Ridiske opravneni na motorku

• Od: Lenka (lee*******1166@gm****com) Ridiske opravneni na motorku
    Dobry den, chtela jsem se zeptat od kolika let se muze delat ridisky prukaz na motorku od 35 kb az neomezene? Ridisky prukaz je vydany od roku 2012.
    Dekuji za odpoved

Vloženo 19. února 2015 (09:16) uživatelem Lenka (lee*******1166@gm****com) z IP adresy 90.182.XXX.XX
    • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: Ridiske opravneni na motorku
      Motorka vice nez 35 kW sk. A ve 24 letech nebo 2 roky praxe na sk. A2 , tzn. klidne i ve 20 letech pokud mel v 18 letech ridicak na A2 .

Vloženo 19. února 2015 (15:53) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Ridiske opravneni na motorku v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.