Změna autoškoly

• Od: SohajCZ Změna autoškoly
    Dobrý den, dnes jsem měl závěrečnou zkoušku z jízd. Vyhodili mne za to, co mě v autoškole učili: Když je na nedalekém semaforu červená, zpomalím, dám si 2-jku a v klidu dojíždím, dokud nepadne zelená, tedy pokud mi to vyjde, nemusím zastavovat. Komisař toto jednání označil za brždění provozu a vyhodil mě po 2. takto projetém semaforu. Pokud se nepletu, měl bych mít podle zákona nárok na změnu autoškoly po neuspěšně složených zkouškách, a myslím si, že v tomto případě by to bylo poměrně potřeba. Nevíte, co všechno se proto musí řešit, popřípadě, kolik by to stálo?

Vloženo 2. srpna 2013 (11:17) uživatelem SohajCZ z IP adresy 89.176.XX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Změna autoškoly
      ve Vaší autoškole vyžádáte žádost z důvodu přechodu do jiné autoškoly, v jiné autoškole dohodnete podrobnosti jakým způsobem Vás předvedou k opravné zkoušce.

cena bude záviset na tom kolik si v jiné autoškole dohodnete jízd před opravnou zkouškou

Vloženo 2. srpna 2013 (14:29) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX
      • Od: Svatomír Rafaj ( ) RE: RE: Změna autoškoly
        Z autoškolou, kde jste dělal výcvik již nemusíte mít nic společného, výcvik jste ukončil. Vyžádejte si žádost na úřadě, kde jste dělal zkoušky, a zajděte si do autoškoly, kterou si vyberete. Pokud se dohodnete na způsobu výuky, či zkoušky, to už záleží na konkrétní autoškole.

Vloženo 3. srpna 2013 (07:45) uživatelem Svatomír Rafaj ( ) z IP adresy 94.229.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Změna autoškoly v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.