Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Hlaváček - diskuze 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP

Uz jsem tam davno volal. Hospidarska krimunalka v M.L mi zdelila pouze to ze se mam zeptat po prazdninach kdy to bude uz asi roztridene a tak se bude vedet co za papiry tam je a pak buxe zalezet na soudu ( statni zastupce ) co nebude potrebovat jako dukazy. Takze to je slepa cesta. Nejake papiry se do rukou policie nedostali a konkretni osoby budou kontaktovany ucitely. Bohuzel sre to nevztahuje na provozovnu na cernem moste,ale jen na budejovicke. Nejake pravni ukony jsou zatim zbytecne,protoze i na magistrate nevedi zatim co delat a cekaji na nejake instrukce. Vyhodu maji Ti co uz maj bud po zkouskach,meli treba jen hotove jizdy,pisemne a nebo cekali na opravnou zkousku. Potvrzeni o zkouskach se da zajistit pres asociaci komisaru ( cislo mohu dat,jsem v kontaktu ) a dodelat bud zbylou zkousku,nebo opravu pod hlavickou jine autaskoly. Magistrat je nedovoluje udelat primo,dnes jsem tam byl protoze se mi povedlo spolu s dvema devcaty ziskat sve papiry zpatky. Vim take ze nekolik ucitelu tuto situaci resi i jinak a delaji co mohou aby se vec nejak vyridila.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.


Autoškola Hlaváček - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje