Předčasné ukončení autoškoly

• Od: George ( ) Předčasné ukončení autoškoly
    Dobrý den, mohl by mi někdo zaslat vzor, jak má správně vypadat žádost o předčasné ukončení autoškoly? Bez uvedení důvodu. Děkuji.

Vloženo 17. října 2013 (12:19) uživatelem George ( ) z IP adresy 93.99.XXX.XXX
    • Od: František ( ) RE: Předčasné ukončení autoškoly
      Dobrý den mohl by mi někdo zaslat vzor jak má správně vypadat žádost o předčasné ukončení autoškoly s udáním důvodu.

Vloženo 17. března 2024 (07:03) uživatelem František ( ) z IP adresy 89.24.XX.XXX
    • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: Předčasné ukončení autoškoly
      blizsi info na t.c. 606 728 696, nebo na nasich str.-:)

Vloženo 31. října 2013 (23:16) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: Předčasné ukončení autoškoly
      Zadny vzor predepsan neni .

Vloženo 17. října 2013 (17:01) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 37.48.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Předčasné ukončení autoškoly v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.