Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškolu Smolíček jsem si vybrala na výborné doporučení mé známé a mohu jen doporučit dále.
  Hodiny teorie pana Smolky jsou velmi příjemné, jak už vtipy obohaceny, tak vyprávěné stylem, který je výborný na zapamatování. Jízdy probíhaly vždy za příjemné atmosféry a mé chyby byly s klidem vysvětleny.
  Tímto bych ráda poděkovala panu Smolkovi, nejen za přípravu ke složení (teď již úspěšné) zkoušky, ale i za sympatický a milý přístup k žákům autoškoly.
  Vřele doporučuji všem těm, kteří zrovna autoškolu hledají.
 • Autoškola Foltyn (okres Karviná) : Autoškolu mi doporučila kamarádka a já můžu jen vřele doporučit dále. Pan učitel Kašpar byl velice trpělivý a ochotný. Lekce s paní Kašparovou byly zase velmi naučné a zábavné. Jsem maximálně spokojená. Moc jim tímto děkuji za vše co mě naučili.
 • Autoškola Semafor (okres Praha 6) : Velmi neprofesionální přístup ze strany paní Benešové (majitelka a hlavní koordinátorka) - neochota, nezájem.
  Co se týče příplatků za nepovedené testy z jízd - ceny jsou opravdu nadsazené oproti jiným autoškolám.
  Přístup učitelů - průměrný.
  Celkově autoškolu nedoporučuji.
 • Autoškola Milan Daubner (okres Olomouc) : Souhlasím s hodnocením::Pochybné jsou akorát metody chamtivého, sprostého a neschopného majitele této autoškoly

  kup si prostenal kámo a nevytahuj péro před dřevákama, nedělá to dobrý dojem

 • Autoškola Milan Daubner (okres Olomouc) : Účelem této autoškoly je posmívat se, za jízdy se rýpat v nose místo něco žáka naucit, pak si vytahnout ptaka a dvakrát třikrát obechcat auto. Pak Vám pan Daubner řekne že byste si měly koupit tak 50 jízd....kdo neni zvědavý na obnažováni postaršiho pána, ať jde jinam...
 • Autoškola Kometka (okres Brno) : Pan Liška je svérázný a přísný, ale právě tímto přístupem mě donutil vydat ze sebe to nejlepší a hned při první hodině mi řekl, že pokud by se mi v průběhu kurzu cokoliv nelíbilo, mám se ihned ozvat. Po každé jízdě mi řekl, na co je třeba se více zaměřit a co mi naopak šlo. Cena kurzu je skvělá. Při některých jízdách jsme si skvěle popovídali o všem možném, takže to pro mě bylo i příjemné odreagování. Jízdu vždy přizpůsobil mým možnostem a potřebám.
  Díky panu Liškovi jsem udělala zkoušku napoprvé. Moc mi pomohl.
  Děkuji:-)
 • Autoškola DPO (okres Ostrava) : Cena základního kurzu je příznivá... Bohužel tím to končí. Člověk by si řekl že autoškola dopravního podniku bude mít zkušenosti s výukou. Řidičák sem sice udělal ale byl to "porod". Když se hlásit do teto autoškoly rozhodně bych se vyhnul p. Dohnalovi (jak už bylo v jiných recenzích řečeno). Tento člověk je naprosto neschopný učit. Nulová trpělivost a buzerace na první hodině při prvním sednutí za volant taky na klidu nepřidá. Nechápu že tento člověk příjemný asi jako hovno v trávě (nedej bože na botě :D) ještě "učí".
 • JF Autoškola (okres Příbram) : Pokud si vážíte sami sebe, utíkejte od této autoškoly pryč mílovými kroky a ať vás ani nenapadne se ohlížet. Opravdu nepříjemný zážitek, kdy jsem já, a jak jsem se později přesvědčila i další žáci, byla vystavovaná absurdnímu psychickému tlaku. Jestli nechcete, aby vám autoškolák kvůli maličkostem dával u krajnice srdceryvné půlhodinové přednášky, jak jste ho zklamali tím, že jste zaručkovali, nebo nezaparkovali na první dobrou (a vůbec nevadí, že to děláte poprvé), tak si najděte kohokoliv jiného v Příbrami. Pokud se chcete parádně pohádat a setkat s člověkem, který nemá soudnost - směle do toho! Nejsem žádná citlivka, ale co je moc, to je moc.
 • Autoškola Vacek (okres Praha 8) : Za mě nejlepší Autoškola ! U pana Vacka najdete skvělý , férový a lidský přístup . Kurz byl pro mě víc než kvalitní . Jako každý žák jsem dělala své chyby , ale nikdy jsem nezažila zvýšení hlasu či křik . Vše probíhalo v klidu , hodiny teorie byly vždy dodané vtípkem :) Vybrat si tuto autoškolu byla moje nejlepší dosavadní volba :)! Především jsem dostala kvalitní přípravu na zkoušku :) Pokud chcete za své peníze dostat kvalitní vzdělání neváhejte si vybrat tuto autoškolu ! Panu Vackovi patří moje velké Děkuji !
 • Autoškola Kometka (okres Brno) : Hrozná autoškola,zaplatila jsem si kurz a čekala jsem že se mnou bude zacházeno jako se zákazníkem. Pan Liška mě nic neřekl dokud jsem se na všechno nezeptala sama! Několikrát mě i slovně urážel. Za volantem jsem byla nervózni a vystresovana a bala se i cokoli delat aby zase nezačal rvat! Jeho vykecavaničko na benzince,cpani se parku pri jizde a argantni pristup vazne nedoporucuji!
 • Autoškola Pod Vavřincem (okres Domažlice) : Autoškola, která skvěle připraví na zkoušky, ale i jízdu v provozu. Výborná domluva ohledně času jízd. Trpěliví, ohleduplní a přizpůsobiví instruktoři.
 • HeleAutoškola (okres Praha 8) : Děkuji moc za kvalitní přípravu, díky níž jsem řidičem :D Doporučuji všem, kteří očekávají kvalitní služby, individuální přístup, super cenu, a hlavně trpělivost a vstřícnost :)
 • HeleAutoškola (okres Praha 8) : Jak čtu, stále nejsem jediná, kdo čeká na vrácení peněz, za nedodělaný kurz.
 • Autoškola Helena (okres Praha 9) : Paní Heleno, mám rád bezprostřední lidi takže jste mi lidsky sedla. Byl jsem rád, že jste na mě občas i zvýšila hlas, nebo mě ubezpečila, že nic není zadarmo. Protože to jsem přesně potřeboval i proto, abych byl do budoucna dobrý řidič. Ikdyž mám teď jen Fabii 1.2 tak vím, že jde o život ikdyž zrovna nejedu ve formuli. Děkuju Vám za super výuku, opravdu jste mě naučila myslet a přemýšlet jako zodpovědný řidič. A chtěl bych se držet věcí co jste mi říkala, hlavně nejezdit podle druhých. A věřte, že pokud bych měl doporučit autoškolu, tak to budete Vy. Protože máte dobré vyučovací metody a mám dojem, že od Vás, pokud to člověk pobere, může naučené postupy, čerpat člověk celý život. Dodnes si v autě nahlas říkám některé věci dokola co jste mi říkala a vnímám chyby a to je k nezaplacení. Jinak moje nabídka platí! Pozdravujte také syna! Technické věci mě vysvětlil velmi dobře a výborně řídí, měl by se naučit od Vás být občas přísnější a bude dokonalým následovníkem. Martin Trojan (doufám, že si pamatujete moje trefování děr na silnicích) :D
 • Autoškola Milan Daubner (okres Olomouc) : tohle nejsou pochybné stránky, ale recenze na všechny autoškoly v celé ČR

  pochybné jsou akorát metody chamtivého, sprostého a neschopného majitele této autoškoly

  kup si prostenal kámo a nevytahuj péro před dřevákama, nedělá to dobrý dojem
  ...................................
  :-) Už jen proto, že si tady může napsat své zvratky o prostenalu (podle sebe soudím tebe), kde jaké individum, jsou tyto stránky pochybné...:-) Ale někdo tomu říká recenze :-)
  A nazvat majitele autoškoly po tomto "textu" sprostým a neschopným, tak to, už chce opravdu kus "vrozené inteligence" :-)
  Naštěstí Vaše "kámo" nejsem...:-)
 • Autoškola Panter (okres Svitavy) : Vřele všem doporučuji Autoškolu Panter !! Oceňuji profesionální přístup, skvělou komunikaci, perfektní vyučovací metody, skvělé ceny !! Byl jsem velice spokojen s přístupem p. Martina Nespěšného !! Díky !!
  Jiří Stodola
 • Autoškola Milan Daubner (okres Olomouc) : tohle nejsou pochybné stránky, ale recenze na všechny autoškoly v celé ČR

  pochybné jsou akorát metody chamtivého, sprostého a neschopného majitele této autoškoly

  kup si prostenal kámo a nevytahuj péro před dřevákama, nedělá to dobrý dojem
 • Autoškola Red horse (okres Uherské Hradiště) : nikdy více u téhle bandy jako jediná autoškola si bere za opakování 350kč za znovu přihlášení do zkoušek a + 350kč pro dopravní inspektorák jsou schopní vás nechat opakovat klidně 10x protože ztoho mají peníze a to že to mají domluvené s inspektorama z hradiště radši ani nic neříkám. chaoticky rozvržené jízdy nikomu bych to nepřál...
  ------------------
  :-) No to je zase blábol :-) "dopravní inspektorát" si bere za opravné zkoušky PSP - 100,-kč a za jízdu 400,-kč a to podle zákona po celé republice !!!
  Kolik si vezme autoškola za opravné zkoušky záleží jen na ni...Ale určitě tam nikdo nebude kvůli Vašim opravkám dřepět celé dopoledne zadarmo :-) k tomu připočtěte cenu za Vaši opravnou jízdu a plno papírování a plánování spojených s Vaši opravnou zkouškou !!!
 • Autoškola Stopka (okres Blansko) : U této autoškoly jsem si udělal kondiční jízdu (v Brně), abych se po letech znovu rozjezdil a dostal odvahu a zpětnou vazbu.

  Domluva na termínu byla jednoduchá, už přímo v autě jsem pak instruktorovi vyložil své potřeby a ten mne nechal řídit nejprve za Brno a pak zpátky do města a na ty trasy, které jsem si potřeboval najet. Po cestě mne předem upozorňoval na jejich záludnosti, odpovídal na mé dotazy, radil s pruhy a řazením, výjimečně i přišlápl nějaký pedál, když mne něco překvapilo. Celou cestu mne pozoroval a mluvil i působil klidně, na konci mi pak shrnul, jak na tom jsem a v čem a jak bych se měl dál zlepšovat.

  Celkový můj dojem byl dobrý a na kondiční jízdy mohu tuto autoškolu doporučit.
 • Autoškola Red horse (okres Uherské Hradiště) : nikdy více u téhle bandy jako jediná autoškola si bere za opakování 350kč za znovu přihlášení do zkoušek a + 350kč pro dopravní inspektorák jsou schopní vás nechat opakovat klidně 10x protože ztoho mají peníze a to že to mají domluvené s inspektorama z hradiště radši ani nic neříkám. chaoticky rozvržené jízdy nikomu bych to nepřál...
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY