Cizojazyčný instruktor

• Od: Marocké velvyslanectví (sif*****agu@i***cz) Cizojazyčný instruktor
    Dobrý den,

obracíme se na Vás s dotazem ohledně možnosti absolvovat ŘP sk B. pod vedením cizojazyčného instruktora, konkrétně hovořícího francouzsky či arabsky. Děkujeme předem za odpověď a zůstáváme s pozdravem.

Vloženo 14. října 2013 (13:35) uživatelem Marocké velvyslanectví (sif*****agu@i***cz) z IP adresy 109.81.XXX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Cizojazyčný instruktor
      Dobrý den.
      To budete mít asi těžké. Nejsem si jistý, zda najdete instruktora hovořícího francouzky či arabsky. Dle mého názoru je jediná možnost tlumočník nebo rodilý mluvčí, který bude překládal. Ke zkouškám musí být tlumočník s razítkem.

Vloženo 16. října 2013 (21:49) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek Cizojazyčný instruktor v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.