Autoškola Horázný - diskuze

Prezentace této autoškoly je v tuto chvíli aktualizována - některé údaje proto nemusí být aktuální.

Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: RE: Můžeš předjíždět, ale nesmíš předjet.

Svilá značka Konec... je vedle silnice plná čára probíhá kontinuálně kolem, bez přerušení v místě uvedené svislé značky.
U značky Konec všech zákazů je v PSP uvedeno (cituji) Tato dopravní značka znamená: Konec všech zákazů a ukončuje platnost všech značek vyjadřujících zákazy, nebo omezení, pro jedoucí vozidla.
A já sa včil táži: je plná čára omezením ?
Pokud ano tak za touto svislou značkou nikoli, páč to ta hezká, svislá a nadřazená značka má v erbu a jako nejede vlak přes policajta u jemu podřízené svislé značky, tak by měla i vodorovná poslouchat svou nadřízenou a ta jí říká: Plná čáro, když už jsi tady, tak ale nejsi omezením poňádž to říkám já, tvá nadřízená. Howgh

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.

Autoškola Horázný - navigace