Další skupiny ŘP

• Od: Líza ( ) Další skupiny ŘP
    Dobrý den. Chtěla bych vědět postup získání dalších skupin ŘP? Jedná se o občana Německa, má německý ŘP sk.B. Vím, že asi na magistrátě má požádat o výměnu na Český.-Víte k tomu něco bližšího? Jak potom probíhají zkoušky na další skupiny, na co se tam ptají? A také se mu body nasbírané na německém ŘP anulují, nebo převedou na český? A pokud mu ŘP B seberou v průběhu učení na další skupiny, co s nimi bude-muže pokračovat v učení? A co bude když se vyboduje za B, přije o všechny, nebo mu zůstanou?

Vloženo 5. září 2015 (18:36) uživatelem Líza ( ) z IP adresy 212.79.XXX.XXX
    • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: Další skupiny ŘP
      cesky RP (pobyt na uzemi CR , nebo studium, nebo podnikani atp.) , zkousky pak probihaji normalne jako u obcana CR ( u zkousek pripadne tlumocnik ) , zadne body se mu neprevedou, zacne s nulou . Pokud v prubehu vycviku prijde o RP tak nemuze pokracovat v rozsireni na dalsi skupiny ,

Vloženo 8. září 2015 (21:24) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Další skupiny ŘP v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.