Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Horázný - diskuze 

Prezentace této autoškoly je v tuto chvíli aktualizována - některé údaje proto nemusí být aktuální.

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: RE: RE: RE: Můžeš předjíždět, ale nesmíš předjet.

Plná čára, podle vysvětlení z jednoho výšeuvedeného příspěvku je jen čára oddělující dva pruhy, což jako vysvětlení jsem schopen akceptovat(ale nikoli v kontextu celé situace),ale zakazuje přejíždět do protisměrného pruhu (tedy je zakázáno jí přejíždět). To je něco podobného jako myslivecká latina. A v jakém vztahu je tedy k § 17, který říká, že na hlavní silnici je možné předjíždět i v oblasti křižovatek. Pokud nejsem autoškolomet, či superřidič z povolání, či nepovolání, který leží dnem i nocí v pravidlech SP, abych dokázal reagovat na osm značek a jejich kombinaci, najednou, tak v tomto smyslu je pro mě plná čára zákaz, či minimálně omezení, protože ruší ustanovení tohoto paragrafu. Křižovatka tvaru T s odbočkou do leva z hlavní na vedlejší silnici má navíc přímo v křižovatce dvě autobusové zastávky vlevo i vpravo, takže očekávaný argument o předjíždění v rámci jednoho pruhu je holá zhůvěřilost. Navíc je značka KONEC VŠECH ZÁKAZŮ 35 metru před ní, takže v křižovatce je již 90/km/h Celou dopravní situaci tohoto místa chápu jako dopravní paskvil a několik nehod, vč. smrtelných, mi dává jasně zapravdu.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.


Autoškola Horázný - navigace


upozornit na chybné údaje