Autoškola Hlaváček - diskuze

Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP

Oni papiry jsou problematicke kdyz drtivou vetsinu ma policie a ta je nebude minimalne do konce prazdnin vydavat. Zaloba je ted taky celkem zbytecna coz rekla i policie. Majetek zabavil exekutor,obvinene par let nikdo neuvidi a jedine co bude ze se hromadne nalijou penize pravnikum co sepisou par papiru a nic nevymuzou. Kde nenechsl nic exekutor ..... ani smrt nebere. Ministerstvo stejne jako magistrat momentalne nevi jak danou situaci resit a ceka na nejake instrukce. S nekolika lidma ted resime jak minimalizovat skody. Nekteri maji dodelavat jen opravnou zkousku,par lidi ma uz jen zkladat zkousky nebo maj vetsinu jizd atd. hotovou. Takze se ted jedna s nekolika autoskolama ze ua urcitejch podminek by se dodelavalo tam. Ve hre je i varianta ze nekteri ucitele by autoskolu zachranili a dodelalo se vse tam.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.

Autoškola Hlaváček - navigace