu. Ale nevzdala jsem si to a řekla jsem si, že to dam priste. Další termín jsem dostala 14. Srpna. Takže skoro dva měsíce od poslední zkoušky. Chtěla jsem si teda vzít kondiční jízdy, ale autoskola mi napsala ze paní Tomková je na dovolené a tak ze jízdy pojedu v úplně jiném autě než jsem jezdila celý svůj výcvik. Za omluvu ze mi daji 45 min zdarma. Jezdila jsem tedy jednu jizdu která měla 1,5 h s panem instruktorem Sklenářem, krásně se mi s nim jezdilo a velmi mi vyhovoval. Také jsem byla zvyklá na auto se kterým jezdí paní Tomková. Je to stará Škodovka, která oproti té se kterou jsem jela s p. Sklenářem hned chcipne. S těmi novými skodovkami se jezdí krásně. Bohužel jinou kondiční jizdu jsem neměla protože byly vsechny zabrané. Dnes jsem měla zkoušky zaplatila jsem 1100 jen za opravu, během čekání až přijdu na řadu jsem se bavila s ostatními studenty. Někteří říkali ze teď pojedou zkoušku již počtvrté. Byl tam pouze jeden student nebo dva co jeli poprvé. Bavilo jsme se i o tom, ze minule z 15 lidi to udělali jen 2!!! Což mi přijde naprosto šílené. A v tomto případě si myslím ze buď je tedy chyba na straně autoškoly, ze své studenty řádně nepripravi a nebo to dělají naschvál protože z toho mají peníze za každou opravu! Pan instruktor Sklenář mi i říkal ze tam vyhodili člověka ze překročil nejvyšší povolenou rychlost o 1km/h. Hledají maličké chybičky aby měli důvod vás vyhodit.
  Dnes mě opět vyhodili za to ze jsem zaparkovala na jednom místě a protože jsem zastavila a komisař nic neříkal tak jsem si řekla ze jsem možná zaparkovala špatně. Tak jsem preparkovala vozidlo a on mi rekl proč jsem nezůstala na tom prvním. A ze jsem prý ještě blbě vyjela na začátku jízdy z řady, což ano mohla jsem vyjet více plynule, ale nevidím v tom nějakou zásadní chybu.

  V celku tato autoskola láká na levnou cenu, ale ve výsledku zaplatíte víc než kdekoliv jinde. A bude vám to trvat třeba i rok než ji uděláte. Z této autoškoly odcházím velmi nespokojená, a to tak ze bohužel musím nechat špatnou recenzi a udelam si zkoušky v jiné!!! Nehodlám cekat dva měsíce na zkoušky od kterých mě vyhodí
  P.S.: lidé v kanceláři byli milí a ochotni, což vidím jako jediné plus
 • Autoškola Elko Hodonín (okres Hodonín) : Nejen, že se pan učitel snažil mi dělat sexuální návrhy, ale ještě poslouchat ty jeho nechutnosti, že má dnes v zadnici kolík a podobně. ZA ME ELKO NIKDY VÍC
 • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : Autoškolu vřele doporučuji, nemám nic, co bych vytkla. Doporučuji i těm, kdo se k řidičskému průkazu, podobně jako já, odhodlávali déle;) Já sama si ji vybrala na základě bezpočtu kladných referencí a rozhodně je sama svou zkušeností potvrzuji. Pan Hodač je velmi trpělivý, při výuce skutečně poctivý, vše potřebné vysvětlí. Určitě doporučuji!
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Můžu v klidu říct že tato autoškola je nejlepší ! Pan učitel Smolka vše krásné vysvětlí že tomu každý porozumí, je velice vstřícný a hodný ,na všem se dá v klidu domluvit. Teorie jak by jsi každý myslel že bude nudná.. tak zde rozhodně neni! Při teorii se člověk zasměje a vse co pan učitel vysvětlí se potom velice dobře pamatuje. Chtěl bych velice poděkovat za všechno. A jsem velice rád že jsem si vybral právě tuhle autoškolu !! Protože lepší autoškola než tahle není ! Všem velice doporučuji !!
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : "Se Smolíkem právě, budeš řídit hravě" slogan téhle autoškoly mluví za vše. Neni problem si kdykoliv domluvit jizdy nebo je posunout, teoretická část výuky, byť se může zdat nudnou, tak tady to neplatí. Pan Smolka je klidný se smyslem pro humor. Autoškolu stoprocentně doporučuju.
 • Autoškola AHHA (okres Brno) : K autoškole mám pouze jednu jedinou výhradu, která se dá ale považovat i za moji chybu. Celý začáteční proces mi připadal maličko zdlouhavý, takže od rozhodnutí začít výcvik trvalo přibližně měsíc a něco než se tak opravdu stalo. Celý "kurz" pak trval měsíc a půl. Jinak jsem byla se vším naprosto spokojená, zkoušky jsem udělala napoprvé, troufnu si říct, že důležité základy pravidel i řízení jako takového umím velmi dobře a za to vděčím svědomitým instruktorům a jejich přístupu k žákům. Velice promyšlená je také povinnost napsat si zkušební test po 7 prvních jízdách, bez jehož úspěšného splnění není možnost domlouvat termíny dalších jízd. Eliminuje to neúspěšnost autoškoly u testů a opravdu vás to donutí se naučit. Velmi vřele doporučuji všem.
 • Autoškola Radek Daniel (okres České Budějovice) : Autoškola Daniel je profesionální, alespoň v té míře, že se vždy domluvíte. Já osobně jsem dělal A2 a ačkoli jsem měl pouze dodělat závěrečky, když jsem přestoupil, tak mě i to přišlo na cca 4000. Jelikož jsem byl nucen zaplatit 800 korun za stupačku uraženou během jízdy. Ale i tak myslim, že bych jo doporučil. Pouze je třeba často volat, jelikož pan Daniel neprojevuje moc iniciativy.
 • Autoškola Zdeněk Mazal (okres Olomouc) : Tuto autoskolu jsme udelali s pritelem oba. Cena kurzu je prijatelna a v hodinach se toho da spousta pochytit,pokud se clovek alespon trochu soustředí. V hodinach vse pobiha formou videi a diskuse,coz by bylo uplne v poradku, kdyby se videa nesekala. To je pro me asi jedina vec,kterou bych vytkla. Jinak pristup pana Mazala je individualni, prijemny a hlavne bych ocenila,ze to zvlada vse sam. Podle me nejvetsi vyhodou teto autoskoly je,ze mate stale stejneho skolitele, takze vi,co uz mate zvladnute a na cem je jeste potreba zapracovat. Vtipky pri jizdach vzdy rozesmeji a pobavi a vse probiha v pohodove atmosfere. Za me nejlepsi! Dekuji!
 • Autoškola Zdeněk Mazal (okres Olomouc) : Několik let jsem byla přemlouvána k řídičáku a nikdy jsem jej nechtěla, protože na jsem na to neměla buňky. Nakonec jsem se nechala rodinou ukecat a šla do toho. Známí mi doporučili právě pana Mazala, že je prý hrozně fajn. Nemýlili se už od první hodiny teorie je poznat, že je to velmi milá a klidná osoba.Velmi se mi líbí přístup, že hned žáky neposílá první hodinu do provozu, centra dokud se na to necítí. Nechá žáka uklidnit pár hodin jízd a pak se pomalinku pokračuje. Vlastně smekám před naším zlatým panem učitelem, že to se mnou vydržel a měl trpělivost:-D jsem člověk neustále ve stresu a velký negativista, ale s ním se člověk uklidní. Nejlepší jsou jeho vtípky a přirovnávání dopravních situací. Na to myslím pořád. Co se týče připravenosti, tak maximum spokojenost. testy jsem zvládla napoprvé stejně jako jízdy. Možná netrvá celý kurz měsíc, ale déle, ale za to apeluje na to aby žák byl maximálně připravený. Už nevím co dodat možná jen to, že ve své žáky věří. Domluva co se týká jízd skvělá a je ochoten jezdit i o víkendu.
  Proto mohu jen vřele doporučit právě tuto autoškolu pana Mazala.
  Děkuji za vše.
 • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : Do autoškoly pana Hodače jsem šla na doporučení několika mých přátel, kteří si ji moc chválili, tudíž rozhodování jsem měla jednoduché. Musím říct, že i já jsem byla velice spokojená. Po celou dobu výcviku nebyl jediný problém, s panem Hodačem se skvěle komunikuje, je velice vstřícný a jeho přístup je profesionální, má se všemi trpělivost, což pro mě bylo směrodatné. S autem se jezdilo skvěle, vše šlo zlehka a bude se mi ještě stýskat :)
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY