Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Hlaváček - diskuze 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


autoškola hlaváček



 
  • Od: Veronika ( ) autoškola hlaváček
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Hlaváček, Praha 4

    jsem na tom stejně jako všichni ostatní, odjezdila jsem 10 jízd na praze 9 - provozovna Černý most, s tím, že provozovatel autoškoly nám zařídil převodku do jiné autoškoly, z kartiček s oježděnýmy jízdamy, takže si to můžeme dojezdit u jiné autoškoly ovšem za doplacení celkové ceny (kupovala jsem kupon za 6000,- u mydeals) takže, když mi to ve finále hodil na kalkulačku zjistila jsem, že musim doplatit téměř tu samou částku, je na tom někdo podobně jako já nebo vám nezařídili ani tu převodku k jiné autoškole a propadly Vám celkově všechny peníze?

    REAGOVAT
    Vloženo 12. července 2012 (19:44) uživatelem Veronika ( ) z IP adresy 78.102.XX.XX
    • Od: Bára ( ) RE: autoškola hlaváček
      Mám obdobný problém, chybí mi dvě jízdy do konce ale jelikož už je to nejakou chvíly, tak si stejně budu muset odjezdit více jízd, ale nemám žádné potvrzení, vytvořenou převodku nic, pouze průkaz, domlouvala jsem se i s instruktorem o předání převodky ale už se mi neozval. Nevíte jestli mi bude stačit jen tedy ta průkazka nebo jak dále postupovat? Děkuji za odpověď

      REAGOVAT
      Vloženo 20. července 2012 (19:15) uživatelem Bára ( ) z IP adresy 212.47.XX.XXX
      • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: RE: autoškola hlaváček
        Na přestup do jiné autoškoly budete rozhodně potřebovat přestupní list žáka. Ten Vám musí vystavit autoškola, u které děláte kurz. Poměrně důležité je mít v tom přestupním listu napsáno, že máte všechny finanční závazky vyrovnány. Pokud by autoškola dělala problémy nebo mrtvého brouka, podejte stížnost na krajském úřadě na odboru dopravy. Ten je zřizovatelem autoškoly.

        REAGOVAT
        Vloženo 24. července 2012 (21:20) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
        Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice


Ostatní příspěvky v diskuzi:

Na této stránce je zobrazen příspěvek autoškola hlaváček v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Navigace:


Autoškola Hlaváček - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje