Zdánlivě bezpečné parkování

• Od: Lada ( ) Zdánlivě bezpečné parkování
    Dobrý den. Jak je to, když zaparkuji např.v ulici ve vilové čtvrti, kde je povoleno parkování z obou stran a zůstane k protějšímu chodníku volný pruh 3,0-4,0 m, ale přijde z druhé strany neukázněný řidič a zaparkuje v mé úrovni, takže vznikne volný pruh pro průjezd menší než 3 m (např.jen 2 m). Jak to řeší policie, když přijede např. na oznámení, že nemůže někdo projet - kdo dostane pokutu, když policie neví a ani se to nezjistí, kdo z nich přijel první a kdo druhý ? Přece ne oba, když se provinil pouze jeden ?

Vloženo 1. září 2016 (00:51) uživatelem Lada ( ) z IP adresy 85.70.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Zdánlivě bezpečné parkování v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.