Zastavení a stání vozidla- parkování

• Od: Karel Navrátil (vod*****a.m@vo****cz) Zastavení a stání vozidla- parkování
    Ve vyhlášce je psáno zakázané stání(parkování) před přechodem 5 metrů.
    Můj dotaz zní: Platí tento zákaz i v jednosměrné ulici na levé straně i když na začátku ulice je značka povolující parkování na levé straně.Značka "p" na modrém pozadí.. Jedná se přitom o vedlejší ulici s menším provozem.
    Za odpověď děkuje K.Navrátil. Prosím na zaslání opovědi na uvedenou emailovu adresu. email: Vodickova.m@volny.cz

Vloženo 10. prosince 2011 (22:07) uživatelem Karel Navrátil (vod*****a.m@vo****cz) z IP adresy 94.113.XXX.XXX
    • Od: Autoškola Malecký ( ) RE: Zastavení a stání vozidla- parkování
      Dobrý den, toto platí vždy a od 1.8.2011 se stejné ustanovení vztahuje i na přejezd pro cyklisty.

Vloženo 12. prosince 2011 (08:30) uživatelem Autoškola Malecký ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek Zastavení a stání vozidla- parkování v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.