Jízda na kole v obytné zóně

• Od: Jura ( ) Jízda na kole v obytné zóně
    Chtěl bych se zeptat,jestli je možné na kole projíždět jednosměrnou ulicí v obytné zóně v protisměru?Prosím o radu,nebo tip,kde bych našel zákonné ustanovení k této věci,neboť jsem ve sporu s Městskou policií.Moc díky a všem dobrej kilometr na čemkoliv.

Vloženo 5. prosince 2011 (22:25) uživatelem Jura ( ) z IP adresy 90.180.XXX.XXX
    • Od: Autoškola Malecky ( ) RE: Jízda na kole v obytné zóně
      Dobrý den, k Vaší otázce, cykklista je řidič a jako takový musí dodržovat dopravní značky, takže ani v obytné zóně ani mimo obytnou zónu nesmíte jet v jednosměrné ulici v protisměru. Mohl byste tak učinit pokud by pod zákazovou dopravní značku, která zakazuje vjezd vozidel (do jednosměrné ulice), byla umístěnm dodatková tabulka, která tento vjezd cyklistům umožňuje.

Vloženo 6. prosince 2011 (10:51) uživatelem Autoškola Malecky ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek Jízda na kole v obytné zóně v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.