Vydání průkazu profesní způsobilosti "profesáku"

• Od: HrdliVA Vydání průkazu profesní způsobilosti "profesáku"
    Dobrý den,

poradí mi někdo, jak je to s vydáním profesáku? Zda musím čekat 20 dní na jeho vydání nebo lze proces urychlit skrze expresní vydání?

Děkuji za vaše rady.

Vloženo 19. prosince 2014 (22:53) uživatelem HrdliVA z IP adresy 185.61.XX.XX
    • Od: autoškola novotný ( ) RE: Vydání průkazu profesní způsobilosti "profesáku"
      Dobrý den, vzhledem k tomu, že dnes už profesní průkaz je zapsaný v řidičském průkazu( není samostatna kartička), tak lze urychlit. Za poplatek 500,- do pěti pracovních dnů!

Vloženo 20. prosince 2014 (03:07) uživatelem autoškola novotný ( ) z IP adresy 78.134.X.X
      • Od: HrdliVA RE: RE: Vydání průkazu profesní způsobilosti "profesáku"
        Dobrý večer,

děkuji Vám za odpověď na otázku. Teď už se samotná karta profesní způsobilosti nevydává? Jen se zapisuje do řidičského průkazu?

Děkuji HrdliVA

Vloženo 20. prosince 2014 (20:46) uživatelem HrdliVA z IP adresy 185.61.XX.XX
        • Od: autoškola novotný ( ) RE: RE: RE: Vydání průkazu profesní způsobilosti "profesáku"
          To , že máte profesní průkaz je zapsáno v Řidičském průkazu na zadní straně kód 95 a v závorce do kdy je platný profesní průkaz. Zároveň máte řidičský průkaz vydaný jen na 5 let!
          Nevím kam chodíte na pravidelné školení řidičů , ale tam Vám všechny tyto informace měli odpovědět.

Vloženo 21. prosince 2014 (08:29) uživatelem autoškola novotný ( ) z IP adresy 178.17.X.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Vydání průkazu profesní způsobilosti "profesáku" v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.