prosba

• Od: lesanda ( ) prosba
    Dobrý den, můj syn si udělal řidičák skupiny B a C přes školu, bohužel řidičák skupiny C si nevyzvedl neboť slyšel že má na to 5 let a tím že ho zatím nepotřeboval to neřešil jenže teď po roce zjistil že je na to jen 6 měsíců a bylo mu řečeno že mu řidičák propadl a musí znovu udělat zkoušky a testy, v autoškole kde ho dělal mu sdělili že si nejdřív musí udělat psychotesty a pak ho pustí na jízdy a testy, prý to bude stát kolem 4000 korun. prosím má s tím někdo zkušenosti?

Vloženo 24. srpna 2016 (20:13) uživatelem lesanda ( ) z IP adresy 185.73.XXX.XX
    • Od: autoskola neumann ( ) RE: prosba
      Do 6 měsíců si měl zažádat o vydání ŘP , nyní skutečně musí udělat znovu závěrečnou zkoušku .

Vloženo 25. srpna 2016 (07:54) uživatelem autoskola neumann ( ) z IP adresy 85.13.XX.XX
      • Od: lesanda ( ) RE: RE: prosba
        Je to opravdu tele, chjo tak snad to znovu dá, jinak může přijít i o B ?

Vloženo 25. srpna 2016 (08:34) uživatelem lesanda ( ) z IP adresy 37.188.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek prosba v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.