Zónová značka

• Od: Martin Zónová značka
    Dnes jsem ve městě Havířov dostal pokutu za to, že jsem stál u krajnice a čekal než manželka příjde z nemocnice. Z mého pohledu se jednalo o "zastavení", nikoli "stání".Prý stojím v zákazu stání (ačkoliv tam žádná značka nebyla). Tento zákaz je prý dán "Zónovou značkou", která je u každého vjezdu do Havířova a její smysl neruší každá křižovatka. Vždy u vjezdu do Ha jsem si všiml jen značky obec, je-li to ona "zónová značka"-nevím. Pak je tam ještě cedule "Vítejte v Havířově-a to jistě nebude ona. Nerozumím tomu pak, na kterých ulicích se může stát, protože to policie nepokutuje a na kterých se stát nesmí.

Vloženo 28. dubna 2014 (10:43) uživatelem Martin z IP adresy 85.207.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Zónová značka v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.