Svicarsky ridicak a ceske auto.

• Od: igiLeopard ( ) Svicarsky ridicak a ceske auto.
    Dobry den mam k Vam dotaz.Ziju ve svicarsku,a chodim 2 az 3 krat do roka domu.Vlastnim svicarsky ridicak.Otec mi v cechach obcas pujci auto.Muzu jezdit i kdyz mam svicarsky ridicak z ceskym autem.nebo je treba zazadat i o cesky ridicak.dekuji za pomoc.S pratelskym pozdravem.

Vloženo 30. července 2014 (20:12) uživatelem igiLeopard ( ) z IP adresy 84.74.XX.XXX
    • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: Svicarsky ridicak a ceske auto.
      Nepotrebujete cesky ridicsky prukaz.

Vloženo 1. srpna 2014 (10:52) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 172.24.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Svicarsky ridicak a ceske auto. v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.