Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola ÚAMK (okres Praha 6) : Dlouhodobě žiji v Německu, kde jsem si chtěl udělat taky řidičák, ale když jsem se dozvěděl cenu, která je v přepočtu skoro 70.000,- Kč za skupinu B, tak jsem si to hned rozmyslel.
  Autoškola mně vždy vyšla vstříc při plánování jízd a to i o víkendech a po večerech.
  A jelikož nejsem dřevák a připlatil jsem si navíc rychlokurz, tak mám řidičák po necelých dvou měsících doma :-) Ještě jednou děkuji.
 • Autoškola Jaroslav Lepík (okres Frýdek-Místek) : lepik je čurak!!! jebat ho zmrda doufám že to čteš čuračku :))
 • Autoškola ÚAMK (okres Praha 6) : Rád bych se s váma podělil o mojí osobní zkušenost s autoškolou ÚAMK, pobočka na Praze 6 (vedle zastávky Vozovna Střešovice)

  Vybral jsem si jí hlavně kvůli nízké cenně (tuším 8000kč včetně učebnice), lokalitě (3 zastávky od domova) a doporučení mého staršího bratra (ten měl ale mnohem větší štěstí, než já).

  Přihlášku jsem podal na začátku prosince 2017 s myšlenkou, že si to raději zařídím dříve, abych to měl do osmnáctých narozenin určitě hotový a pak už jen udělal zkoušky (narozeniny mám na konci dubna). To jsem se ale kurva spletl.

  Kurz začal až v půlce ledna 2018, což nikomu ale za zlé mít nemůžu, byly přece jenom Vánoce. Jenže jsem očekával, že to bude odsejpat a že to budu mít do toho dubna hotový. Bohužel, první asi tři měsíce jsem chodil jednou týdně na teorii. Budu upřímný, ta je úplně k hovnu. Mozňá si pár věcí zapamatujete, ale nic vás na teoretický zkoušky nepřipraví líp, než nekonečný opakování otázek (doporučuju aplikaci Autoškola eTesty+). Samozřejmě jsem musel absolvovat zdravotnickou přípravu a údržbu vozidla, to je ale jenom jednorázovka na 2 hodiny, to se dá přežít. Cca po 3 měsících jsem měl teorii za sebou. V normálních autoškolách děláte teorii a jízdy najednou, tady ale ne, tady nejdřív doděláte teorii a pak až jdete jezdit, nesmyslnost.

  Než vás vůbec pustí do auta na jízdy, musíte podstoupit dvouhodinovku na špinavém, zastaralém trenažéru. Posadí vás za volant, Pepik co to má na starost vám pustí instruktážní video a jde se nasvačit. Nad sebou máte oblouk (který se točí podle volantu), namalovaný na šedo (silnice) a zeleno (tráva). Na ten oblouk svítí světlo a promítá se vám na stěnu před váma. Hodinu posloucháte a napodobujete úkony podle obrázků (točení volantem, řazení, atd...). Druhou hodinu jezdíte dokola, trojku ani nezařadíte, takže úplně k ničemu.

  Po tom, co tohle doděláte, vám přidělí instruktora. Schytal jsem Kovaříka, starýho nepříjemnýho dědka. Frajer nebyl ani schopnej používat mobil, takže domluva na jízdy bylo peklo. V autě neustále opakoval ty stejný fráze dokola, třeba -Máš holku? -No, mám no -A to se divim, že ti ještě neutekla, jestli s ní zacházíš stejně, jako s tou řadící pákou nebo -Do toho kopce tě tlačit nebudu a -Nikdo ti do hlavy nevidí (to je ale klasika). Čtyřku jsem zařadil jednou a nejel jsem víc, jak 60 km/h. Několikrát jsem se s ním pohádal a chtěl jsem se na to všechno vysrat a z auta vystoupit.

  Každopádně prvních asi 10 jízd máte jednou týdně 45 minut, podložené argumentem, že má spoustu žáků a nemá vůbec čas. Poslední jízda je kolem 15:00, takže si asi dokážete představit, jak moc praktický je to pro studenty :). Potom začnete jezdit trošku delší trasy, takže už máte 90 minut (2 jízdy). Když jsem měl velký štěstí, měl jsem za týden dvě dvouhodinovky. Už se blížil červenec a já měl kolem 20 jízd. Musel jsem požádat majitele, pana Hůrského, který je asi z této autoškoly jediný normální a vstřícný, jestli by mi nemohl trošku ten kurz urychlit, že jedu se třídou do Švýcarska a chtěl bych to do prázdnin mít hotový. Ten mi vyhověl a jízdy jsem v červnu dodělal. Pak jsem šel na zkoušky.

  Teoretická zkouška napoprvé (46 bodů). Praktická zkouška taky napoprvé. Tak 2 hodiny jsme čekali na komisaře, ale jízda nakonec trvala asi 10 minut. Tady jsem Kovaříkovi vděčný, protože komisaře zakecával a tak se moc nesoustředil. Navíc se asi znali a tak komisař řekl, ať jedu podle instruktora. Ten mě vzal na úplně stejnou cestu, kterou jsme jeli den předtím. Tímhle mi tedy vykompenzoval to peklo, co jsem s ním v autě během jízd prožíval.

  Už ale řídím úplně bez problémů asi 4 měsíce a jsem kurva rád, že to mám všechno za sebou. Volbu této autoškoly bych si dobře rozmyslel.

  Doufám, že jsem vám trochu pomohl při rozhodování a pokud byste se chtěli na něco zeptat, napište mi na mail, rád vám odpovím :)

  Adam S. (18 let)
 • Autoškola Jaroslav Lepík (okres Frýdek-Místek) : Tuhle autoškolu můžu jedině doporučit všem co se chtějí naučit pořádně řídit! Jsem ráda, když jsem se bavila o autoškole s taťkou tak mi řekl, že má kontakt na jednoho pána, který provozuje autoškolu, starý známý pan Lepík. Po zkušenosti se sestrou, která dělala autoškolu v Jiskře a má z toho doživotní stresy, že nechce řídit víc jak 12 let jsem si řekla, že tam nechci jít a autoškola pana Lepíka byla jasnou volbou! Můžu říct, že jsem byla nadmíru spokojená s panem Rusinou, Hlauškem a hlavně s panem Lepíkem, který při jízdách měl vždycky “doping”. Díky pana Lepíka, který měl se mnou trpělivost a na vše co jsem se zeptala měl odpověď jsem udělala jízdy na první pokus. Na tuhle autoškolu budu vzpomínat jen v dobrém. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě tuhle autoškolu. Všem instruktorům patří mé velké Dík.
 • Autoškola Kometka (okres Brno) : Milane, je zvláštní, že hned víš o jakou "nejlevnější autoškolu" se jedná 😁 Nikdo tě tady ani náznakem neoznačil! Ale určitě znáš to rčení o "potrefené huse". Je vidět, že nemáš žáky a tak hlídáš hodnocení ostatních autoškol v Brně. Jak úsměvné 😁. A doporučuji...když si po negativní recenzi napíšeš kladné hodnocení, změn aspoň styl 😉 To, že žáci u tebe neznají učebnu a teorie, je už jen úsměvné a nebudu to hodnotit, ať si každý udělá obrázek sám. A už se konečně vykašli na moji autoškolu a nedávej dále trestní oznámení pro pomluvu. Všichni se Řím jen baví
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Doporučuji všem :)
 • Autoškola ABM (okres Praha 4) : Podle mého názoru toto není autoškola na úrovni. Už to, že nemají teoretické hodiny je trochu podivuhodné, protože ze zákona by měli být. Jezdila jsem s panem Vokounem, byl to milý člověk, který má samozřejmě svoje nálady, vadilo mi, že zkracoval hodiny z 45 minut bylo najednou 30 minut. Což úplně není to co chcete. Můj největší problém byl pan Katčinetz. Šla jsem na písemné zkoušky a nepřipustili mě k nim, protože si pan Katčinetz neskontroloval, že mám jiný zdravotní posudek. Neříkám, že to nebyla chyba mého doktora ale tohle je jeho jediná povinnost při přihlašování, zda je vše v pořádku. Když jsem mu řekla, že to byla jeho chyba vyjel na mě, a takový neprofesionální a nedospělý přístup jsem ještě nezažila. Absolutně neprofesionální. Zkoušky jsem nakonec dala na poprvé ale vděčím spíše za to mým rodičům co mě naučily než autoškole. Já tuto autoškolu rozhodně nedoporučuju.
  ------------------------
  :-) To jste pobavila :-) Tak Vy zaplatíte nemalé peníze za pětiminutovou kontrolu u doktora a nejste schopná si to ani zkontrolovat a nakonec za to může autoškola, která nemá nic jiného na práci :-)
  Tato kontrola je jen placená služba mezi Váma a doktorem a NE autoškolou. Autoškola s tím nemá nic společného, jen to překládá za Vás s Vaši žádostí na zkouškách !!!
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Autoškolu jsem dokončil úspěšně v říjnu a byl jsem velice spokojen s kvalitou, pružností, rychlostí a hlavně s instruktorem a dobrým učitelem Jardou Lukešem. Děkuji
 • Autoškola ABM (okres Praha 4) : Podle mého názoru toto není autoškola na úrovni. Už to, že nemají teoretické hodiny je trochu podivuhodné, protože ze zákona by měli být. Jezdila jsem s panem Vokounem, byl to milý člověk, který má samozřejmě svoje nálady, vadilo mi, že zkracoval hodiny z 45 minut bylo najednou 30 minut. Což úplně není to co chcete. Můj největší problém byl pan Katčinetz. Šla jsem na písemné zkoušky a nepřipustili mě k nim, protože si pan Katčinetz neskontroloval, že mám jiný zdravotní posudek. Neříkám, že to nebyla chyba mého doktora ale tohle je jeho jediná povinnost při přihlašování, zda je vše v pořádku. Když jsem mu řekla, že to byla jeho chyba vyjel na mě, a takový neprofesionální a nedospělý přístup jsem ještě nezažila. Absolutně neprofesionální. Zkoušky jsem nakonec dala na poprvé ale vděčím spíše za to mým rodičům co mě naučily než autoškole. Já tuto autoškolu rozhodně nedoporučuju.
 • Autoškola Foltyn (okres Karviná) : Autoškolu Foltýn mi doporučila kamarádka a já ji za to moc děkuji. Mám zkušenost také s jinou autoškolou, takže s čistým svědomím můžu tuto autoškolu hodnotit. Pan instruktor je velmi vstřícný, milý, klidný a umí začínajícího řidiče povzbudit. I když jsem u autoškoly absolvovala jen pár jízd, můžu tuto autoškolu jen doporučit.
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Autoškolu NOBE jsem si vybrala na základě kladných recenzí na internetu a jsem spokojená. Pokud hledáte profesionální přístup od začátku až do konce, neváhejte se stejným výběrem. Ve všem mi bylo vyhověno, i když studuji a pracuji, vždy se našel čas na jízdy. Jízdy jsem si mohla plánovat i měsíc předem, a pokud se náhodou stalo, že jsem nemohla přijít, nebyl problém jízdu kdykoliv nahradit. S instruktorem panem Kosňovským byla po celou dobu kurzu sranda, vždy bral ohledy na mé požadavky a zbytečné obavy. Ze začátku jsem se hodně bála, že třeba budu právě ten typ, který za volant nepatří, a teď i když mám stále před zkouškou bych dokázala sednout do auta a kamkoliv přijet. Na jízdy jsem se vždy těšila až je mi líto, že kurz mi skončil. Za mě všem doporučuji !
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Jen pro 18 na ty stary vykopavky nemaj tabulky
 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Dneska jsem absoloval úspěšně zkoušky na skupiny A2, B, T.
  Tuto Autoškola můžu jedině doporučit pro všechny. Na 100% se sem ještě vrátím dokončit si sukupiny A, C, C+E.
 • Autoškola Jaroslav Lepík (okres Frýdek-Místek) : Když mně Mamka přihlásila k autoškole Lepík, aniž bych o tom věděl, byl jsem hodně ve stresu, protože jsem měl celkově obrovský strach z řízení auta na dnešních cestách... prostě jsem neuměl vůbec nic a nikdy bych nevěřil, že já dám zkoušky z jízd na první pokus. To však ze mně opadlo, když jsem poprvé navštívil autoškolu Lepík a seznámil se všemi členy... Jsou to všechno opravdu ochotní, profesionální a vtipní lidé. Začalo to tedy teoriemi s Panem Rusinou, který při svých
  vtipných hodinách i z vlastní zkušenosti vše dopodrobna probral a připravil na všechny situace, které nás mohou potkat. Pak jsem začal jezdit taky s Panem Rusinou, ale i P. Pavlíkem a P. Lepíkem ... Vždy jsme si domluvili jízdy, když jsem měl čas já a když už náhodou měli plno, tak mi včas napsali zprávu, že se jim uvolnil termín na jízdu a že bych mohl jet. No a jak už jsem psal nakonec díky těmhle Pánům jsem dal závěrečné zkoušky napoprvé a bez stresu, takže všem doporučuji autoškolu Lepík, protože když naučili řídit takového ňoumu jako jsem já, tak to u nich zvládnete všichni a to bez problémů.
 • Autoškola Jaroslav Lepík (okres Frýdek-Místek) : muzu jen doporucit.skvely pristup
 • Autoškola PIKOLEDO (okres Ostrava) : Dnes jsem měl možnost setkání s magorem řídícím vinove červenou fabku polepenou reklamou na tuto pochybnou firmu ,plnou decek ve sjezdu ze Starých Hamru do Celadne.
  Na plne čáře auto v protisměru se vydal předjíždět.. .pokud bych nezabrzdil,Tak uz byl tam kam patri..Takze pokud tento polotovar někoho učí jezdit tak potes koště
 • Autoškola Fajn (okres Olomouc) : S autoškolou Fajn jsem byl moc spokojený. Martin je velmi trpělivý, vždy pomůže zapracovat na chybě, kterou děláte stále dokola. V plánování jízd je systém, takže týden dopředu už víte, jak budete mít jízdy. Můžu vřele doporučit. Filip
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Jsem velice spokojená. Teorie byli velmi stručné a naučné. Paní sekretářka velmi milá paní, která Vám hned do začátku všechno vysvětlila.Také dobrá domluva s učitelem na termíny jízd. Pan učitel Sonnek velmi příjemný a trpělivý, jakýkoliv dotaz mi vřele vysvětlit.
  Autoškolu Nobe doporučuji.
 • Autoškola Credit (okres Opava) : V dnešní době, kdy lidé umí veřejně pouze kritizovat si osobně myslím, že je na místě vyzdvihnout úsilí, ledový klid a profesionalitu pana Krále z autoškoly Credit v Opavě. Během letních měsíců jsem zde absolvoval kurzy pro skupinu C a následně C+E. Časově se mi pan Král maximálně přizpůsobil. Při samotných jízdách a teorii mi bylo vše vysvětleno tak, abych tomu porozuměl, nikoliv jen tak, abych zvládl vykonat samotnou zkoušku. Přestože se v autoškole nemůžete naučit být opravdový "kamioňák" se vším všudy, tak získáte perfektní základ a jistotu při řešení dopravních situací. Ještě jednou s poděkováním a úctou, Matěj Blanka
 • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Autoskola splnina moje ocakavania, naucil som sa jazdit, pozitivne hodnotim, trpezlivy pristup instruktora Romana Kriza, ktory vzdy po jazde urobi pre ziaka sumar veci kde robi chybu a musi ich zlepsit (a trpezlivo vysvetluje kde robi ziak chybu i opakovane).
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY