Co vše by se mělo v autoškole učit ?

• Od: rita Co vše by se mělo v autoškole učit ?
    Dobrý den, před necelým rokem jsem si udělala řidičák, ale když jedu pořád si nejsem jistá na 100%. Bojím se rozjíždění do kopce, v autoškole mi ani jednou neukázali jak na to přes ruční brzdu, ani jednou jsem neparkovala podélně u chodníku mezi dvě auta. Jsem starší a nemám nikoho, kdo by to se mnou trénoval. Co mám dělat ? Mám si zařídit kondiční jízdy u jiné autoškoly a nebo u té stejné a chtít to zadarmo, třeba s mojím autem ? Mám nahlásit tuto autoškolu, že nevyučuje vše co má ? Děkuji.

Vloženo 15. srpna 2013 (13:43) uživatelem rita z IP adresy 90.179.XXX.XX
    • Od: as petra ( ) RE: Co vše by se mělo v autoškole učit ?
      hezky vecer,
      pochlubte se a napiste, kde jste TO delala kurs a v ktere AS, at si daji ostatni POZOR

stale se ma ucit TECHNIKA, ZDRAVOVEDA, veskere parkovani, atd

MY to alespon delame a bylo by me trapne, aby TO zak nekolikrat nezkusil/myslim veskere parkovani/, pochopitelne TO neumi na 100 pro, ale vyuka se dela ruzne a vysledek jste popsala sama.

nekdo Vas TO musi doucit, resp. natcit, /kolega, nebo jina -normalni AS-, pokud chcete, muzete nas kontaktovat na t.c. 606 728 696-a budeme Vam napomocni napr. radou, /jak dal:pochopit. zadara/, neznam celkovou situaci, nechci byt nefer, ale nekde se stala chyba, a asi??? ve vybert Vasi AS, zatim, mejte se a hodne km bez nehod

Vloženo 9. září 2013 (00:16) uživatelem as petra ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX
    • Od: rita RE: Co vše by se mělo v autoškole učit ?
      Ještě jsem zapomněla napsat, že ani jednou v autoškole nebyla zdravověda a povídání,kde je chladič, převodovka a tak, bylo jen jednou a to půl hodiny. Všechny zkoušky jsem udělala napoprvé, ale to přikládám tomu, že jsem se fakt učila a neflákala to.

Vloženo 15. srpna 2013 (14:10) uživatelem rita z IP adresy 90.179.XXX.XX
      • Od: as petra ( ) RE: RE: Co vše by se mělo v autoškole učit ?
        vyuka v AS probiha ruzne, bohuzel-:), doporucuji par KONDICEK u kvalitni AS, nebo u kamose a sve AS podekujte-:(

Vloženo 29. srpna 2013 (22:00) uživatelem as petra ( ) z IP adresy 37.188.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Co vše by se mělo v autoškole učit ? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.