Jízdy navíc

• Od: Jan Holubec Jízdy navíc
    Dobrý den, chci se jen zeptat, zda je pravda, že týden před 1. zkouškami nesmí člověk už jezdit žádné výcvikové jízdy, ani zaplacené navíc ? A jak je to potom, pokud člověk jízdy opakuje ?

Vloženo 16. října 2015 (14:08) uživatelem Jan Holubec z IP adresy 90.179.XX.XX
    • Od: autoskola neumann dvur kralove ( ) RE: Jízdy navíc
      Muze jezdit klidne i v den zkousek , samozrejme po dohode s autoskolou . V pripade neuspesne zkousky po dohode s autoskolou take muze .

Vloženo 16. října 2015 (14:32) uživatelem autoskola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 37.48.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Jízdy navíc v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.