VELICE DOPORUČUJI!!

• Od: Barbora Pražanová (praz********bora@se****.cz) VELICE DOPORUČUJI!!
    Dobrý den,
    Velice doporučuji autoškolu pana Švejcara. Moc si vážím toho že nezkracují délku praktického výcviku (což je zvykem opravdu hodně autoškol)a hlavně toho že dokáží naprosto v klidu vše logicky (i pro nás blondýnky :D ) vysvětlit a pomoci Vám se vším co potřebujete. I přes to že jsem velký nervák tak mě pan Švejcar dokázal plně připravit k úspěšně absolvovaným zkouškám. Tuto autoškolu s radostí prezentuji a všem kteří se rozhodujete velice DOPORUČUJI!! :) .. k nikomu jinému bych nešla .. nemám ani jednu výtku :)

Vloženo 22. dubna 2015 (18:14) uživatelem Barbora Pražanová (praz********bora@se****.cz) z IP adresy 37.221.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek VELICE DOPORUČUJI!! v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.