potřebné doklady

• Od: Povolení k pobytu potřebné doklady
    dobrý den
    udělala jsem zkoušku a teď musím na uřad. jsem cizinka a nevím jestli to povolení k pobytu musí být vydano už 180 dnů nebo stačí že ho jenom mám? tedy jestli je potřeba dělat nějaké potvrzení o pobytu na policii pokud to povolení mám jenom 3 měsíce ale bydlím tady už měkolik let?
    diky

Vloženo 10. května 2016 (19:59) uživatelem Povolení k pobytu z IP adresy 89.176.XXX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: potřebné doklady
      Dobrý den. Zajděte si na příslušný odbor dopravy na okénko, kde se žádá o řidičský průkaz a tam Vám řeknou přesně, co máte mít a co budete potřebovat.

Vloženo 14. května 2016 (21:01) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek potřebné doklady v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.