Dárkový poukaz na slevu u Autoškoly Kudýnek

• Od: Petra ( ) Dárkový poukaz na slevu u Autoškoly Kudýnek
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kudýnek, Letovice

Dobrý den, nabízím dárkový poukaz, který jsem vyhrála - autoškolu už mám a navíc nejsem z okolí Letovic. Cena kurzu v Autoškole Kudýnek sk.B s použitím tohoto dárkového poukazu: 6.900 Kč. Platnost poukazu do 15.1.2014.Cena kurzu sk. B stojí u této autoškoly 8.200 Kč. Poukaz prodám za 400 Kč.

Vloženo 29. prosince 2013 (19:37) uživatelem Petra ( ) z IP adresy 90.176.XXX.XXX
    • Od: Nečasová ( ) RE: Dárkový poukaz na slevu u Autoškoly Kudýnek
      Autoškola Kudýnek má tuto vánoční akci do 15.1.2014 i bez poukazu. Tuto možnost jsem dostala i bez poukazu.

Vloženo 30. prosince 2013 (14:42) uživatelem Nečasová ( ) z IP adresy 90.178.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dárkový poukaz na slevu u Autoškoly Kudýnek v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.