Smím řídit motorku?

• Od: Lucie Smím řídit motorku?
    Mám ŘP z roku 2004,tehdy jsme dělali zkoušky,kdy mohlo být i více,než jedna správných odpovědí v testu.Chci se zeptat,zda smím řídit skupiny A1 a AM,když v ŘP tyto skupiny vyznačené nemám.Někdo mi tvrdí,že ano,že byl nějaký spor díky těmto zkouškám,někdo mi tvrdí,že nesmím řídit,že jen B mi platí.Ale dříve se dávalo automaticky na malou motorku.Chci si koupit skůtr a tak nevím,jestli tedy musím dělat zkoušky na malou motorku.Děkuji za odpově´d.

Vloženo 29. prosince 2016 (17:23) uživatelem Lucie z IP adresy 83.208.XXX.XX
    • Od: autoskola neumann dvůr králove ( ) RE: Smím řídit motorku?
      Můžete řídit skútr do 125 cm3

Vloženo 29. prosince 2016 (22:03) uživatelem autoskola neumann dvůr králove ( ) z IP adresy 37.48.XX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek Smím řídit motorku? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.