nehona při objiždění kamionu

• Od: Ivan nehona při objiždění kamionu
    Dobrý den,

objížděl jsem zastavený kamion s návěsem u výjezdu z firmy. Když jsem byl zadními dveřmi mého vozu na úrovni kabiny řidiče kamionu, kamion se rozjel častečně zasahl do mého pruhu a vrazil do mně. Dle policie jsem omezil řidiče kamionu. Myslím si ale že ohrožený jsem byl já.

Pokud by bylo výše uvedené pravdivé tak pokud budu předjíždět a předjížděný mě vytlačí tak budu také vinen?

Ivan

Vloženo 9. října 2015 (20:11) uživatelem Ivan z IP adresy 90.178.XXX.XX
    • Od: Petr Chvátal ( ) RE: nehona při objiždění kamionu
      Dobrý den,
      jednoznačně je vina na straně řidiče kamiónu, který vyjížděl od krajnice. Nedal Vám přednost. Tím Vás omezil a ohrozil. Policie se milí. Je úplně jedno, že jste ho odjížděl.

Vloženo 10. října 2015 (14:31) uživatelem Petr Chvátal ( ) z IP adresy 85.132.XXX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Slon, Brno - http://www.autoskola-slon.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek nehona při objiždění kamionu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.