Vraceni Ř.P.

• Od: Adamec ( ) Vraceni Ř.P.
    Dobry dem byl mi odejmut ř.p.V roce 5.8.2012 na dva roky Letos mam 5.8.2013 polovinu trestu.Zajima me jake potřebne doklady je třeba a zda budu delat přeskoušeni.Diky Adamec

Vloženo 7. března 2013 (17:56) uživatelem Adamec ( ) z IP adresy 62.209.XXX.X
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Vraceni Ř.P.
      Až bude mít polovinu trestu za sebou, tak můžete zažádat o zkrácení trestu u příslušné instituce, která Vám zákaz uložila. Pokud Vám bude zbylý trest zrušen, navštivte autoškolu, u které budete dělat přípravu na odbornou způsobilost a tam se domluvíte na dalším postupu. Přezkoušení Vás nemine.

Vloženo 8. března 2013 (12:14) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek Vraceni Ř.P. v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.