Autoškola Horázný - diskuze

Prezentace této autoškoly je v tuto chvíli aktualizována - některé údaje proto nemusí být aktuální.

Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: Můžeš předjíždět, ale nesmíš předjet.

Značka je kontinuální, začíná cca 60 m před značkou a končí cca 30 m za ní. Podle toho co píšete, bych chápal, že by mělo být obnovení vázáno na přerušení plné čáry minimálně na úrovni značky Konec všech zákazů. V této podobě ho chápu tak, že tam má toto značení buď nebýt, nebo není omezením, protože ho svislá značka neguje (a vytváří tak další precedens, kdy je možné přejíždět plnou čáru.
Chápu to jako tunel namalováný na skále, nebo kulatý čtvereček, případně stepující blbost doprovázenou na buben hloupostí.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.

Autoškola Horázný - navigace