Parkoviště s parkovacím automatem - dodatková tabule E 5

• Od: Kvído Parkoviště s parkovacím automatem - dodatková tabule E 5
    Dobrý den,
    za stěračem mého osobního automobilu jsem dnes našel výzvu k podání vysvětlení od MP. Stál jsem na parkovišti, které bylo označeno značnou "Parkoviště s parkovacím automatem" a pod ní byla dodatková tabulka "E 5 Celková hmotnost 3,5t". Pokud jsem to dobře pochopil, dodatková tabulka nutí platit za parkování jen řidiče s vozidlem nad 3,5 tuny. Je tedy pokuta neplatná a mám se proti ní odvolat?

Vloženo 29. srpna 2013 (14:50) uživatelem Kvído z IP adresy 178.209.XXX.XXX
    • Od: Ondřej Horázný (as****ce@aut*****.cz) RE: Parkoviště s parkovacím automatem - dodatková tabule E 5
      To nebyla pokuta. Pokud jste tam nešel, budete obeslán. Můžete nesouhlasit a oni to buď sami nějak stornují nebo předají na městský úřad. Pořiďte si fotku značky

Vloženo 12. září 2013 (07:52) uživatelem Ondřej Horázný (as****ce@aut*****.cz) z IP adresy 78.80.X.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Parkoviště s parkovacím automatem - dodatková tabule E 5 v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.