Moto

• Od: Lubas ( ) Moto
    Dobrý den, rád bych se zeptal zda si mohu udělat ř.p .sk A mám jen A1 + B. Chci si koupit motorku o objemu 1600 ccm ( chopper )Je mi 37 vím že je to dnes daný věkem a kubaturou, nikde jsem se po novele sil. zákona 2013 nedočetl jestli nebudu muset nejdřív na slabší moto. a potom silnější. Nebo jestli mohu do kurzu zrovna i pro tenhle typ objemu. Dík Lubas.

Vloženo 28. ledna 2013 (09:08) uživatelem Lubas ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: Moto
      Muzete rovnou na sk. A bezomezeni cm3 a kW

Vloženo 28. ledna 2013 (09:25) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: lubas ( ) RE: RE: Moto
        Děkuji L.

Vloženo 28. ledna 2013 (09:31) uživatelem lubas ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Moto v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.