Řidičák sk. T

• Od: jenda Řidičák sk. T
    Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jak je to nyní s řidičským oprávněním na sk. T
    V nejbližší době bych si tuto skupinu chtěl udělat, ale nevím, zda při neúspěšných zkouškách mi vezmou i řidičské oprávnění na sk. A2 a B co mám nyní.
    Předem děkuji za Vaše odpovědi.

Vloženo 14. dubna 2014 (16:28) uživatelem jenda z IP adresy 188.120.XXX.XX
    • Od: autoskola neumann dvur kralove ( ) RE: Řidičák sk. T
      Jak kde :-) Neni to az tak jednoduche Vam pozastavit A, B . . Neni se ceho obavat .

Vloženo 14. dubna 2014 (16:55) uživatelem autoskola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      • Od: jenda ( ) RE: RE: Řidičák sk. T
        Potřeboval bych vědět jistě jak je to nyní, jelikož musím dojíždět denně do práce autem (i víkendy)na
        3 směnný provoz a pokud by mi vzali, nebo pozastavili řidičské oprávnění na B, tak by to pro mě bylo velice nepříjemný.

Vloženo 14. dubna 2014 (18:02) uživatelem jenda ( ) z IP adresy 188.120.XXX.XX
        • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: RE: RE: Řidičák sk. T
          nestrašte hned pozastavením , testy zvládnete a jízdy v traktoru když už máte řidičák na A,B tak snad není problém :-)

Vloženo 14. dubna 2014 (18:50) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX
          • Od: jenda ( ) RE: RE: RE: RE: Řidičák sk. T
            :-D Vždycky radši počítám i s tou horší variantou..

Vloženo 14. dubna 2014 (19:58) uživatelem jenda ( ) z IP adresy 188.120.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Řidičák sk. T v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.