Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » hodnocení autoškol, reference

Autoškoly v ČR - hodnocení od žáků, reference 

O hodnocení autoškol

Katalog autoškol v České republice VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je první službou svého druhu, kde žáci mohou ohodnotit svou autoškolu. Podělí se tak s ostatními o své zkušenosti získané během výcviku v autoškole - ať už pozitivní nebo negativní. Autoškoly lze hodnotit prostřednictvím bodové stupnice v různých oblastech (celkový dojem, přístup k žákům, kvalita vozového parku apod.) a slovním komentářem.

Tato hodnocení od samotných žáků autoškol výrazně usnadní ostatním zájemcům výběr té pravé autoškoly - uchazeči mohou díky těmto hodnocením rozpoznat, která autoškola je pro ně ta pravá a které se naopak raději obloukem vyhnout.

Reference a hodnocení autoškol jsou součástí prezentace každé autoškoly uvedené v katalogu autoškol - stačí si požadovanou autoškolu vyhledat podle místa nebo názvu a v profilu dané autoškoly rozkliknout záložku "Hodnocení, reference". Níže na této stránce uvádíme nejnověji vložené hodnocení autoškol.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení) [zobrazovat i neautorizovaná hodnocení]

Nová hodnocení autoškol od jejich zákazníků - žáků:

 • Autoškola HeKu (okres Praha 4) : Znáte takový ten pocit, když něco končí a Vám je to hrozně líto ? Tak přesně tenhle pocit, jsem měl když jsem udělal závěrečky. Paní Helenka všechno krásně vysvětlí, je sympatická, milá a hlavně je s ní sranda. Perfektně mne naučila ovládat vozidlo.
  Ke zkouškám jsem šel naprosto připraven. Všem vřele doporučuji.
 • Autoškola JEKA (okres Pardubice) : Tahle autoškola v PCE je naprosto někde jinde. Teorie s panem Klempířem aka. "takovýho fajnovýho frajera dlouho neuvidíš" byla naprosto skvělá. Nicméně, jízdy s panem Bartkem byly ještě o level výš. Jestli je pan Klempíř frajer, tak pan Bartek nosí frajerskou korunu. Nejenom, že je to naprosto skvělej chlap, ale naučí naprosto všechno. Při jízdě připraví, vysvětlí, nikdy se nestalo, že by nějakou moji chybu přešel a nechal ji nevysvětlenou. Pan Bartek se mi přizpůsobil naprosto ve všem a kdykoliv. A proč tu JEKu tak vychvaluju? Jelikož jsem děsnej nervák a zkoušky jsem dala na první dobrou. Děkuju vám, pánové, za všechno!
 • Autoškola BESKYD (okres Frýdek-Místek) : Nejhorší autoškola která je v okolí Frýdku Místku. Sice jedna z nejlevnějších ale v průběhu připlatíte pomalu jednou tolik. Při zkouškách vas nepustí dokud se jim nevrátí to co by chtěli. Nic nenaučí věčné rušení a přesouvání hodin s hloupýma výmluvama. Nekonečné čekání na opravné zkoušky. A docela dost pochybuji že s touto autoškolu může být někdo spokojen. Věčina lidí kteří mají s touto autoškolou zkušenosti mají taktéž stejný názor i ostatní autoškoly s blízkého okolí.
 • Autoškola Trio (okres Praha 8) : Již jsem po závěrečné zkoušce. Jsem velice ráda, že jsem si Autoškolu Trio vybrala. Ale hlavně za co jsem nejvíce vděčná, je to, že mou instruktorkou byla slečna Tovarová. Její způsob výuky je úžasný. Vše mi vždy v klidu vysvětlila, byla velmi ochotná a hodná. Její přátelský přístup byl balzám na moji vystresovanou duši (za volantem) :).
  Velice jí za vše děkuji a vřele ji všem doporučuji.
  Petra T.
 • Autoškola Trio (okres Praha 7) : Již jsem po závěrečné zkoušce. Jsem velice ráda, že jsem si Autoškolu Trio vybrala. Ale hlavně za co jsem nejvíce vděčná, je to, že mou instruktorkou byla slečna Tovarová. Její způsob výuky je úžasný. Vše mi vždy v klidu vysvětlila, byla velmi ochotná a hodná. Její přátelský přístup byl balzám na moji vystresovanou duši (za volantem) :).
  Velice jí za vše děkuji a vřele ji všem doporučuji.
  Petra T.
 • Autoškola Profi Havířov (okres Karviná) : Autoškolu Profi jsem si vybrala na doporučení své kamarádky a taky dle recenzí na internetu. Příprava v učebnách byla naučná a oslazená humorem obou učitelů. Při jízdách jsem se toho hodně naučila a na rady p.Ščigela jsem vždy dala. Tuhle autoškolu bych všem doporučila. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Autoškolu Profi :-)
  Sabina
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Celý kurz autoškoly proběhl skvěle, děkuji moc mému učiteli panu Moravcovi za skvělý přístup a výborné jednání. Vozový park je velice kvalitní a tím pádem mohu všem vzkazat kdo přemýšlejí o této autoškole ať si ji určitě vybere, stojí to opravdu za to 😊
 • Autoškola Lukeš (okres Praha 4) : Pro zacatek musim rict, ze jsem se toho celeho kurzu obaval, ale s velice kladnym pristupem jeho provozovatelu to nebylo dlouho. Vytvorili totiz prijemnou atmosferu a to byla velka pomoc. kazdopadne tuto autoskolu doporucuji vsem dalsim, kteri to v zivote potrebuji a verte mi nebudete zklamani. Jelikoz jsem tenhle kurz podstopil v zimnim obdobi tak musim priznat, ze maji i vybornou kavu.
 • Alfa Autoškola (okres České Budějovice) : V žádném případě autoškolu nedoporučuji, pokud tedy zrovna na RP necháváte. Na začátku listopadu 2016 jsem zaplatila kurz. Pan Sova bije vše jen aby od Vás získal peníze a pak uz ho nezajimate. p.Sova nasliboval ze ještě tento týden si odjedu jízdy hned o víkendu. Poté nebral telefon až do dalšího týdne. A to až potom co jsem Sovovi napsala ze chci vratit penize. Do te doby bez reakce
  Nakonec se na me dostala rada za 14 dni. Je leden 2017 a ja stále čekám na termín skousek, POZOR jedna se pouze o preskouseni o vrácení ridicaku. Trvá to už tři měsíce. Této autoškole se vyhněte velkým obloukem
  Přečíst si recenze hned na začátku nikdy bych tam nevkrocila. Ani inspektoři nemají tuto Autoškolu v oblibě. Nedostanete ani informace jak skousky probíhají. Vyhněte se této autoškole obloukem p.Sova Vám bude pouze mazat med kolem pusy než si vás skasiruje.
 • Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Autoškolu Hardyn mohu jen doporučit. Na jízdy které jsem dělala se dalo dobře domluvit. V autě ve kterém chcete jezdit si můžete zvolit sami. Dobře vás naučí jezdit a parkovat.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Kdo doporučuje tuto autoškolu tak dělá spávně,kolektiv je tak skvělý že za volantem nejste nervozní :-)
 • Autoškola Michalčík (okres Břeclav) : Do této autoškoly jsem přešla od Mirdy a je to 1000 a 1.
  Není nic, co bych vytkla. Pan Michalčík je velmi trpělivý a poradí se vším, co se týká řízení, paní Michalčíková Vám zase pomůže po té administrativní stránce.
  Když pana Michalčíka posloucháte a děláte to, co Vám radí, máte zkoušky v kapse. :)
  Ve všem Vám vyjde vstříc – plánování jízd, platby...
  Kdybych se měla znova rozhodnout, jdu hned do této autoškoly. :)
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Mohu jen doporučit!! Naprosto perfektní přístup instruktorů, výborná domluva i ochota. Byla jsem na naprosto spokojená a zkoušky mám úspěšně za sebou!
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Kde začít... nejlepší by bylo asi u slova DĚKUJI. Mé díky patří všem lidem, kteří se o tuto skvělou autoškolu starají a tvoří, tak výborné podmínky všem žákům. Mých 26 radostných setkání nemělo ani jednu chybičku, všechno bylo, jak mělo být, nervozita s kterou jsem usedla poprvé do auta... Ta se snad nedá ani popsat. Díky panu učiteli Smolkovi, kterému patří největší dík, ano Vám pane učiteli, jsem se těšila na každou hodinu mé autoškoly víc a víc. Vaše podpora, tatínkovský přístup, znalosti a hlavně vtípky... Ty odlehčí opravdu vše i situace, ve kterých jsem měla strach, jak o provozuschopný stav auta, tak dokonce i o Váš život. :D
  Autoškolu jsem zvládla právě, tak jak slibujete hravě.
  Těm lidem nebo budoucím žákům, kteří se nemohou rozhodnout do jakých rukou svěřit svou budoucnost za volantem, bych chtěla opravdu moc doporučit Autoškolu Smolíček. Nevěřím, že vás někdo naučí ve větším klidu a tak krásně řídit.
  Ještě jednou opravdu moc děkuji a všem doporučují tuhle autoškolu a všechny ty úžasné lidi, co tam nechávají opravdu všechno a jde to znát.
  S přáním dalších mnoha nadmíru spokojených žáku Veronika Pavelková :)
 • Autoškola Tomek (okres Blansko) : Tuto autoskolu doporucuji všema teseti. Pokud se necitite ze by jde to zvládli nebo mate z toho strach pan Tomek na vás nebude nikdy tlačit a nutit vas dělat něco čeho se bojíte a když už tak si to s váma pekne pomalu projede. Přístup k zakum je skvělej a když máte nějaký problém není pro něj nic těžkého vám to vysvětlit a nasledne i vyzkoušet. Vrele doporucuji všem. Nízká cena super učitele skvěle auta. Vojta
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Tato autoškola mi byla doporučená známými, tak jsem si řekla že to zkusím. Absolutně vůbec toho nelituji, byla to moje velká zkušenost. Podle mě záleží na tom, kdo s vámi v tom autě jezdí a pokud máte v autě pana Smolku, tak máte absolutně vyhráno. Vtipný, hodný, pokud jste blond tak uslyšíte pár vtipů, což je taky dobré se něco dobrého dozvědět. Vždycky mi vše vysvětlil i když to bylo po desáté, ale pokaždé v klidu. Jsem moc ráda že jsem si vybrala tuhle autoškolu a panu Smolkovi i jeho ženě za podporu bych chtěla moc a moc poděkovat. Jsem za Vás moc ráda.
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Autoškola Smolka, kde asi začít.. Začnu u motta autoškoly - "se Smolíčkem právě, budeš řídit hravě!" a je to pravda. Dnes jsem se Smolíčkem právě, řídila u zkoušky hravě :D
  Moje začátky byly krušné, do prvních jízd v autoškole jsem jako řidič za volantem vážně neseděla. Po prvních jízdách jsem měla sto chutí někdy utéct za jízdy z auta. Dále jsem pořád jezdila, jezdila, jezdila a jezdila. Některé jízdy byly lepší než jiné, ale všechny byly s panem Smolkou zábavné. V průběhu jízdy se s Vámi baví, hází vtípky a neustále okouzluje svou dobrou náladou :) Když Vám něco nejde, řekne vám co jste udělali špatně. To, co jste udělali špatně Vám řekne i podruhé, potřetí, počtvrté, popáté a když to i po šesté uděláte špatně, znovu vše v klidu vysvětlí.(rozhodně to není žádný nervák :D )
  Hodiny teorie probíhají pravidelně, poctivě s občasným vtipem, usměvavá paní Smolková Vám uvaří kafíčko nebo čajíček, aby vám to lépe ubíhalo. ;)
  Tato autoškola si zaslouží 5 hvězdiček ve všech hodnoceních které existují :) Moc děkuji panu Smolkovi nejen za super kurz autoškoly, ale také za určitou životní zkušenost.
  Lidi, kdo váhá, ať neváhá a jde rozhodně sem!
 • Autoškola Peršínová (okres Praha 3) : Paní Peršínovou všem doporučuji, je milá, trpělivá, mě její přístup naprosto vyhovoval, přestoupila jsem k ní z jiné autoškoly a bylo to nejlepší rozhodnutí.
 • Autoškola Miluše Kratochvílová (okres Přerov) : Nebyla to nejlepší volba, příště jinam.
 • Autoškola Mácha (okres Ostrava) : Přišel jsem,viděl jsem,naučil jsem se co jsem měl a díky trpělivosti všech učitelů mám zkoušky hotovo na 1. šup.
  Doporučuju
Vložení nového hodnocení

Bez aktivního přístupu žáků autoškol by tato služba nemohla existovat. Pokud máte osobní zkušenost s některou autoškolou, vložte prosím hodnocení - pomůžete ostatním. Předem děkujeme.

VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ AUTOŠKOLY