Testy na internetu

• Od: lucie Testy na internetu
    Dobrý den,
    dělám na internetu testy od mdčr, soubor všech otázek (864). Jsou tam opravdu všechny otázky, které se můžou objevit potom, při skutečném testu? Pořád se bojím, že mě tam pak některá otázka hrozně překvapí a kvůli ní neprojdu, testy zvládam dobře, zatím.
    Děkuju

Vloženo 19. listopadu 2016 (10:16) uživatelem lucie z IP adresy 90.178.XXX.XX
    • Od: MostVaule ( ) RE: Testy na internetu
      Pokud myslíte testy žadatele o ŘO pro příslušnou skupinu, je potřeba pro spnění testu alespoň 43 bodů z maximálně možných 50 bodů. Pokud ovšem myslíte testy profesní způsobilosti řidiče, je nutné pro zvládnutí testu splnit každou kategorii alespoň na 70%, tedy 7 otázek z 10.

Pro zvládnutí všech otázek je vždy velice vhodné si přečíst potřebné zákony. Zejména zákon č. 361/2000 Sb. a související předpisy jako je např. zákon č. 56/2001 Sb...

Vloženo 24. listopadu 2016 (23:17) uživatelem MostVaule ( ) z IP adresy 185.26.XXX.XX
    • Od: Autoškola NEUMANN Dvůr Králové ( ) RE: Testy na internetu
      Ano , jsou to všechny otázky ze sady která bude použita u zkoušek .

Vloženo 20. listopadu 2016 (09:36) uživatelem Autoškola NEUMANN Dvůr Králové ( ) z IP adresy 85.13.XX.XX
      • Od: lucie RE: RE: Testy na internetu
        Děkuji moc za odpověď,
        ještě jedna věc. Testy dělám zítra, od včera se ale pozměnil způsob bodování, oproti předchozím, zhruba dvěma měsícům, co jsem testy dělala.
        Nyní je potřeba dosáhnout i určitého procenta, z různých okruhů, a počet potřebných bodů se snížil na 35.

Je tato změna trvalá? Nikde jsem o tom nenašla ani slovo.

Děkuju

Vloženo 20. listopadu 2016 (11:48) uživatelem lucie z IP adresy 90.178.XXX.XX
        • Od: autoskola neumann ( ) RE: RE: RE: Testy na internetu
          43 bodů 85 %

Vloženo 20. listopadu 2016 (13:00) uživatelem autoskola neumann ( ) z IP adresy 85.13.XX.XX
          • Od: lucie ( ) RE: RE: RE: RE: Testy na internetu
            No, právě, že ne. Posledně co jsem testy dělala(včera/dneska), test jsem udělala na 46%, ale neprošla jsem, protože z jedné části jsem neměla potřebných 70%.

Vloženo 20. listopadu 2016 (13:22) uživatelem lucie ( ) z IP adresy 90.178.XXX.XX
            • Od: lucie RE: RE: RE: RE: RE: Testy na internetu
              Opravuju - na 46 bodů

Vloženo 20. listopadu 2016 (13:26) uživatelem lucie z IP adresy 90.178.XXX.XX
              • Od: autoskola neumann ( ) RE: RE: RE: RE: RE: RE: Testy na internetu
                Trénujte správně testové otázky pro Žadatele o řidičské oprávnění ne Profesní způsobilost ridice . http://etesty2.mdcr.cz

Vloženo 20. listopadu 2016 (14:41) uživatelem autoskola neumann ( ) z IP adresy 85.13.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Testy na internetu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.